اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — مریخ به حمله به سیاره زمین ، سه کشور — ایالات متحده و چین و امارات متحده عربی — در حال ارسال بدون سرنشین فضاپیما به سیاره سرخ در جانشینی سریع آغاز این هفته در گسترده ترین تلاش در عین حال به دنبال نشانه هایی از باستان میکروسکوپی زندگی در حالی که سراغ از این محل برای آینده فضانوردان. ایالات متحده برای آن است که اعزام شش چرخ مریخ نورد به اندازه یک ماشین به نام پشتکار به جمع آوری نمونه های سنگ خواهد شد که آورده بازگشت به زمین برای تجزیه و تحلیل در حدود یک دهه. “در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است که نام بسیار مهم است” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: به عنوان آماده سازی رفت و در میان شیوع کروناویروس که به نگه داشتن راه اندازی لیست مهمان به حداقل برساند.

ST. پترزبورگ فلوریدا. (AP) — با ایالات متحده دست و پنجه نرم کردن با بدترین شیوع کروناویروس در جهان, فلوریدا, ضربه, ترسناک یک نقطه عطف یکشنبه, شکستن رکورد ملی برای یک کشور بزرگترین واحد-روز افزایش موارد مثبت. مرگ و میر ناشی از این ویروس نیز در حال افزایش در ایالات متحده به ویژه در جنوب و غرب هر چند هنوز هم به خوبی در زیر ارتفاعات آمار در ماه آوریل به گفته های اخیر آسوشیتد پرس و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. “من واقعا فکر می کنم ما می تواند کنترل این و آن عنصر انسانی است که مهم است. باید آن را یک تلاش از کشور ما است.

به عنوان برگ برنده دولت هل full steam ahead به زور مدارس به رزومه فرد در آموزش و پرورش و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که یک one-size-fits-all بازگشایی درایو می تواند عفونت و مرگ و مير و حتی بالاتر. آنها خواستار یک محتاط تر روش است که بسیاری از دولت های محلی و مدارس در حال حاضر در حال پیگیری است. اما ایالات متحده آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos دو برابر پایین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که بچه ها می توانند با خیال راحت بازگشت به کلاس درس. “هیچ چیز وجود دارد در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها در مدرسه است و به هیچ وجه خطرناک گفت:” کریس والاس “فاکس نیوز یکشنبه.” هنوز کارشناسان بهداشت می گویند وجود دارد بیش از حد بسیاری از ابهامات و متغیر برای بازگشت به مدرسه به بازگشت به حالت عادی.

سینسیناتی (AP) — وای شما در حال گرفتن یک ضربه بزرگ — دوباره. و شما OK یا boomers. گاهی اوقات در تقابل امریکا دو تا از بزرگترین نسل در حال حاضر چیزی به توافق برسند: coronavirus همه گیر است smacked بسیاری از آنها در محوری در زندگی خود را. برای متولدین نام پس از جنگ جهانی دوم افزایش تولد این بدان معناست که کسانی که بازنشسته هستند و یا در حال نزدیک شدن به دوران بازنشستگی در حال دیدن 401(k) حساب و جامعه جراحان ایران به دنبال غیر قابل اعتماد در حالی که سلامت خود را در معرض خطر بالا. وای که شد جوان, بزرگسالان در این قرن در حال گرفتن socked دوباره فقط به عنوان آنها شروع به بهبود می یابند پس از آنچه یک سرشماری محقق یافت شد رکود بزرگ ترین ضربات به شغل و پرداخت.

واشنگتن (AP) — تقاضا برای پست الکترونیکی-در برگه های رای صعودی است. انتخابات کارگران نیاز به آموزش است. و غرفه رای گیری ممکن است باید مجهز به سپر حفاظتی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان مقامات آماده شدن برای نوامبر. 3 انتخابات یک یقین روشن است: آن را در آینده با یک برچسب قیمت بزرگ. “انتخابات ندارد و تقریبا این منابع را به آماده سازی و تغییرات آنها نیاز به اجرای یک انتخابات در یک بیماری همه گیر” گفت: وندی Weiser سر از دموکراسی برنامه در Brennan Center for Justice. “ما در حال دیدن این همه جا.” همه گیر فرستاده است دولت و مقامات محلی تکاپوی آماده شدن برای انتخابات مانند چند نفر دیگر یک تلاش فوق العاده ای در دوران ریاست جمهوری در یک مسابقه به عنوان ویروس موارد در ادامه به افزایش در سراسر ایالات متحده

مهر — با وجود یک مجموعه از انتقاد از هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه رئیس جدید آمریکا در رسانه های جهانی است که شخم های آینده با تغییرات در صدای آمریکا و دیگر بین المللی رسانههای که تشدید نگرانی ها در مورد آینده خود را به عنوان مستقل اخبار سازمان. اگر چه آژانس جهانی در رسانه های اجرایی مایکل بسته مطمئن کنگره است که VOA و شبکه باقی خواهد ماند مستقل و متعهد او مشورت نمایندگان مجلس قابل توجهی بر تحولات هفته گذشته او در آغاز پرسنل تغییرات و شروع به نقد و بررسی ویزا برای کارمندان خارجی. برخی از ترس این حرکت آسیب موسسه اعتبار و توانایی خود را برای تحقق آن congressionally موظف ماموریت برای پخش بی طرفانه اخبار در سراسر جهان تبدیل این عملیات به یک دستگاه تبلیغاتی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

واشنگتن (AP) — پوستر آغاز شده نامحدودی نور پست فقط چند هفته پس از شهرستان وارد شده چه خواهد بود monthslong اقامت در خانه سفارش دهید. وضوح رنگ و تحمل سه سر قارچ آنها خواسته واشنگتن به “اصلاح قوانین برای گیاه و قارچ ها داروهای” با ساخت طبیعی psychedelics “پایین ترین سطح پلیس اجرای اولویت است.” این شد شروع یک underdog کمپین که فقط موفق واقعا غیر محتمل سیاسی feat: موفق مردمی درخواست درایو انجام شده به طور کامل تحت pandemic مستند شرایط. هفته گذشته فعالان ارائه بیش از 36,000 امضا به هیئت مدیره از انتخابات است. اگر امضا نگه دارید تا از طریق فرایند تایید رای دهندگان در پایتخت کشور را در انتخابات نوامبر ابتکار که جرم زدایی psilocybin “سحر و جادو” قارچ و دیگر psychedelics طبیعی مانند mescaline.

رم (AP) — شروع آن به عنوان راهی برای غم زده خانواده ها به سوگواری خود را coronavirus مرده آنلاین: یک Facebook گروه که در آن بستگان که محروم بودند یک مراسم تشییع جنازه به دلیل ایتالیا دقیق مستندات می تواند به اشتراک گذاری عکس, خاطرات و غم و اندوه که عزیزان خود مرده بود تنهایی. اما این خود به خودی مجازی فروم برای مداحی, غم و اندوه و تسلیت در حال حاضر تبدیل به یک گروه فعال است که ارائه یک جریان ثابت از شهادت و شواهد به دادستان بررسی اینکه آیا هر گونه جرایم کمک به ایتالیا COVID-19 تلفات. وکلا برای Noi Denunceremo (ما را محکوم) Facebook گروه و وابسته و غیر انتفاعی کمیته در حال پر کردن 100 مورد جدید دوشنبه با برگامو دادستان بررسی شیوع بالای 50 شکایت تسلیم در ماه گذشته.

قاهره (AP) — حساب خود را مشابه هستند. دختران و زنان توصیف ملاقات با مرد جوان — دانشجوی سابق مصر زبده ترین دانشگاه حضوری و آنلاین به دنبال فریب, سپس, افزایش آزار و اذیت جنسی, حمله, تهدید و یا تجاوز به عنف. برخی از افراد زیر سن قانونی بودند که جرائم صورت گرفت. در کل بیش از 100 شاکیان پدید آمده اند حاضر در دو هفته گذشته. این منجر به یک جدید #MeToo طوفان در رسانه های اجتماعی و دستگیری مظنون هفته گذشته از خانه خود را در یک جامعه دردار در خارج از قاهره. فعالان می گویند که این مورد نشان می دهد که زن ستیزی کاهش در سراسر کشور استارک کلاس خطوط بسیاری در مصر قبلا به تصویر کشیده آزار و اذیت به عنوان یک مشکل از ضعیف جوانان شهری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو