توسط رونالد BLUM

نیویورک (AP) — بازیکنان بیس بال نقل مکان کرد به سمت تیم باقی ماند اما دور از هم از لحاظ اقتصادی در آخرین پیشنهاد برای شروع این بیماری همه گیر-تاخیر در فصل قاطعانه آنها دریافت کامل سرشکن حقوق در حالی که ارائه به قطع فصل به طور منظم به 89 بازی.

این پیشنهاد توسط بازیکنان در انجمن داده شده به لیگ اصلی بیس بال الکترونیکی سهشنبه شب بدون مذاکره, جلسه بود دقیق به آسوشیتد پرس توسط یک جفت از مردم آشنا با این مذاکرات است. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اطلاعیه ها مجاز شدند.

MLB به نظر نمی رسد برای مشاهده این پیشنهاد به عنوان مولد ساخته شده اما هیچ نظر. MLB گفته است که وجود ندارد و توافق آن می توانید پیش بروید کوتاه مدت با برنامه شاید 50 بازی.

بازیکنان ساخته شده حرکت خود را یک روز پس از مدیریت برش پیشنهادی خود را برنامه از 82 بازی به 76. این اتحادیه پیشنهاد فصل به طور منظم شروع به 10 ژوئیه و اکتبر به پایان رسید. 11 — روز قبل از یک بازی ممکن است 7 NBA Finals.

اتحادیه پذیرفته MLB طرح به گسترش postseason از 10 تیم به عنوان بسیاری از 16. اما اگر مدیریت اعلام برنامه بدون توافق, آن را نمی خواهد بود قادر به تغییر تاسیس postseason فرمت.

بازیکنان’ طرح را سری جهانی در اواسط تا اواخر ماه نوامبر و بازیکنان گفتند که قبول MLB پیشنهاد به توانایی برای تغییر postseason بازی برای خنثی سایت.

تیم ها می گویند آنها از ترس موج دوم coronavirus و نمی خواهید به گسترش سری جهانی در ماه اکتبر گذشته. معاون کمیسر دن Halem گفت: اتحادیه 76-برنامه بازی نمی تواند برگزار مگر اینکه بازیکنان به توافق یک معامله توسط چهار شنبه.

بازیکنان در ادامه به اصرار بر کامل سرشکن حقوق به عنوان مشخص شده در مارس 26 توافق دائمی اختلافات دو طرف. این قرارداد به بازیکنان زمان سرویس در این رویداد هیچ بازی در این سال همراه با $170 میلیون حقوق و دستمزد پیشرفته.

MLB می گوید که به دلیل فصل به احتمال زیاد می توان در خالی ballparks بدون طرفداران غیاب دروازه مربوط به درآمد منجر به از دست دادن $640,000 برای هر اضافی بازی یک شکل اتحادیه سوالات. MLB پیشنهاد خواهد بازیکنان را تضمین 50 درصد از سرشکن حقوق و یکی دیگر از 20 ٪ اگر postseason به اتمام است و تیم خواهد صندوق $50 میلیون استخر برای بازیکنان postseason سهام حتی اگر هیچ یا چند بلیط و یا به فروش می رسد. MLB نیز خواهد ببخشد 20 درصد از حقوق و دستمزد پیشرفته.

بازیکنان تعیین شده بود برای به دست آوردن حدود 4 میلیارد دلار در حقوق این سال قبل از روز افتتاحیه عقب رانده شد از مارس 26 با توجه به جدید کروناویروس و اتحادیه اولیه اقتصادی پیشنهاد در مه 31 به نام برای 114-برنامه بازی در حال اجرا از طریق اکتبر و حقوق جمعا به مبلغ 2.8 میلیارد دلار است. کوتاه برنامه در طرح جدید کاهش این مقدار به حدود 2.2 میلیارد دلار است.

MLB را ارائه دوشنبه به کمتر از 1.3 میلیارد دلار در حقوق, اما تنها در حدود 1 میلیارد دلار خواهد بود تضمین شده است. بقیه مشروط به postseason را تکمیل.

مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول بالاترین پرداخت بازیکن با $36 میلیون حقوق را دریافت کنید $19,777,778 تحت هر اتحادیه ، MLB را ارائه خواهد تضمین هر یک از $8,723,967 با این شانس را به افزایش به $12,190,633 هر کدام اگر postseason به اتمام است.

یک بازیکن در $563,500 حداقل را کسب $309,577 تحت اتحادیه طرح و به $244,492 از MLB را ارائه دهد. کسانی که در $1 میلیون — حدود نیمی از کسانی که در زمان فعال فهرست اسامی را دریافت $549,383 تحت اتحادیه پیشنهاد و به $389,496 در MLB فرمول.

50-برنامه بازی با سرشکن حقوق خواهد مجموع بیش از $1.2 میلیارد دلار و ترک کول و ماهی قزل آلا در $11,111,111 هر.

بازیکنان پیشنهاد شده است که 5 میلیون دلار از مدیریت مشترک-بودجه اتحادیه مشخص شده نسبت به حمایت از غیر اتحادیه جزئی leaguers و اجتماعی باعث می شود. بازیکنان موافق برای شرکت در رویدادی مانند offseason همه ستاره بازی و/یا صفحه اصلی اجرای دربی و به پخش پیشرفت مانند پوشیدن میکروفن در طول بازی.

این اتحادیه را قبول نمی کند مدیریت را به حالت تعلیق رایگان-عامل جبران این offseason که از بین بردن مقدماتی ارائه می دهد که باعث برخی از تیم ها به کاهش خود به دنبال بازیکن است.

بازیکنان پذیرفته شده MLB پیشنهاد که در معرض خطر بازیکن می تواند انتخاب کردن از این فصل در حالی که از دریافت حقوق و دستمزد و خدمات اما که دیگر بازیکنان که انتخاب کردن نمی خواهد دریافت حقوق و دستمزد و یا زمان سرویس.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im