آریزونا باز درب برای نرم افزار ورزشی بازگشت در دولت

زسان | No comments

ققنوس (AP) — آریزونا دولتی mlb باز درب به صورت حرفه ای به ورزش برای بازگشت به دولت است.

Ducey گفت: ورزش حرفه ای از جمله MLB, NBA, NHL و NFL می توانید رزومه بدون طرفداران در روز شنبه. دولت است که به آرامی شروع به بازگشایی در حال انجام coronavirus همه گیر با Ducey گفت: در رسانه های اجتماعی که در آریزونا است که “روند در مسیر درست است.”

Ducey گفت که او تا به حال بحث و گفتگو با “رهبران برخی از این لیگ” اما آنهایی که می گویند یا استادانه درست شده را در چه فعالیت های ممکن را در آریزونا. ماه گذشته او گفت که او می خواهم صحبت با لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد شد و باز به میزبانی بازی های.

سایر رشته های ورزشی مانند بسکتبال و هاکی در نظر گرفته اند بازی باقی مانده از فصل به طور منظم در هاب با چند تیم بازی کردن بازی ها در یک مکان.

“این امر می تواند در این برهه از زمان با توجه به دستورالعمل CDC بدون طرفداران” Ducey گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. با استناد به بهداشت عمومی خود را مدیر او گفت: “ما می تواند انجام دهد که با خیال راحت در ایالت آریزونا آغاز مارس 16.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>