توسط ایلین KURTENBACH

میتو ژاپن (AP) — سهام مخلوط شد در آسیا روز چهارشنبه با استرالیا معیار پایین تر از 1% در گزارش از یک افزایش شدید در coronavirus موارد در ملبورن منطقه است.

معیار افزایش در توکیو و شانگهای و سئول افتاد اما در هنگ کنگ است.

اضافه کردن به خبري گزارش توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری است که تعدادی از coronavirus موارد در برخی از کشورها بسیار بالاتر گزارش شده است. کارشناسان گفته اند که در تمام طول که تلفات از COVID-19 همه گیر است بسیار بالاتر از موارد تایید شده نشان می دهد با توجه به مسائل با تست و جمع آوری اطلاعات.

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص از دست 0.4% به 22,791.66 در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ لبه 0.1 درصد کاهش به 25,610.94. شاخص ترکیبی شانگهای را به دست آورد 0.3% به 3,332.

S&P / ASX/200 در استرالیا skidded 1.3% به 6,079.10. سهام افزایش یافت در تایوان بانکوک و جاکارتا افتاد اما در سنگاپور است.

رسانه های استرالیا گزارش گفت: مقامات خواهد بود اعلام افزایش شدید coronavirus موارد در ایالت ویکتوریا به این کشور دومین شهر ملبورن است.

ملبورن قرار داده شد تحت مستند به عنوان عفونت با تعداد موارد جدید افزایش به صدها نفر روزانه.

عدم اطمینان بیش از چشم انداز برای کمک مالی به آمریکایی ها و ایالات متحده کسب و کار نیز ریخته گری سایه گفته تحلیلگران. حزب جمهوری خواه و دموکرات ها باقی می ماند هر چقدر پشتیبانی مورد نیاز است به عنوان کشورهای دست به گریبان با پرتاب ریباند در موارد که باعث شد برخی از دولت های محلی به سفارش برخی از کسب و کار برای نزدیک برای کمک به خاموش کردن شعله ور شدن یو پی اس از ویروس.

“بازارهای آسیا در حال انتظار نمی رود برای به اشتراک گذاشتن در تشویق این در اواسط هفته با برخی از شک و تردید در پیشرفت در ارائه بعدی پشتیبانی مالی برای اقتصاد ایالات متحده” Jingyi پان IG گفت: در یک تفسیر.

در وال استریت سهام انرزی یک شبه با وجود دیر تلو تلو خوردن است که تقریبا از بین برود بازار سود به صورت روز. S&P 500 اضافه 0.2% به 3,257.30 سوم به دست آورید.

میانگین صنعتی داو جونز 0.6% به 26,840.40 در حالی که نزدک سقوط 0.8% 10,680.36 روز پس از اهمیت حیاتی آن بهترین روز پس از پایان ماه آوریل و آخرین آن ،

کوچک سهام شرکت رسید رانندگی این شاخص راسل 2000 تا 1.3% به 1,487.51.

وزارت خزانه داری بازده اکثرا پایین تر و قیمت طلا با افزایش 1.5% نشانه از ادامه احتیاط در بازار است.

تلاش های فدرال رزرو برای حمایت از بازار و انتظارات که واشنگتن ارائه خواهد شد بیشتر کمک های مالی برای کمک به آمریکایی ها آب و رکود اقتصادی شده اند و کلیدی در حفظ بازارهای بیشتر فشار بالاتر پس از سقوط سهام در ماه مارس است.

کلی S&P 500 شاخص بسیج به عرض 3.9 درصد از آن رکورد در ماه فوریه و به جایی که آن را در اوایل ماه ژوئن است.

هنوز هم نگرانی باقی می ماند که ظهور coronavirus شمارش در سراسر این کشور را از خط خارج تلاش برای بازگشایی کسب و کار تعطیل با توجه به همه گیر. همین دلیل است که وال استریت است که شرط بندی در واشنگتن به ارائه یکی دیگر تریلیون دلار دور از کمک های اقتصادی.

سرمایه گذاران نیز تا به حال چشم خود را بر روی آخرین دسته ای از گزارش سه ماهه کارت از شرکت. Coca-Cola رز 2.3% و فیلیپ موریس بین المللی به دست آورد 4.2% پس از شرکت ها سود گزارش شده در آخرین سه ماهه که ضرب و شتم تحلیلگران پیش بینی کرده اند.

در میان دیگر شرکت های بزرگ گزارش نتایج این هفته: مایکروسافت و تسلا موضوع نتایج در روز چهارشنبه, اینتل, AT&T و توییتر گزارش روز پنج شنبه و ورایزون ارتباطات و امریکن اکسپرس گزارش سود جمعه.

عملکرد 10 ساله خزانه داری ثابت بود در 0.60% پس از لغزش به 0.59% اواخر روز سه شنبه. عملکرد یک معیار برای نرخ بهره در وام مسکن و وام های مصرف کننده.

در بازار کالا, قیمت معیار در ایالات متحده به نفت داد تا 34 سنت افزایش به $41.58 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را شروع به پریدن کرد 2.8% به حل و فصل در $41.96 در هر بشکه در روز سه شنبه. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی از دست داده و 32 سنت افزایش به $44.00 در هر بشکه رسید.

دلار آمریکا تضعیف شد و به 106.77 ین ژاپن از 106.79 ین اواخر روز سه شنبه. یورو افزایش یافت به $1.1542 از $1.1528 پس از رهبران اتحادیه اروپا توافق در یک $2.1 تریلیون دلار بودجه به علاوه coronavirus کمک طرح به منظور کمک به بیمار اقتصاد منطقه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو