AP اخبار بالا در 2:21 p. m. EDT

برلین (AP) — یکی از grimmest نمادها از شیوع کروناویروس — یک سردخانه در مادرید سرسره — بسته در روز چهارشنبه به عنوان فروشگاه و کسب و کارهای دیگر بازگشایی در مکان هایی در سراسر اروپا و در حالی که آمریکا با احاطه به طور فزاینده ای حزبی اختلاف نظر بر سر چگونگی و زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد آن است. به عنوان برخی از فرمانداران در ایالات متحده تا حد زیادی خواه آنهایی که — نقل مکان به بازگشایی همیشه تنوع وسیع تری از کسب و کار دیگران در زمان محتاط تر از روش و تحت فشار از معترضان شکایت که معیشت خود هستند که تخریب و آزادی خود را از جنبش در حال نقض است.

کنگره دو سرعت به تصویب $483 میلیارد coronavirus بسته کمک این هفته اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می گوید از آن زمان به “فشار دکمه مکث” در هزینه های دولت فدرال. همچنین کالیفرنیا مقامات بهداشتی تنظیم مجدد جدول زمانی در coronavirus مرگ و میر و Tyson Foods تعطیل آیووا گیاه. و یک ultramarathoner در بر داشت یک راه برای دریافت خود را در مایل در حال اجرا 10-به همراه ساعت در داخل خانه خود را. در اینجا برخی از AP بالا داستان چهارشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است. آنچه امروز اتفاق می افتد: — کنگره دو سرعت به تصویب $483 میلیارد coronavirus بسته کمک های این هفته است.

BATON ROUGE, La. (AP) — فرمانداران در 17 متحده مرتکب شده اند به منطقه ای هماهنگی برای بازگشایی اقتصاد خود را در طول شیوع کروناویروس — اما در جنوب که در آن رهبران آن رفتن به تنهایی فقط به عنوان آنها در اعمال محدودیت. به عنوان سوال در مورد کی و چگونه به سهولت ویروس-اقدامات کنترل می شود به طور فزاینده سیاسی متهم فرمانداران در جنوب عمیق که در برابر هر گونه ظاهر هماهنگ سازی به جای رانندگی در خانه خود پیام است که هر دولت باید خودش تصمیم بگیرد. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ قصد دارد تا بسیاری از دولت کسب و کار و در حال اجرا دوباره به عنوان به زودی به عنوان جمعه. همکار جمهوری خواه تنسی رژیم صهیونیستی است.

مهر — با وجود جیب توجه گرفتن اعتراضات یک نظرسنجی جدید می یابد آمریکایی ها باقی می ماند به شدت به نفع stay-در-خانه سفارشات و دیگر تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش coronavirus. اکثریت می گویند نمی توان آن را امن برای لغو محدودیت های اعمال شده در هر زمان به زودی حتی به عنوان یک تعداد انگشت شماری از فرمانداران اعلام برنامه برای سهولت در روز سلامت عمومی تلاش کرده اند که طرح میتوانست زندگی روزانه و roiled اقتصاد جهانی است. این نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد که بیش از یک ماه پس از schoolyards سقوط, سکوت, رستوران, جداول و مدفوع نوار خالی و امواج از یک فاصله امن جای در آغوش گرفتن و دست دادن این کشور تا حد زیادی معتقد است محدودیت در تعامل اجتماعی را برای جلوگیری از گسترش ویروس مناسب هستند.

واشنگتن (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام برنامه جمعه به شروع پرداخت بیمارستان ها و پزشکان است که مراقبت برای ایجاد COVID-19 بيمار اما قانونگذاران دموکرات و بهداشت صنعت گروه به احتمال زیاد به را فشار دهید برای ادامه. تحت رویکرد دقیق توسط بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, بیمارستان ها و پزشکان را ارائه صورتحساب خود را به طور مستقیم به دولت و آنها خواهد پرداخت در مدیکر نرخ. بیمه مردم نمی خواهد مسئول برای هر یک از هزینه ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را برای پرسیدن هر گونه سوال در مورد یک بیمار وضعیت مهاجرت مسئله ای که ذکر شده است به عنوان یک مانع برای مراقبت در جوامع با بسیاری از خارجی متولد ساکنان.

تهران (AP) — ایران, پاسداران راه اندازی اولین ماهواره خود را به فضا روز شنبه به طور چشمگیری آشکار آنچه کارشناسان به عنوان یک راز نظامی برنامه فضایی است که می تواند در پیشبرد آن موشک بالستیک توسعه گسترده تر در میان تنش بین جمهوری اسلامی و ایالات متحده آمریکا استفاده از تلفن همراه پرتاب جدید, راه اندازی سایت, نگهبان گفت: آن را به “نور” و یا “نور” و ماهواره به مدار پایین چرخش زمین است. در حالی که آمریکا و اسرائیل و دیگر کشورها کاهش یافته است بلافاصله پس از تایید ماهواره ای برتر در مدار خود, انتقاد و پیشنهاد آنها معتقد بودند که راه اندازی اتفاق افتاده است. ایران تلویزیون دولتی اواخر روز چهارشنبه نشان داد فیلم از آنچه در آن گفت: ماهواره و گفت: آن را به حال orbited زمین در 90 دقیقه.

واشنگتن (AP) — شرایط مالی دولت دو تا از بزرگترین مزایای برنامه باقی می ماند لرزان با مدیکر پیش بینی شده برای تبدیل شدن به ورشکسته در شش سال و امنیت اجتماعی در مسیر دیگر قادر به پرداخت مزایای کامل شروع و در سال 2035. و این است که بدون حسابداری برای تاثیر coronavirus است که مطمئن شوید که برای اعمال فشار بیشتر بر این دو برنامه. برای تامین اجتماعی پیش بینی شده 2035 تاریخ طاقت فرسا صندوق ذخایر بدان معنی است که آن را قادر به پرداخت تنها 79% از مزایای که در آن زمان. پیش بینی جدول زمانی است که بدون تغییر باقی مانده از سال گذشته برآورد شد روز شنبه با انتشار سالانه امنا گزارش از هر دو برنامه.

نیویورک (AP) — دو گربه حیوان خانگی در ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus مارک اولین موارد تایید شده در حیوانات خانگی در ایالات متحده فدرال و مقامات گفت. گربه ها که تا به حال خفیف بیماری های تنفسی و انتظار می رود به بهبود فکر به قرارداد این ویروس از مردم در خانواده خود و یا محله های وزارت کشاورزی ایالات متحده و فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. پیدا کردن که می آید پس از مثبت آزمون در هفت ببر و شیر در باغ وحش برانکس می افزاید: به تعداد کمی از موارد تایید شده از این ویروس در حیوانات در سراسر جهان است.

او می خواهم عقب نشینی به زیرزمین خانه خود را احاطه شده توسط هزاران کتاب درباره هولوکاست. او می خواهم بازگشت از اروپا با عکسهای از گورستان. درس از بستگان که کشته شدند و پدر و مادر زندگی می کردند که خیلی قابل توجه او می خواهم مطمئن شوید که گذرنامه خود را در دست بود اگر او تا به حال نیاز به فرار. در عین حال اشعیا Kuperstein خنده thundered چشمان او لبخند زد سلاح های خود را تحویل خرس آغوش خود را به لب آورده کلمات از امید. تا آنجا که او مشخص شده توسط بشریت را از تاریکی او ناشى نور است. در کار او دائره المعارف هولوکاست محقق که کمک کرد تا تبدیل چگونه کودکان آموزش داده شد موضوع بسیاری از فکر بیش از حد وحشتناک برای نخستین بار باز کردن.

در حالی که ورزش های حرفه ای لیگ می اندیشید برنامه ای برای منزوی کردن ورزشکاران خود را از جدید کروناویروس و آنها را در غیر معمول حتی منزوی اماکن ورزشی کالج باید چنین گزینه است. نرم افزار ورزشی لیگ می توانید خلاق با راه حل های خود را به صرفه جویی چند میلیارد دلاری کسب و کار. کالج ورزشی را آهسته تر راه بازگشت. “بیشتر در معرض خطر, ورزش, شروع دوباره, به نظر من این است که دانشگاهی دو و میدانی گفت: A. J. Maestas مدیر عامل شرکت حرکت پژوهشی که مشورت با ورزش حرفه ای لیگ ها و کالج ها ، “وجود دارد کمتر از یک انگیزه و کمتر تراز با نهایی ماموریت این نهاد کار می کنند در زندگی می کنند در.

بسیاری با احتیاط از ویروس reopenings به عنوان حزبی تقسیم و رشد می کند در ما

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

ایالت های جنوبی تا حد زیادی آن را به تنهایی در بازگشایی گیری

AP-NORC نظرسنجی: چند آمریکایی ها در حمایت از کاهش حمایت ویروس

دولت ارائه می دهد برنامه ریزی برای پوشش COVID مراقبت برای ایجاد

ایران گارد نشان می دهد راز فضا برنامه در پرتاب ماهواره

امنیت اجتماعی و مدیکر بودجه در معرض خطر و حتی قبل از ویروس

AP های منحصر به فرد: 2 گربه ها در ایالت نیویورک تست مثبت برای ویروس

زندگی از دست رفته: یک مرد که به مطالعه تاریکی, اما مخابره نور

تجزیه و تحلیل: انتظار فوتبال کالج را به یک راه آرام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im