آمریکایی محکوم به جاسوسی در روسیه می شود 16 سال

توسط ولادیمیر ISACHENKOV

مسکو (AP) — یک دادگاه محکوم شرکت آمریکایی امنیت اجرایی دوشنبه جاسوسی و او را محکوم به 16 سال زندان پس از بسته آزمایشی است که ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد به عنوان یک “مضحکه عدالت” و آن را با عصبانیت گفت: درمان در زندان بود “وحشتناک است.”

پل Whelan سابق دریایی از نوی میشیگان اصرار او بی گناه بود گفت که او راه اندازی شد زمانی که او دستگیر شد و در مسکو در ماه دسامبر سال 2018 در حالی که او در بازدید از روسیه برای شرکت در عروسی یکی از دوستان.

“ما نگرانی های جدی است که آقای Whelan محروم شد از محاکمه عادلانه تضمین می کند که روسیه لازم است به او ارائه مطابق با آن بین المللی حقوق بشر و تعهدات” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در بیانیه ای گفت.

50 سال Whelan, که همچنین دارای بریتانیایی, ایرلندی و شهروندی کانادا علنا شکایت از فقیر شرایط زندان و گفته است زندگی او در خطر است. دو هفته پیش Whelan تحت عمل فتق عملیات که برادر دوقلوی او دیوید به عنوان “جراحی اورژانس … است که هرگز نشانه خوبی است.”

او گفت برادرش شده بود اجازه یک تماس تلفنی در 18 ماه بود و ابراز نگرانی در مورد عفونت کروناویروس در مسکو Lefortovo زندان جایی که او برگزار می شد.

Pompeo گفت: آمریکا بود “خشم” با حکم و اشاره کرد که پل Whelan درمان “بوده است هولناک,” و اضافه کرد که مقامات نادیده گرفته وضعیت پزشکی او را نگه داشته و او را جدا از خانواده و دوستان است.

به نام او که مجموعه مقالات “راز محاکمه راز شواهد مناسب و بدون هزینه برای دفاع شهود.” شهر مسکو دادگاهی که محاکمه صورت گرفت گفت: آن را پشت درهای بسته برگزار شد چرا که مقامات دیدم آن را به عنوان لازم برای توجه به اطلاعات حساس است.

صحبت با خبرنگاران پس از صدور حکم سفیر ایالات متحده John Sullivan به نام محاکمه “مسخره از عدالت است.” Whelan وکیل گفته مشتری خود تحویل داده شد یک فلش درایو است که تا به حال اطلاعات طبقه بندی شده در آن است که او نمی دانم.

دیوید Whelan در توصیف این مورد به عنوان سیاسی و ابراز امید است که دولت ایالات متحده کمک خواهد کرد به دست آوردن آزادی خود را.

“فدراسیون روسیه نمی خواهد صحبت در مورد انتشار Paul تا زمانی که او محکوم شد,” او گفت: آسوشیتد پرس. “و بنابراین در حال حاضر آن است که اتفاق افتاده و ما امیدواریم که دولت آمریکا صحبت خواهد کرد به دولت روسیه است. ما را به ادامه درمان آن به عنوان یک سیاسی مورد است که آنچه در آن است و به دنبال یک راه حل سیاسی برای آزادی او.”

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov رد اتهامات که Whelan سیاسی, گروگان گفتن خبرنگاران گناه او ثابت شده بود در دادگاه. Peskov حاضر به اظهار نظر در مورد اینکه آیا روسیه می تواند eyeing او ارز برای برخی از شهروندان خود در آمریکا بازداشت کرده است.

Whelan را وکیل ولادیمیر Zherebenkov اشاره در بیانیه های رسمی سیگنالینگ امکان که Whelan می تواند برای رد و بدل روس ویکتور تقلا و کنستانتین Yaroshenko.

“شده اند وجود دارد پیشنهادات ارز موضوع مورد بحث,” او گفت:.

کشمکش روسیه سلاح های معامله گر است که خدمت به 25 سال حبس در آمریکا برای سال 2011 محکومیت در اتهامات عنوان شده علیه او توطئه به فروش میلیون ها دلار سلاح به شورشیان کلمبیا. او اصرار داشت او مشروع تاجر.

Yaroshenko یک خلبان است که در خدمت 20 سال حبس به اتهام توطئه برای قاچاق کوکائین به ایالات متحده پس از او بازداشت شد در لیبریا در سال 2010 و استرداد به آمریکا

مقامات روسی بازیگران محکومیت تقلا و Yaroshenko به عنوان انگیزه های سیاسی و تحت فشار قرار دادند برای آزادی آنها.

آسوشیتد پرس نویسندگان متی لی در واشنگتن و مایک سرپرست خانوار در کانتون Township, Michigan کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید