امریکا پیروز خواهد شد

زسان | No comments

به عنوان یک بازنشسته و شخص مورد نظر به عنوان همه ما هستند و من فقط می خواستم به یک لحظه با تشکر از همه کار سخت و فداکاری است که هر یک حرفه ای پزشکی ایالتی و فدرال, رسمی, رسانه, ارتباطات, مردم, همراه با تمام محلی شهرها و مسئولان شهرستان و همچنین هزاران نفر دیگر آمریکایی برای آنچه آنها انجام می دهند و هر روز برای کمک به شهروندان آمریکایی در نیاز – و همچنین به عنوان نگه داشتن جوامع ایمن در به چالش کشیدن این وضعیت است.

این کشور سابقه اثبات شده است که زمانی که همه ما با آن مواجه بار به چالش کشیدن که در آن حیاتی می شود به تجمع هم به عنوان یک, برای حمایت از ما و کشور ما و خانواده ما و دوستان و همسایگان ما که ما را همه تفاوت از کنار این اتفاق می افتد.

من واقعا معتقدم که ما را به انجام این کار با هم در روز و هفته و ماه های آینده. حفظ ایمان و امن خواهد شد و ما پیروز خواهد شد در برابر این چالش های کنونی.

دنیس Golas
هدلی جنوبی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>