پس از یک ماه بر روی لام اتهام قاتل برگزار شد بدون وثیقه

لوول — طولانی و به شدت redacted گزارش پلیس پرونده در دادگاه روز شنبه مدعی است که پس از تیراندازی 23 ساله Deija مندز از بوستون در پیشانی در روز روشن در خیابان مرجان در لوول — تیرانداز دور انداخته تمام لباس های او به جز کفش و شورت پاچه. او سپس از صحنه فرار کرد و بعد از آن ادرار را در دست خود خود را در تلاش برای از بین بردن هر گونه باروت مانده بود که آنها را به عنوان یک نتیجه از کشیدن ماشه اسناد وزارت امور خارجه.

تیرانداز که نام redacted از گزارش پلیس اما ادعا توسط دادستان به خاویر DeJesus, 20, از لوول نیز محو سلاح های خود را با Clorox دستمال مرطوب و روشن وسایل نقلیه حداقل یک بار به عنوان او در تماس با افراد متعدد که اسامی آنان redacted از گزارش پلیس در طول تلاش خود را به فرار کنند.

چهار نفر در حال حاضر شده است با متهم یا ارعاب شاهدان در مورد و یا کمک DeJesus به عنوان او فرار کرد.

Deija مندز, 23, از بوستون در یک عکسي. عکس حسن نیت ارائه میدهد بوستون 25.

تلاش برای فرار از آن پلیس توضیح داده شده توسط شاهدان عینی به نقل از پلیس گزارش قابل توجه هستند زیرا DeJesus شده است که می خواستم در یک حکم شارژ او را با قتل و سلاح گرم اتهامات پس از تنها چند روز پس از قتل صرف بیش از یک ماه بر روی لام قبل از او بازداشت شده بود روز سه شنبه در رودخانه سقوط.

پس از لوول پلیس یک نکته که DeJesus شد و احتمالا در رودخانه سقوط دولت خشونت آمیز پلیس فراری دلهره واحد احاطه شده خانه ای وجود دارد و شاهد DeJesus فرار کردن درب پشت به آنها نزدیک شد, به گفته پلیس ایالتی. زمانی که DeJesus دیدم پلیس از پشت به او فرار کرد و به خانه زیرزمین که در آن او را به زندان برده شد.

در تفهیم اتهام شنبه در لوول دادگاه منطقه DeJesus دستور داده شد که در بیلریکا خانه از اصلاح بدون وثیقه.

هر دو DeJesus و کوری Roy, 20, از لوول دستگیر شد و سه شنبه شب در لوول و به اتهام کمک به DeJesus دوری کردن از پلیس بودند arraigned شنبه در لوول دادگاه منطقه. Roy دستور داده شد برگزار می شود در $25,000 پول نقد وثیقه و دستور به پوشیدن GPS دستگاه نظارت و هیچ ارتباطی با هر شاهد در این مورد.

دادستان کریستوفر Tarrant مدعی Roy کمک DeJesus به عنوان او به دنبال فرار.

Angel Garcia, 29, Devine McKinney, 21 و سلنا Simonphone, 22, همه لاول برگزار شد به قید وثیقه به عنوان چهره آنها به اتهام تهدید و ارعاب از یک شاهد عینی در ارتباط با این مورد. مککیننی و Simonphone نیز اتهام لوازم جانبی پس از این واقعیت از حمله و باتری با یک سلاح خطرناک در ارتباط با این حادثه است. هر سه نفر arraigned در لوول دادگاه منطقه در اواخر ماه ژوئن. مککیننی را به قید وثیقه لغو شد در یک مورد انتظار در حالی که به قید وثیقه در این مورد راه اندازی شد در $25,000 پول نقد. گارسیا دستور داده شد برگزار می شود در $40,000 نقدی به قید وثیقه. Simonphone دستور داده شد برگزار شد 7500 دلار پول نقد وثیقه.

دادستان منطقه ماریان رایان گفت: DeJesus و مندز با یکدیگر می دانستند و استدلال شد در مورد در اختیار داشتن یک وسیله نقلیه که DeJesus آتش گشودند. گزارش پلیس بیشتر مدعی مندز و یک مرد که نام redacted سفر به لوول برای دریافت سفید, 2009 اولی که پارک شده بود در جلوی خانه این مرد دوست دختر سابق مجلس در خیابان مرجان.

زمانی که ساکنان در خانه متوجه شدم مندز و مرد تا به حال یک کامیون یدک کش در صحنه به اولی یدک کشیده یک زن که نام redacted به نام لوول پلیس به گزارش خودرو شد احتمالا به سرقت رفته است. بعد از پلیس شروع به گرفتن 911 تماس در مورد یک گلوله در منطقه از حداقل دو شاهد در نزدیکی صحنه است.

یکی از این شاهدان گفته پلیس او را دیدم مندز با او سر راننده به سمت پنجره شورلت تاهو او در صحنه به دنبال چپ و راست خیابان و این که او شروع به دنبال برای دیدن آنچه که در نقشه کشی مندز توجه زمانی که “او دو” میآید و بلافاصله دیدم راننده تاهو ‘سقوط’ در داخل خودرو.”

Middlesex منطقه وکیل ماریان رایان در مرکز به نظر می رسد به سمت مسافر درب شورلت SUV که در آن Deija مندز, 23, از بوستون مرده پیدا شد در خیابان مرجان در لوول در ژوئن 23 بعد از ظهر. سخنگوی رایان گفت: مرگ به نظر می رسد مشکوک. خورشید/رابرت میلز

یکی دیگر شاهد که نام redacted پلیس گفت DeJesus گفت که او به نام مندز نام پس از او “به نوبه خود و نگاه او هنگامی که او آن را” با توجه به گزارش پلیس. گزارش پلیس می گوید چند تن از اظهارات شاهد بودند تایید توسط نظارت تصویری فیلم پلیس به دست آمده از این منطقه است.

پس از گرفتن 911 calls گزارش صدای شلیک گلوله از حداقل دو نفر از شاهدان لوول پلیس کنندگان سپس به نام شماره تلفن است که تا به حال به نام زودتر به گزارش امکان سرقت خودرو و زنی که در جواب گفت: او در خانه است و او تا به حال تنها به نام پلیس به دلیل همسایه هشدار داده و او را به فعالیت با توجه به گزارش پلیس.

زمانی که پلیس معتقد زن به صحبت کردن با آنها را در ایستگاه پلیس او تصریح کرد که او خانه نبود در زمان عکسبرداری است. هنگامی که کارآگاهان مواجه با مدارک و شواهد در غیر این صورت او خواسته برای یک وکیل به پایان رسید و این مصاحبه با توجه به گزارش پلیس.

دو شاهد که نام آنها redacted در گزارش پلیس گفت DeJesus اظهارات اعتراف به جرم با توجه به گزارش.

یک پلیس گفت DeJesus گفت: “شما هرگز مرا ببخش من که (expletive)” با توجه به گزارش پلیس. یکی دیگر شاهد یا شاید همان یک نیز گفت: پلیس DeJesus گفت: “من که دختر” با توجه به گزارش پلیس که در آن نام تمام شد redacted توسط دادگاه.

یک شاهد که نام redacted همچنین گفته پلیس آنها توصیه می شود DeJesus توالت دست خود را که DeJesus را در حالی که به طور خلاصه توقف به سوئیچ اتومبیل هنوز در شورت پاچه دار در یک طرف جاده در چلمزفورد که در آن او فرار کرد بعد از تیراندازی به گفته شاهدان عینی به نقل از گزارش پلیس. یکی دیگر شاهد بعد از پلیس گفت DeJesus گفت: او که به باروت مانده کردن دست خود را, با توجه به گزارش پلیس.

در یکی دیگر از پیچ و تاب و عجیب و غریب یک شاهد صحبت کرد که به پلیس برای بار دوم پلیس گفت که پس از اولین جلسه خود را با آنها و شخص دیگری که نامش بود redacted رفت از ایستگاه پلیس به Merrimack رودخانه “که در آن آنها تغذیه اردک پیچیده گلوله (متصل به مورد) در برخی از نان ها و پرتاب آنها به داخل رودخانه است.”

چگونه DeJesus رو به رودخانه سقوط است مفصل در گزارش نه گذراند ماه است که او می خواست. یک شاهد عینی گفت: پلیس DeJesus از آنها خواست تا برای سوار شدن به نیوجرسی در یک نقطه, اما که آنها کاهش یافته است.

مندز او در میان اعضای خانواده است که به نظر می رسد در دادگاه برای تفهیم اتهام, اما او می تواند بلافاصله نمی توان رسید پس از آن.

DeJesus برنامه ریزی شده است برای بازگشت به دادگاه در سپتامبر. 10. روی برنامه ریزی شده است برای بازگشت به دادگاه on Aug. 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید