ضد vaping تلاش های ممکن را ساخته اند coronavirus بحران بدتر کارشناسان می گویند

ضد vaping فعال گروه ها با استفاده از coronavirus بحران برای پیشبرد هدف خود را از محدود کردن و یا حتی به طور کامل ممنوع — استفاده از e-سیگار با این استدلال که vapers در معرض خطر بالاتری از آسیب از COVID-19.

اما شواهد موجود نشان می دهد در مقابل: اگر آنها کار کرده بود برای متقاعد کردن بیشتر افراد سیگاری را به سوئیچ e-سیگار وجود دارد ممکن است کمتر coronavirus و میر مربوط به امروز است.

که از نظر دکتر مایکل سیگل, استاد جامعه, علوم سلامت در دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی.

“این کاملا درست است که اگر بیشتر بهداشت عمومی فعالان در آغوش e-سیگار به جای مخالفت با آنها و بیشتر افراد سیگاری شده بود را تشویق به تغییر وجود خواهد داشت کمتر مرگ و میر ناشی از COVID-19 امروز” Siegel گفت InsideSources. حدود 2.5 میلیون سیگاری ها داده اند تا سیگار سنتی برای vaping و دیگر فناوریهای مشابه.

Siegel اتحاد خود را صرف حرفه ای کار برای کاهش سیگار کشیدن و هیچ دوست از توتون و تنباکو. در همان زمان او پذیرای “کاهش بیش از ممنوعیت” مدل برای کاهش استفاده از توتون و تنباکو. ضد توتون و تنباکو prohibitionists — به امید رسیدن هر فرد سیگاری به “فقط بگو نه” — در حال مبارزه با یک unwinnable نبرد سیگل گفت.

“آنچه که مردم نیاز به درک این است که سیگار کشیدن یک رفتار اعتیاد آور و آن را فقط به نیکوتین. این روانشناسی به عنوان به خوبی. در وسط یک بیماری همه گیر که مردم تحت آنقدر استرس درخواست این افراد فقط به ترک ترکیه سرد مسخره است” Siegel گفت.

با اشاره به ادعا می کند که سیگار کشیدن و vaping می توانید coronavirus علائم بدتر, برخی از ضد توتون و تنباکو فعالان دفاع از حدود و یا حتی آشکار ممنوعیت vaping محصولات.

در اوایل این ماه تشکر. Raja Krishnamoorthi رئیس مجلس فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده با ارسال نامه ای به سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) درخواست آژانس برای “پاک کردن بازار از e-سیگار برای مدت زمان بیماری همه گیر کوروناویروس.”

ایالت نیویورک آکادمی پزشکان خانواده اتحاد پیوست تماس برای vaping بان کی مون در حالی که دیگر ضد توتون و تنباکو گروه مانند کمپین برای توتون و تنباکو-رایگان کودکان و نوجوانان و حقیقت ابتکار شده اند دفاع محدودیت در e-سیگار برای سال.

تلاش های خود را ایجاد این تصور که خطرات ناشی از سیگار سنتی و e-سیگار قابل مقایسه هستند. و این که Siegel استدلال می کند که یک پیام خطرناک.

“وجود دارد هیچ مدرکی برای این ادعا که e-سیگار با استفاده از یک تاثیر قابل توجهی در coronavirus بیماران که فقط حدس و گمان” Siegel گفت.

دکتر سالی Satel یک استاد مدعو در دانشگاه کلمبیا را ایروینگ مرکز پزشکی موافق است. “هیچ مدرکی وجود ندارد که vaping باعث ‘بینابینی ریه بیماری یا فیبری زخم. صدها نفر از هزاران نفر از افراد سیگاری سابق شده اند vaping برای حداقل 10 سال تا به امروز بدون شواهد معنی دار آسیب به ریه های خود را,” او می نویسد. “بیش از دراز مدت آن باید گفت: vaping ممکن است باعث اختلال در عملکرد ریه — هر چند مطمئنا کمتر آسیب به حال بیش از vapers ادامه داد: به دود.”

حتی حامیان vaping محدودیت اذعان دارد که کمی تحقیقات مربوط به رمان coronavirus.

زمانی که شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: “سیگار کشیدن یا vaping” کمک به تاثیر از coronavirus, ایتالیایی, پزشکی محقق و رییس جمهور سابق, ایتالیایی, ضد سیگار, لیگ ریکاردو Polosa توییتی “است که در آن شواهد ؟ متوقف کردن سیگار کشیدن و قرار دادن vaping در همان سطح. دریافت حقایق را مستقیم شهردار!”

Conflating خطرات ناشی از سیگار کشیدن و vaping است هر دو علم بد و مانع افراد سیگاری از ساخت سوئیچ بهداشت حرفه ای مانند Siegel استدلال می کنند.

“تاثیر سیگار بر روی توانایی بدن برای التیام بسیار قابل توجه است که اکثر جراحان اصرار بیماران خود را ترک قبل از عمل, چرا که آنها می دانند که سیگار کشیدن مانع بهبود و افزایش استعداد ابتلا به عفونت” Siegel گفت. هیچ گونه شواهد مشابه تاثیر سلامت از vaping.

اگر ضد توتون و تنباکو گروه را مورد ضربه مرگبار از coronavirus در افراد سیگاری و سپس هدف خود را باید به عنوان بسیاری از سیگاری ها برای جلوگیری از به عنوان امکان پذیر است. و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مطالعه نشان داد که “جایگزین کردن برخی از سیگار با e-سیگار مورد استفاده قرار گرفت توسط یک درصد بیشتر از افراد سیگاری نسبت به نیکوتین آدامس نیکوتین یا دیگر مورد تایید FDA قطع ایدز است.”

Siegel این مورد بیشتر کاملا: “در نگاه به گذشته تمرکز بر مبارزه با سیگار e-به نظر می رسد وحشتناک است. تصور کنید اگر به جای 2.5 میلیون سیگاری سابق ساخته شده است که سوئیچ ما بودند در این بیماری همه گیر کوروناویروس با 3 میلیون 4 میلیون 5 میلیون سیگاری سابق. بدون شک ما خواهد بود در شکل بهتر است.”

مایکل گراهام سیاسی است سردبیر در InsideSources. شما می توانید او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im