سهام آسیا افزایش امید برای مبارزه با مواد مخدر برای درمان coronavirus

توسط استن چو DAMIAN J. TROISE و الکس VEIGA

توکیو (AP) — سهام آسیا پیشرفته در پنجشنبه سوار موج خوشبینی در مورد امکان درمان برای coronavirus که تنظیم کردن یک تظاهرات در وال استریت به اندازه کافی قدرتمند برای نادیده گرفتن داده ها نشان می دهد اقتصاد ایالات متحده وارد شده آن بدترین عملکرد سه ماهه از سال 2009.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن رسید 2.6% در معاملات صبح به 20,277.56 در حالی که استرالیا S&P/ASX 200 به دست آورد 1.3% به 5,461.00. شانگهای کامپوزیت اضافه شده 1.2% به 2,854.85. در بازار کره جنوبی و هنگ کنگ بودند بسته برای تعطیلات.

در وال استریت به upswell امید در مورد مهار شیوع ویروس بسیار قوی بود که سرمایه گذاران به طور کامل sidestepped این گزارش نشان میدهد که اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 4.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماه اول سال.

S&P 500 طاقی 2.7 درصد و بالاتر گسترش تجمع که آورده بازار سهام ایالات متحده به آستانه آن بهترین ماه در 45 سال است.

جرقه برای چهارشنبه رالی بود یک گزارش که داروی آزمایشی remdesivir ثابت موثر در برابر جدید کروناویروس در یک مطالعه اجرا شده توسط موسسه ملی بهداشت. ملت متخصص بیماری های عفونی گفت: این دارو کاهش می یابد و زمان آن طول می کشد بیماران بهبود می یابند و آن را مطرح امیدوار است که زندگی در سراسر جهان در نهایت ممکن است نوک پا راه رفتن به عقب به سمت “طبیعی است.”

“با تجدید خوش بینی در Covid-19 پایان بازارهای آسیا نیز می تواند دیده می شود شارژ جلوتر به آنچه خواهد شد و تا پایان هفته برای بسیاری از بازارهای در منطقه است.” گفت: Jingyi ظرف یک استراتژیست بازار برای IG در سنگاپور است.

همچنین تقویت احساسات شد و برخی از داده ها در خارج از چین است که به نظر می رسد برای نشان دادن بهبود از آسیب های اقتصادی بیش از شیوع ویروس ممکن است در آینده به تدریج.

S&P 500 رز 76.12 امتیاز به 2,939.51. این رسید 13.7 درصد در آوریل و یک روز از بسته شدن از آن بهترین ماه از اواخر سال 1974.

میانگین صنعتی داو جونز رز 2.2% به 24,633.86 و شاخص نزدک 3.6% به 8,914.71.

“چه شما در حال پیدا کردن در حال حاضر شما باید این بحث بین خوشبینی و واقع گرایی” گفت: آدم Taback مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ولز فارگو خصوصی مدیریت ثروت.

فدرال رزرو روز چهارشنبه گفت که از آن انتظار بحران بهداشت و درمان به وزن در اقتصاد “میان مدت” آن را به عنوان وعده داده شده به نگه داشتن در محل مقادیر عظیم کمک های اولیه و نرخ بهره نزدیک به صفر است. قیمت نفت, اوراق قرضه و دیگر علاوه بر بازارهای سهام نیز در هفته های اخیر نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی از شیوع ویروس.

“همه چیز به جز سهام به شما می گوید همه چیز را” Taback گفت. “این بازار است بیش از حد خوش بینانه است.”

زیان کار منفجر شد و از اوایل ماه آوریل به عنوان اخراج کشور رفت و برگشت زیر گسترده stay-در-خانه سفارشات و اقتصاددانان انتظار برای دیدن و حتی بدتر اعداد به صورت سه ماهه دوم سال است.

سه ماهه اول رقم “صرفا نوک کوه یخ” گفت: مایکل رینولدز, استراتژی سرمایه گذاری افسر در Glenmede.

اما سهام شده اند و صف آرایی در ماه گذشته به عنوان سرمایه گذاران فراتر از زمان ویرانی اقتصادی با تمرکز به جای در چشم انداز اقتصاد به تدریج بازگشایی. برخی از ایالات آمریکا و سازمان ملل در سراسر جهان گذاشته اند برنامه ای برای استراحت محدودیت نگه داشتن مردم در خانه و کسب و کار بیبهره از مشتریان. هر یک درمان جدید برای COVID-19 همچنین می تواند کاهش ترس آنقدر شایع در میان خانواده ها و کسب و کار در سراسر جهان.

اما چه کردم 31.4% رالی برای S&P 500 آغاز شده و در اواخر ماه مارس بود عظیم کمک از فدرال رزرو و کنگره است. فدرال رزرو در روز چهارشنبه گفت: آن را نمی خواهد به عقب کشیدن بر روی کمک در هر زمان به زودی.

کوچکترین سهام نشان داده اند بزرگترین درجه ای از خوش بینی. این شاخص راسل 2000 کوچک-کلاه سهام شروع به پریدن 4.8% شنبه است و تا 10.4% این هفته به تنهایی بیش از دو برابر افزایش برای شاخص بزرگتر از سهام.

اما بزرگ با تکنولوژی و ارتباطات سهام کمک کرده و منجر به تجمع روز شنبه پس از گوگل شرکت مادر گفت: درآمد خود را قوی تر از انتظار می رود در سه ماه اول سال. حروف الفبا شروع به پریدن کرد و نزدیک به 9 درصد که برداشته ارتباطات سهام S&P 500 با 5% برای یکی از بزرگترین دستاوردهای میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است.

بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای در حال شک و تردید از بازار سهام ایالات متحده بزرگ رالی. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد چه مدت رکود اقتصادی خواهد داشت. حتی اگر وجود دارد یک جهش سریع برای اقتصاد و سود آن را ممکن است در حالی که برای خانواده ها و کسب و کار به عقب بر گردیم به چه چیزهایی استفاده می شود.

“نگرانی من این است که بازار شروع به گرفتن کمی بیشتر متمرکز بر پاداش و تمرکز کمتر بر خطرات در حال حاضر گفت:” Sal Bruno مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در IndexIQ. “شاید سرمایه گذاران در حال گرفتن یک کمی بیش از حد مشتاق است.”

“من فکر نمی کنم شما فقط تلنگر سوئیچ و همه می رود به کار حق دور” او گفت:.

قیمت نفت در حال ادامه نوسانات شدید خود را پس از سقوط در تقاضا فرستاده خام در مخازن ذخیره سازی نزدیک به محدودیت های خود را.

معیار آمریکا نفت خام افزایش یافت $1.24 دلار 16.30 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن افزایش یافت $2.72 یا 22 درصد به حل و فصل در $15.06 بشکه در روز شنبه. قیمت نفت خام برنت, نفت, استاندارد بین المللی, رز $1.14 دلار 23.68 در هر بشکه رسید.

دلار آمریکا رشد شاخص تا 106.69 ین ژاپن از 106.67 ین پنج شنبه. یورو تضعیف شد و به $1.0869 از $1.0875.

___

AP کسب و کار نویسندگان استن چو Damian J. Troise و الکس Veiga کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im