این هفته من خواندن یک قطعه نظر توسط دن فلپس با عنوان “رفتن و زندگی خود را زندگی می کند”. کاملا به سادگی عصبانی هستم.

مادر و پدر من قرار بود برای جشن 30 سالگرد عروسی در مارس 26. به جای آن جشن هم در خانه خود آنها را صرف آن از هم جدا شده توسط COVID-19. در مه 20, پدر من بود بستری در بیمارستان پس از تشخیص مثبت برای COVID. در مه 26 روز از سالگرد خود را او قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و انتقال به ICU چرا که او دیگر نمی تواند نفس خود را. در مه 27, مادر من بود بستری در همان بیمارستان پدر من بود. او همچنین مثبت برای COVID. شرایط را بدتر فوق العاده سریع. من تست مثبت برای COVID روز پس از مادر به بیمارستان اما من یکی از آنهایی که خوش شانس. من تا به حال علائم خفیف و بهبود نسبتا به سرعت.

درگذشت پدر در روز پنج شنبه 11 ژوئن 2020 در 1:41 بعد از ظهر من و خواهرم هر برگزار شد دست خود را به قلب او متوقف شده است. این یک احساس یا تجربه من همیشه آرزو بر هر کس دیگری در این جهان است. خشم و سردرگمی است که به دنبال چیزی شبیه به آن است که غیر قابل بیان. ما نمی دانیم که چگونه پدر من مریض شدم. او در زمان هر احتیاط.

هفته است که به دنبال عبور خود را پر است از غم و اندوه, غم و اندوه, و مقدار زیادی از فکر کردن. فکر کردن در مورد آخرین باری که من به او صحبت کرد. در مورد چه چیز دیگری ما می تواند انجام شود برای جلوگیری از او و مادر من بیمار شدن. در مورد مردم چگونه بوده است درمان این بیماری همه گیر به عنوان یک شوخی است. در مورد حق مردم احساس می کنند در حال حاضر که خود را “حقوق” احساس نقض زیرا آنها کمی ناراحت قوانین است که نیاز به هیچ چیز اما توانایی دستورالعمل ها را دنبال کنید.

من به طور کامل درک تمایل و نیاز برای زندگی به احساس طبیعی است. من واقعا انجام دهد. متاسفانه زندگی طبیعی نیست در حال حاضر. برای آنهایی که گفت: “فقط اجازه دهید هر کس در زندگی خود و دریافت ویروس خیلی چیزها می تواند خوب” من شما را تشویق به خود را منعکس پاسخ به این پرسش: آیا شما مایل به اجازه پدر و مادر شریک زندگی و فرزند و یا دوستان و یا غریبه مرگ بر شانس است که آنها نمی توانند به مبارزه با این ویروس ؟ آیا شما مایل به نگه دارید دست از عشق به عنوان قلب خود را متوقف می شود و یا تماشای آنها را به عنوان آنها را نهایی خود را نفس ؟ آیا شما راحت با نیاز به توضیح به مادر خود “متاسفم اما پدر نمی آیند خانه” هنگامی که او از خواب بیدار چرا که او جان سالم به در برد اما او نمی? چون من با آن خوب اما من باید آن را انجام دهد چرا که دست من برخورد شد.

من مطمئن هستم دن فلپس خوب فردی است. من می دانستم که او از سالها پیش از طریق مشارکت با مدرسه بالا است. به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری او حق دارد که نظر خود را. نظرات نیست واقعیت است, اگر چه, و برای کسی که برای استفاده از پلت فرم خود را به مشتری جلب کردن کلمات مانند “هیچ مقدار از ماسک پوشیدن کمک خواهد کرد” خطرناک است. به عمل به عنوان اگر این اتفاق می افتد نیست به پوشیدن یک ماسک به صفر توجه به سلامت و ایمنی دیگران بی احترامی به هر یک ضروری کارکنان بهداشت و درمان کارگر و قربانی این بیماری همه گیر.

پدر من سخت ترین کار مرد من تا کنون شناخته شده است و در حال حاضر من هرگز او را دوباره ببینم. او یک شهید توسط هر وسیله اما او نمی میرند به طوری که دیگران می تواند احساس قدرتمند با تشویق بی توجهی به سلامت عمومی است.

Rhiannon Archambault مقیم لوول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو