هنرمند با استفاده از تکنولوژی های قدیمی برای اهداف جدید در زندگی جریان عملکرد

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

قدیمی, آی فون, کرک, اپل, منسوخ کامپیوتر — که در آن بسیاری از مردم از فن آوری است که دیگر مفید, Colby ریچاردسون هنر می بیند.

ریچاردسون رسانه های هنرمند و فیلمساز تجربی از رجینا که در حال حاضر زندگی در وینیپگ. بسیار از کار خود را حول محور “اختصاص تکنولوژی” — در نظر گرفتن آنچه بیشتر به نظر فن آوری است که در گذشته و یا دیگر کاربردی و تبدیل آن به هنر است.

“هدف من این است که معمولا به چیزی که نیست معمولا استفاده می شود برای بیان هنری اشکال و پیدا کردن راه های درون آنها را به نوع مناسب خود توابع و درمان آنها را به عنوان هدیه,” او گفت:.

در حالی که قرنطینه در خانه اش به دلیل COVID-19 گیر ریچاردسون تصمیم گرفت برای تکمیل یک پروژه او به آرامی مشغول به کار در سال.

قطعه ای با عنوان “عملکرد برای پیری دستگاه های اپل” ویژگی های 10 اپل.

“من با استفاده از توابع است که آنها آن است که یک زنگ یادآوری هشدار و در درجه اول FaceTime تماس بین آنها و درمان آنها را به عنوان اگر این گوشی ساخته شد به صراحت به هنر با او گفت:” اخیرا در یک مصاحبه تلفنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>