آنی گلن آمریکایی قهرمان

زسان | No comments

در سال 2012 آنی گلن و من انجام شد چه ما اغلب انجام شد که به نشستن در کنار در یک محل آرام و خارج از صحنه نمایش در حال انتظار برای ما برونگرا و شوهر برای پایان صحبت کردن به یک جمعیت.

ما نزدیک شده بود دوستان برای شش سال پس از آن. شوهر من Sherrod قهوه ای, در حال اجرا بود برای انتخاب مجدد به آمریکا. آنی شوهر — که من همیشه در معرفی او به لذت خود — بود سناتور سابق و فضانورد جان گلن که اغلب پیوست Sherrod در کمپین بلیزرز.

در یک نقطه که ما منتظر آنی کج سر او در من و سپس خندید. “چه ؟” او گفت:. “چرا شما خیره در من است؟”

برگزار شد تا من دوربین. “من هرگز به ضرب گلوله یک عکس از فقط شما بدون جان.”

من تعجب به او خندیدی و پمپ سلاح های خود را در هوا. این یکی از عکس های مورد علاقه خود را به دلیل آن است که آنی گلن من می دانستم که دوست داشتم. درک عمومی از او نبود اشتباه: او مهربان و شجاع در راه ساکت و مهربان. اما او نیز غریب و عاقلانه و بسیار خنده دار است.

مردم همه نوع از ایده از آنچه در آن به معنی یک “سیاسی همسر” یک اصطلاح آنی و من موافقت شد و مختصر به صورت نامرئی است. یک بار در اوایل دوستی ما من بادی به او پس از نا امید کننده ارز با یک مشاور سیاسی. “آنها تنها ما را به عنوان یک سرپا نگه داشتن و یا یک مشکل” به او گفتم: مبارزه با اشک.

او فشرده دست من و تکیه در. “پس از آن مشکل خواهد بود.” من خیلی شگفت زده بود که من با صدای بلند خندید.

او مربی من و مورد اعتماد و محرم اسرار. در جهان است که سریع به قاضی بلند پروازانه زنان وجود نداشت رویای من نمی توانستم به اشتراک گذاری آنی هیچ چیز من می توانم بگویم که شوک ، او نزدیک به چهار دهه از من بزرگتر هستم اما در راه است که اهمیت بسیاری او هرگز قدیمی است.

آنی درگذشت این هفته از COVID-19. او 100 سال و برخی از مردم با بهترین نیت سعی کرده اند به راحتی به من یادآوری فوق العاده و طول عمر زندگی خود را. او می شده اند برای اولین بار به توافق برسند و من در تیره تر از او را می خواستم. من دوست سخاوتمندانه سزاوار نیست به مرگ بود. در گفت که من می دانم من انعکاس غم از هر کسی که از دست یک دوست به این فصل ما از دست دادن.

در سال 2011 در جان 90 تولد ساده فروشنده از من خواست برای نوشتن یک مقاله در مورد او. من شامل این مورد آنی:

“این امر می تواند اشتباه به مناسبت قابل توجه زندگی جان گلن بدون همچنین تجلیل از این زن است که همسر خود را از طریق همه از آن. آنها تقریبا جدایی ناپذیر این روزها و John است که برای اولین بار اذعان کرد که آنی باعث زندگی ارزش زندگی است.

“آنی است که به عنوان جذاب به عنوان او است بخشنده پر از نظرات به دست آمده توسط زندگی در دریچه گاز کامل حتی زمانی که او به مرگ می ترسم. و این یک حقیقت مهم در مورد آنی گلن. آمریکایی ها به درستی “آه” و “اه” بیش از ” جان گلن شجاعت در فضا اما اجازه دهید ما را هرگز فراموش نکنید که قهرمان یک زن که به او عمومی برکت و سپس خصوصی دعا تا بازگشت امن خود را.”

هر اگهی من خوانده ام در مورد آنی از جمله در نیویورک تایمز نیز در مورد جان که در دسامبر 2016. این اجتناب ناپذیر است و نمی خواهد که او ناراحت. من یک بار خواسته آنی اگر او تا به حال همیشه خسته بودن از معروف فضانورد پس از جان شد و آمریکا برای اولین بار به دور زمین در سال 1962.

“این که او بود,” او گفت: تکان دادن سر خود را. “و این که من زمانی بود که امریکا برای اولین بار ملاقات من.”

بیش از یک دهه بعد امریکا رو به دانستن متفاوت آنی. در 50s توسط او با ثبت نام در بخش سخنرانی های آموزشی در فلوریس کالج برای غلبه بر لکنت شدید. او تبدیل به یک قهرمان برای افراد مبتلا به اختلالات گفتار و یک قهرمان در حق خود است.

من می دانستم که از بسیاری از مکالمات که آنی را فراموش کرده هرگز آنچه در آن احساس می شود در نظر گرفته و اغلب دوری برای او لکنت زبان. به عنوان یک کشور و فرهنگ ما پاداش برونگرا خود مروج. نویسنده معمولی محوری در اینجا خواهد بود به افسوس چقدر ما از دست دادن با نادیده گرفتن آنی Glenns جهان وجود دارد اما تنها یکی از آنی گلن.

یک بار در حالی که نشسته در کنار جان در شام من به او گفتم من با الهام از او و آنی ازدواج. او به چشمان من نگاه کن. “اوه, کانی,” او گفت: “من چه کسی هستم به دلیل آنی.”

هر کسی به اندازه کافی خوش شانس بوده است توسط آنی دقیقا می داند آنچه که او به معنای.

کانی شولتز است که برنده جایزه پولیتزر مقاله نویس و حرفه ای در محل اقامت در دانشگاه ایالتی کنت مدرسه روزنامه نگاری. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد کانی شولتز ([email protected])

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>