محتوای مقاله

لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie صادر رسانه ها انتشار پنج شنبه در وزارت امور خارجه از لیگ در طول COVID-19 دوره است.

این به روز رسانی شامل نمی شود یک جدول زمانی برای احتمالا بازگشت به بازی و یا یک تاریخ که چنین تصمیمی باید ساخته شود اما وجود دارد قابل توجه گزیده ای.

در دولت از سال 2020 فصل: “ما مجبور شده اند برای به تعویق انداختن ما فصل است. ما در ادامه به ارزیابی این که آیا ما هنوز هم می توانید بازی بازی های کوتاه نجومی در سال 2020 در برابر دو معیار: آیا ما می توانیم انجام این کار با خیال راحت و آن است که آیا از نظر مالی قابل دوام. ما در بازی و می خواهید برای دیدن آن را به عقب در این زمینه است.”

در بازیکن جبران: “ما می دانیم که این وضعیت دشوار است ما طرفداران و حامیان کارکنان — و به خصوص دشوار بر روی بازیکنان ما است. بعضی از آنها دریافت خارج از فصل پاداش اما بسیاری رفته اند بدون پرداخت پس از فصل گذشته. ما می دانیم که بسیار دشوار است برای آنها و خانواده های ما در حال کار بر روی راه هایی برای کمک به. یک مثال این است که ما در حال انجام کار با لیگ فوتبال کانادا بازیکنان در انجمن درخواست دولت فدرال برای تغییر معیارهای یارانه دستمزد برنامه به طوری که بازیکنان ما به طور کامل واجد شرایط. همراه با CFLPA ما نوشته شده به دولت توضیح شرایط و درخواست برای تغییرات. ما می دانیم که دولت این است که مدیریت بحران در سراسر کشور اما در حال خوش آنها را پیدا کردن یک فرصت به عمل در ما ارسال و کمک به کمک به بازیکنان است که COVID-19 تا مانع از رفتن به کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de