AP Top News در 6:29 p. m. EDT

آتلانتا (AP) — اسپانیا به نام خاموش در حال اجرا از بولز در ماه جولای در ایالات متحده اوراق ملی املا زنبور عسل در ماه ژوئن و آلمان لغو جشن اکتبر پنج ماه دور روشن ساخت که این روز را در تلاش برای ضرب و شتم به کروناویروس و بازگشت به حالت عادی می تواند طولانی و dispiriting روند. در ضمن بالا دیپلمات از کشور چین که در آن ویروس شروع به گسترش به طور رسمی بیش از یک اهدای تجهیزات پزشکی به آمار شهر نیویورک در روز سه شنبه, در حالی که همچنین به طور غیر مستقیم با ارسال یک پیام به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف انتقاد از این کشور آسیایی بیش از آن در دست زدن به این بیماری همه گیر.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او می خواهد با قرار دادن 60 روز توقف در صدور مهاجرت خاص کارت سبز در تلاش برای محدود کردن رقابت برای شغل در اقتصاد آمریکا غرق توسط coronavirus. “برای محافظت از کارگران آمریکایی من خواهد بود صدور تعلیق موقت از مهاجرت به ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی پس از به tweeting در مورد سفارش اواخر دوشنبه شب. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که حرکت نمی خواهد تاثیر آن در کشور به صورت موقت و به درخواست تنها برای کسانی که به دنبال کارت سبز امید f ماندن.

حوادث نمادین مانند ملی ایالات متحده آمریکا در املا زنبور عسل در ماه ژوئن در اسپانیا در حال اجرا از بولز در ماه جولای و آلمان در جشن اکتبر در حال اوراق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس حتی در میان رشد بی حوصلگی بیش از خاموش شدن ناگهانی که انداخته اند میلیون ها نفر از مردم ، فشار برای بازگشایی کرده و هشدارهای بهداشتی مقامات و سیاستمداران در مورد بحران که توسط سه کشته و بیش از 170,000 نفر در سراسر جهان. کارشناسان می گویند بحران است به دور از بیش و آرامش stay-at-home محدودیت سرعت بیش از حد می تواند به فعال کردن ویروس به افزایش است. در همین حال نزدیک به 500 میلیارد دلار coronavirus بسته کمک های پرواز را از طریق مجلس سنا روز سه شنبه پس از کنگره و کاخ سفید توافق رسیده است برای پر کردن یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد صندوق و ارائه پول جدید برای بیمارستان ها و آزمایش است.

واشنگتن (AP) — امریکا تثبیت شکاف سیاسی است در حال حاضر بیش از مسائل مرگ و زندگی است. فرمانداران جمهوریخواه خواست در توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بدست گرفتن اولین گام به سوی بازگشایی بخش هایی از ایالات خود’ اقتصاد در میان coronavirus همه گیر و بدون پیوستن به خود رئیس جمهور دستورالعمل. دموکراتیک فرمانداران تا حد زیادی نگه داشتن سخت ماندن در خانه سفارشات و غیر ضروری کسب و کار بسته شدن در محل مقاومت در جیب کوچک از مغلوب ساختن پیشی جستن-تراز معترضان و فشار افکار عمومی از رئیس جمهور. خطوط گسل آشنا هستند, افشای بسیاری از همان منطقه ای و جمعیتی بخش است که به طور فزاینده ای به تعریف سیاست آمریکا و همچنین تفاوت های آشکار در راه احزاب نمایش نقش دولت در زندگی آمریکایی.

واشنگتن (AP) — $483 میلیارد coronavirus بسته کمک های پرواز را از طریق مجلس سنا روز سه شنبه پس از کنگره و کاخ سفید توافق رسیده است برای پر کردن یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد صندوق و ارائه پول جدید برای بیمارستان ها و آزمایش است. عبور سریع بود و به اتفاق آرا و به رغم مخالفت جمهوری خواهان محافظه کار. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی را پشتیبانی متعهد به امضای آن به قانون است. در حال حاضر آن را می رود به خانه با رای تنظیم برای سه شنبه. “من مصرانه از مجلس برای تصویب لایحه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. پس از نزدیک به دو هفته از مذاکرات و بن بست کنگره و کاخ سفید درباره توافق روز شنبه در نزدیک به 500 میلیارد دلار بسته — چهارم به واشنگتن گونه به پاسخ دادن به سلامت و بحران اقتصادی است.

واشنگتن (AP) — بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پیچیده است برخی از مشکل های علمی سوالات در مورد جدید کروناویروس که فراتر از تدارکات از اینکه به اندازه کافی تست در دسترس هستند. در یک دنیای ایده آل واکسینه کنید و سپس به حالت عادی بازگشت. اما با وجود تلاش های بی سابقه ای هیچ واکسن آماده خواهد شد هر زمان به زودی. “همه ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در حالی که” دکتر راشل Walensky بیماری های عفونی ارشد در بیمارستان عمومی ماساچوست پیش بینی شده در طول یک پادکست با مجله انجمن پزشکی آمریکا. سه ناشناختهها بالا نگران لیست: که مسری است ؟ “واقعا ناشناخته در این کار به طور کامل و شفاف” است بدون علامت گسترش دکتر گفت:

تورنتو (AP) — پلیس کانادا روز سه شنبه گفت: آنها اعتقاد وجود دارد که حداقل 22 قربانیان پس از یک فرد مسلح با پوشیدن لباس پلیس به ضرب گلوله افراد در خانه های خود و مجموعه آتش سوزی در داد و بیداد در سراسر جوامع روستایی در نوا اسکوشیا بیش از آخر هفته. Royal Canadian Mounted Police گفت: آنها بازیافت باقی مانده از برخی از خانه ها ویران شده. مقامات ایرانی گفته بود حداقل 18 نفر کشته شدند در ساعت 12-حمله. مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله گابریل Wortman کشته شد و بعد از آن در روز یکشنبه درگذشت. مقامات نمی ارائه جزئیات بیشتر و یا به یک انگیزه برای قتل.

شیکاگو (AP) — صدها و گاهی اوقات هزاران نفر از پست های پرواز در Facebook گروه های روزانه است. Coronavirus شماره جعلی هستند, برخی از فیلم های رسانه های اجتماعی ادعا می کنند. “اجتماعی فاصله است راه های جدید برای کنترل شما و خانواده خود را و رفتار خود را” یکی دیگر از دیدگاه هشدار می دهد. دیگران می گویند این بیماری همه گیر است پر از شکوفه جعل. سست شبکه Facebook گروه ترغیب تظاهرات stay-در-خانه سفارشات در سراسر کشور باید سریع تبدیل شدن به یک چشمه از اطلاعات غلط تئوری های توطئه و تردید در اطراف coronavirus بیماری همه گیر. راه اندازی در هفته های اخیر توسط نرم افزار-تفنگ حمایت از گروه های محافظه کار و فعالان صفحات مخازن آمریکایی سوء ظن و اضطراب اغلب سوخت مفاهیم شناور توسط تلویزیون شخصیت و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود و تقویت شده توسط حساب های رسانه های اجتماعی.

مالاریا مواد مخدر به طور گسترده ای تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای درمان کروناویروس جدید نشان داد که هیچ سود در تجزیه و تحلیل استفاده از آن در ایالات متحده جانبازان بیمارستان. وجود دارد بیشتر مرگ و میر در میان کسانی که با توجه هیدروکسی کلروکین در مقابل استاندارد مراقبت از محققان گزارش شده است. در سراسر کشور مطالعه دقیق آزمایش. اما با 368 بیماران آن را بزرگترین نگاه تا کنون از هیدروکسی کلروکین با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین برای COVID-19 که به کشته شدن بیش از 171,000 مردم که از سه شنبه. مطالعه نوشته شده در یک سایت آنلاین برای محققان شده است و بررسی توسط دانشمندان دیگر. کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت و دانشگاه ویرجینیا پرداخت می شود کار می کنند.

آتلانتا (AP) — رژیم صهیونیستی. برایان کمپ برای بازگشایی توقیف کسب و کار در گرجستان چپ بسیاری از صاحبان کسب و کار با احتیاط و اشتباه سهشنبه به عنوان آنها در نظر گرفته چگونه برای محافظت از خود و مشتریان خود را در یک وضعیت که در آن coronavirus مرگ نزدیک 800 و تایید عفونت صعود نسبت 20,000. کمپ طرح به پا زدن شروع اقتصاد یکی از تهاجمی ترین اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته معیار برای متحده شروع به بلند کردن محدودیت. اما گرجستان تست سیستم عقب مانده بسیاری از ملت و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد که به سرعت در حال حرکت می تواند سوخت یک تجدید حیات در عفونت. “این مورد. من قطعا رفتن به ورزشگاه و یا کوتاه کردن مو” دکتر گفت:

ویروس نیروهای لغو یاد حوادث مانند جشن اکتبر

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کارت سبز محدودیت

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

تجزیه و تحلیل: همه گیر خرید اینترنتی آهنگ های ملت شکاف سیاسی

در مجلس سنا تصویب $483B ویروس کمک ایران می فرستد و آن را به خانه

بزرگ گمنام در مورد ویروس پیچیده و برگشت به حالت عادی

پلیس کانادا می گویند 22 قربانیان پس از داد و بیداد در نوا اسکوشیا

ویروس اطلاعات غلط شکوفا در آنلاین اعتراض گروه

مرگ و میر بیشتر بدون بهره مندی از مالاریا مواد مخدر در VA virus مطالعه

گرجستان کسب و کار مردد به آغوش کمپ برای بازگشایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید