بازیگر Irrfan Khan, می میرد در 53

میسور | No comments

او آمده بود به Mysuru برای افتتاح Chinnara میله در Rangayana در سال 2015

بمبئی: بازیگر بالیوود Irrfan Khan, درگذشت در Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان امروز. خان 53 بود که برای درمان عفونت روده بزرگ و تنها چند ساعت قبل از مرگ او خود را سخنگوی او گفت: “هنوز مبارزه با جنگ است.”

یک بیانیه منتشر شده توسط خانواده اش گفت: “عرفان به خاک سپرده شد در Versova kabrastan در بمبئی در 3 ساعت این بعد از ظهر به زودی پس از خبر درگذشت او دور اعلام شد. در حضور او بودند و خانواده و بستگان و دوستان نزدیک. هر کس خود را پرداخت نهایی با احترام و سوگواری از دست دادن از خود عبور دور. دعا کنیم برای صلح خود را و ما امیدواریم که او را در مکانی بهتر از امروز. او در مبارزه خود را و همه ما باید قوی بیش از حد در این از دست دادن.”

عرفان خان و همسر Sutapa Sikdar و دو پسر شد عکس, خروج از بیمارستان بمبئی در بعد از ظهر. عرفان از دست داده بود مادرش Saeeda بگوم چهار روز قبل از مرگ او. او در روز شنبه در سن 95 و عرفان نمی تواند حتی حضور در مراسم تشییع جنازه او. با توجه به ادامه مستند, Irrfan نمی تواند سفر از بمبئی به جیپور و در عوض با حضور در مراسم تشییع جنازه در فیلم.

خان هند یکی از محترم ترین بازیگران, مبارزه یک تومور برای چند ماه و بازگشت به بمبئی و چند ماه پیش پس از درمان در لندن است. آن انده که در این روز ما را به جلو خبری از او درگذشت” خواندن بیانیه ای. “عرفان قوی بود روح کسی که جنگیدند تا پایان است و همیشه الهام بخش همه کسانی که نزدیک به او.”

با وجود وضعیت خود را به عنوان یکی از بالیوود مشهورترین بازیگران خان به حال شهرت عفت و صداقت و اخبار از مرگ او فرستاده هند به عزاداری باعث بازیگران, طرفداران و سیاستمداران از سراسر جهان برای ابراز غم و اندوه خود را در مرگ او.

در ماه مارس سال 2018 خان نشان داد او تشخیص داده شده بود با اعصاب و غدد تومور اما پس از گسترده درمان او بهبود به خوبی به اندازه کافی به ساقه ‘Angrezi متوسط’, این فیلم که به نوبه خود می تواند آخرین و آزادی که این مارس کوتاه قطع شد و به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بهترین و شناخته شده به زبان انگلیسی به مخاطبان به عنوان بازرس پلیس در “زاغه نشین میلیونر” و نقش او در فیلم “جهان ژوراسیک” و “Life of Pi’, خان بالیوود تكیه اقدام در بازدید مانند ‘حیدر’, Maqbool, ‘طراح جنایی’ و ‘Hindi متوسط’.

خان متولد شد Saahabzaade Irfan Ali Khan در جیپور در سال 1966 از لاستیک فروشنده و رفت به درام مدرسه پس از شکست به عنوان یک کریکت. او تلاش برای پیشرفت در صنعت فیلم با وجود اینکه بازیگران در یک نقش کوچک به عنوان یک نویسنده نامه در Mira Nair 1988 ‘سلام بمبئی.’ به سرخوردگی او تنها موفق به پیدا کردن کار به طور منظم در درجه پایین تلویزیون اپرا صابون. بعد او را به ستاره شدن و تحت تاثیر قرار مخاطبان با سبک بی نظیر و سادگی.

عرفان خان با فعال Prasanna گاندی Ashram, Badanaval.

Prasanna یاد دوست

اظهار نظر در مرگ غم انگیز Irrfan نمایشنامه نویس کارگردان تئاتر و فعال Prasanna گفت: “غمگین, Irrfan دانشجو بودم اول یک بعد و یک فعال در مبارزه ما در برابر هیولا اقتصاد است. من برخی از عکس های عرفان و همسرش Sutapa صرف یک روز تمام در Badanwal گاندی آشرام با ما. ما را به یاد داشته باشید او را برای مدت زمان طولانی. عرفان خان مانده بود و در Badanwal یک دهکده کوچک نزدیک ننجنگود ابراز حمایت خود را به Badanwal Satyagraha در آوریل 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>