آسیا امروز: ویتنام بازگشایی مدارس نیوزیلند صفر

زسان | No comments

بانکوک (AP) — دانش آموزان در سراسر ویتنام آغاز شده و بازگشت به کلاس های درس خود را روز جمعه بسته شده بود برای جلوگیری از coronavirus.

“من خیلی هیجان زده برای رفتن به مدرسه با معلمان و همکلاسی های من بعد از سه ماه گفت:” چو کوانگ Anh یک ششم-کلاس دانش آموز در دین Cong متوسطه در هانوی.

دانش آموزان ملزم به پوشیدن ماسک, در میان دیگر اقدامات برای به حداقل رساندن گسترش ویروس.

“ما باید دست عفونی موجود در بسیاری از مکان ها. دانش آموزان اسکن شده برای درجه حرارت در دروازه هنگامی که آنها را وارد مدرسه و زمانی که آنها در کلاس های درس و سلامت آنها ثبت شده است,” معلم, دین Bich Hien گفت.

ویتنام تایید کرده 271 coronavirus موارد است. آن گزارش نشده هر مورد جدید در جامعه برای نزدیک به سه هفته است.

تمام موسسات آموزشی بسته شد در آغاز ماه فوریه زمانی که اولین موارد گزارش شده در کشور و از همه یادگیری منتقل شد آنلاین. ماه گذشته این کشور تحمیل محدودیت های مسافرتی و بسته کسب و کار به مدت سه هفته.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— صفر موارد در نیوزیلند: برای اولین بار از اواسط ماه مارس در نیوزیلند گزارش شده هیچ مورد جدید از coronavirus. آن را نشانه ای در این کشور پررنگ استراتژی تلاش برای از بین بردن ویروس در حال کار است. نیوزیلند مرزهای خود را بسته و اعمال سخت monthlong مستند پس از شیوع آغاز شد. آن کاسته قوانین کمی در هفته گذشته برای کمک به بازگشایی اقتصاد است. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: یک تصمیم خواهد بود ساخته شده است دوشنبه آینده در مورد اینکه آیا به سهولت قوانین بیشتر است. “ما نمی توانیم به آن کار خوب به تاریخ زمانی که ما به هدف نهایی نزدیک است و در رسیدن به” او گفت:.

— مالزی کسب و کار بازگشایی: بسیاری از بخش های کسب و کار بازگشایی در بخش هایی از مالزی به عنوان نخست وزیر Muhyiddin یاسین دولت به دنبال تعادل مهار ویروس و احیای سخت-آمار اقتصاد است. اما این حرکت تقسیم کرده است افکار عمومی که نگرانی ناگهانی بازگشایی فعالیت های اقتصادی می تواند جرقه یک موج جدید از عفونت. نه از این کشور در 13 ایالت یا حاضر به بازگشایی و یا محدود لیست از کسب و کار است که می تواند کار کند. تجمع جمعی و بین ایالتی سفر ممنوع باقی می ماند. ویروس موارد باید به شدت کاهش یافته است در هفته های اخیر اما اندکی افزایش یافت و بیش از آخر هفته. مالزی تایید کرده است 6,298 موارد با 105 مرگ و میر.

— ژاپن گسترش اورژانس: نخست وزیر ژاپن روز دوشنبه اعلام کرد که او را گسترش ژاپن coronavirus وضعیت اضطراری در حدود یک ماه است. آبه گفت: تعداد موارد جدید کاهش یافته است به اندازه کافی و بیمارستان ها باقی می ماند و سبب شیوع. او اعلام وضعیت اضطراری در 7 آوریل در ابتدا تنها برای توکیو و شش دیگر شهری استان, اما بعدها گسترش آن به کل ملت است. او از مردم خواست تا داوطلبانه کاهش تعاملات اجتماعی تا 80% اما متوقف کوتاه از درخواست کسب و کار ، توکیو و دیگر استان خواسته اند کاباره ها, مراکز ورزشی, موزه ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار بسته. ژاپن بیش از 15 ، 000 موارد با 510 مرگ و میر.

— کره جنوبی افتتاح مدارس: کره جنوبی می گوید آن شروع خواهد شد اجازه می دهد دانش آموزان برای بازگشت به کلاس های درس خود را هفته آینده در میان نشانه هایی که آن coronavirus شیوع پایانی. وزیر آموزش و پرورش Yoo Eun-hae گفت: سالمندان دبیرستان را بازگشت May 13 و دانش آموزان در نمرات پایین تر در مرحله ای از مراحل شروع ممکن است 20. او گفت: 5.4 میلیون دانش آموز در حال مطالعه حاضر پس از 9 آوریل. روز دوشنبه کره جنوبی گزارش داد هشت جدید, موارد مصرف آن در مجموع به 10,801.

— برخی از سرگیری فعالیت در هند: هند آرام برخی از مستند محدودیت به سرعت از عفونت کمی شتاب. روز دوشنبه برخی از فعالیت های اقتصادی را از سر گرفت پس از نزدیک به کل در 5 هفته متوقف شد. زندگی عادی البته با ماسک های اجتماعی فاصله و دقیق استانداردهای بهداشت, شروع به بازگشت در خطر ابتلا به کم مناطق محدودیت در حرکت و کار همچنان در جای دیگر. هند در مورد 42,500 تایید موارد از جمله 1,373 مرگ و میر و آزمایش قرار گرفته است و بیش از یک میلیون نمونه. هنوز هم در 758 آزمون در هر میلیون آن است که در میان کشورهای با کمترین بخشی از جمعیت خود را مورد آزمایش قرار. کارشناسان هشدار می دهند که این ویروس هنوز به اوج.

— بنگلادش گسترش مستند: بنگلادش یافته در سراسر کشور مستند نزدیک به دو هفته به مارس 16. فرمت آمد به جنوب کشور آسیایی عبور 10,000 علامت عفونت. این مستند تاثیر می گذارد تقریبا تمام دولتی و دفاتر خصوصی و کسب و کار. خدمات ضروری و همچنین پوشاک کارخانه ها و صنایع دارویی و دیگر صادرات واحدهای تولیدی نیز عامل.

—ماه رمضان عودت: اندونزی به شدت اقدامات در راستای هجوم کارگران مهاجر از بازگشت از خارج از کشور یا جشن رمضان با خانواده و یا اینکه آنها آسیب دیده اند و همه گیر. رئیس جمهور Joko Widodo نگرانی در روز دوشنبه جلسه هیئت دولت در مورد امکان imorted موارد aming عودت. Widodo گفت: با دریافت گزارش های که در مورد 89,000 کارگران مهاجر بازگشته بود در هفته های اخیر و 16,000 بیشتر شد و انتظار می رود به بازگشت در روزهای آینده. Widodo نامیده می شود به صورت دقیق نمایش درمانی برای عودت و 14 روز قرنطينه.

— کم موارد در چین: چین گزارش سه ویروس جدید موارد آورده شده از خارج از کشور و هیچ مرگ و میر. آن گفت: فقط 481 نفر همچنان در بیمارستان با حدود 1000 تحت نظارت و انزوا. چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 82,880 موارد است.

— FACETIME مارماهی: یک آکواریوم سازماندهی FaceTime جلسات برای باغ مارماهی به طوری که آنها نمی خواهد بیش از حد خود را اجتماعی فاصله و فراموش نکنید که انسان ها استفاده می شود که به جمع آوری خارج از مخزن خود را. حدود 300 مارماهی استفاده می شود به پاپ تا از خود فرد لانه در شن و ماسه و اجازه دهید بدن خود را در نوسان بودن در آب به عنوان انسان تماشا. اما مارماهی را تا حد زیادی خارج و به پناهگاه خود را به دلیل محدود تعامل با انسان ها در طول آکواریوم بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آکواریوم درخواست داوطلبان برای نشان دادن چهره خود و موج به مارماهی در پنج iPads راه اندازی در داخل مخزن به آنها یادآوری انسان است. پس از 3 1/2 ساعت FaceTime تماس های روز یکشنبه, مارماهی به تدریج hid کمتر و شروع به نشان دادن چهره خود را دوباره آکواریوم گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>