ارتش ذخیره اعزام به توکسبری بیمارستان

توکسبری – ماساچوست مقامات بهداشت در حال مذاکره برای ایجاد یک مرکز فرماندهی برای یک ارتش ذخیره نیروی کار در یک

توسط ATSHNEWS در 3 اردیبهشت 1399

توکسبری – ماساچوست مقامات بهداشت در حال مذاکره برای ایجاد یک مرکز فرماندهی برای یک ارتش ذخیره نیروی کار در یک بیمارستان محلی به آدرس coronavirus موارد است.

بروک Karanovich, رسانه, روابط, مدیر اجرایی دفتر سلامت و خدمات انسانی تایید کرد که اعضای یک زیر مجموعه از ارتش 94 رزرو شهری تقویت پزشکی وظیفه نیروی شدند ارسال شده در توکسبری بیمارستان در روز سه شنبه. Karanovich گفت که زیر مجموعه بود که در این بیمارستان راه اندازی یک پتانسیل مرکز فرماندهی برای نیروی کار. اما بحث بین نیروی کار و بیمارستان به اعضای نیروی ایجاد شده در بیمارستان هنوز هم ادامه دارد.

"دولت اداره بهداشت و خدمات انسانی و امکانات و برنامه های اداره شده توسط اداره سلامت روان وزارت بهداشت اقدام شده است با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری راهنمایی برای محافظت از سلامت و ایمنی بیماران و کارکنان" Karanovich گفت. "اولویت در همه سلامت و خدمات انسانی تنظیمات است که به ارائه کیفیت مراقبت ايمن به افراد ما در خدمت یک ماموریت است که به ویژه در طول این بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی."

همانطور که در آوریل 19, Tewksbury بیمارستان تا به حال 81 بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus و در انزوا. نود و کارکنان بیمارستان نیز آزمایش مثبت برای این ویروس هستند و در خانه منزوی.

توکسبری شهر مدیر ریچارد Montuori گفت: این شهر تا به حال هیچ دخالت در آوردن نیروی کار به بیمارستان. او اضافه کرد که به عنوان از آوریل 15, وجود were146 فعال موارد coronavirus در شهر است.

در همین حال دفتر اجرایی تاسیس فرماندهی حادثه سازه برای هر دو توکسبری بیمارستان و Lemuel Shattuck بیمارستان در جامایکا پلاین به آدرس ویروس. تست در حال انجام است در هر دو بیمارستان ها حسن نیت ارائه میدهد از گارد ملی Fallon آمبولانس و MassHealth.

"به عنوان COVID-19 شیوع در ادامه به تاثیر جوامع در سراسر مشترک المنافع EOHHS خواهد هوشیار باقی می ماند به روز رسانی ارشاد به عنوان مورد نیاز و ادامه خواهد داد به منابع در دسترس به خط مقدم بهداشت و خدمات انسانی کارکنان به عنوان آنها را برای مراقبت از افراد تحت درمان در بیمارستان" Karanovich اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب