فعالان حفظ کانون توجه در مصرف مواد مخدر سایت

بوستون – اگر تحت نظارت دارو مصرف سایت ها اجازه داده شد در ماساچوست ورنتهام ساکن لین Wencus گفت: فرزند او از دست رفته به مصرف بیش از حد ممکن است هنوز زنده باشد امروز.

“تا زمانی که کسی تنفس همیشه وجود دارد یک فرصت برای بهبود” تیم های عضو گفت: در طول یک شنبه رالی.

چشم انداز حقوقی مناطق به مصرف مواد تحت کنترل شده است یک نقطه از مشاجره در بیکون هیل به عنوان سوال در مورد قانونی بودن اجرای و مفاهیم به صورت حرفه ای منتشر شده از سایت برای اولین بار ارائه شده است.

طرفداران برای اندازه گیری جمع آوری شده در مقابل کاخ یکشنبه اصرار مجلس برای تصویب لایحه ای که (S 2717) ایجاد 10 سال برنامه آزمایشی برای حداقل دو سایت که در آن بالينی حرفه ای نظارت خواهد مردم استفاده از مواد کنترل شده.

سازمان برگزار شد در این تجمع به افتخار Aubree استرهای دیرین مدافع برای نظارت سایت. سناتور. جولیان Cyr سنا صندلی از سلامت روانی سوء مصرف مواد و بهبود کمیته گفت: در هفته قبل از مرگ او استرها سخن گفته بود در طول Cyr با کارکنان در مورد قانون.

“این به ما ابزار دیگری برای نجات جان انسان ها به عنوان مواد مخدر بیماری همچنان به تاخت و تاز جوامع در سراسر کشورهای مشترک المنافع” در ترورو دموکرات گفت. “این همیشه مهم تر در زمان COVID-19 زمانی که ما چنین جداسازی زمانی که کسانی که استفاده از مواد مخدر و کسانی که در حال مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد هستند بنابراین جدا شده است.”

تحت قوانین سایت باید با ارائه فضاهای بهداشتی برای مصرف در قضیه متخصصان مراقبت های بهداشتی برای نظارت بر مصرف بیش از حد استریل تزریق منابع و دسترسی به نالوكسان. وزارت بهداشت را در نظر اپراتورهای سایت برای اخذ مجوز تنها پس از انجمن محلی از سلامت ثبت نام در شرکت خود را.

Insite ونکوور افتتاح شد در سال 2003 شد و برای اولین بار حقوقی نظارت دارو در محل تزریق در آمریکای شمالی و شهرستانها از جمله بوستون, سان فرانسیسکو و دنور و شیکاگو در نظر گرفته اند باز کردن مکان های مشابه.

“بیایید با این مصرف ایمن سایت رفتن چون ما به شدت به شدت به آنها نیاز” Wencus همچنین یک عضو از غیر انتفاعی های تیم گفت.

آمریکا وکیل اندرو Lelling قبلا تهدید به تعقیب هر گونه تلاش برای ایجاد یک نظارت مصرف سایت برنامه اما در سال 2019 یک قاضی فدرال در ایالت پنسیلوانیا حکم داد که این سایت را نقض نمی یک بخش قانون مواد تحت کنترل به عنوان دولت دادستان پس از اتهام.

این لایحه که در نتیجه نزدیک به هفت ماه از کار کاهش آسیب کمیسیون یک گروه که ایجاد شده بود پس از قانونگذاران به ایده ایجاد سایت اما به جای آن تصمیم گرفت به اتهام کمیسیون برای بررسی موضوع است.

وزارت بهداشت منتشر شد داده ها در اوایل ماه فوریه نشان می دهد که در مجموع 2,023 تایید و برآورد مواد مخدر مربوط به مصرف بیش از حد مرگ و میر رخ داده است در سال 2019 از 2,031 در سال 2018 است. این شماره به اوج خود رسید و در سال 2016 در 2,097 با توجه به داده های تنظیم مصرف بیش از حد مرگ و میر در 30.5 در هر 100 ، 000 نفر.

میریام Komaromy مدیر پزشکی در بوستون مرکز پزشکی Grayken مرکز اعتیاد به یاد می آورد زمانی که نالوکسان در نظر گرفته شد “عجیب و غریب و عجیب و غریب.” در حال حاضر, او گفت:, کشور, می یابد خود را در یک دوره زمانی که استفاده از مواد مخدر پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد مخدر شایع است.

“مصرف ایمن سایت های مشابه هستند. آنها عالی شواهد به نفع خود برای صرفه جویی در زندگی برای درگیر شدن مردم در درمان اگر آنها علاقه مند در درمان برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی,” او گفت: در این تجمع است. “وجود دارد بسیاری از دلایل به آغوش امن مصرف سایت ها و ما نمی توانیم اجازه ننگ و سیاست پایمال کردن تلاش های ما.”

دو سوم از کمیته سلامت روانی تایید این لایحه در اواسط ماه مه در ارسال آن به مجلس سنا راه و وسیله ای که در آن باقی مانده است در ماه گذشته است.

خانه رای جمعه به گسترش جلسات رسمی برای بقیه سال 2020 و سنا به نظر می رسد در هیئت مدیره با این ایده, بالا بردن احتمال این که قانون گذاران می تواند این لایحه در برخی از نقطه در سال 2020 است.

مریم Althoff نوبت 60 هفته آینده و با استفاده از مواد مخدر چهارم پس از او 14 سال. او گفت که او می خواهم برای دیدن یک لحظه در زمان هنگامی که تزریق مواد مخدر باید حق و امتیاز برای استفاده در یک محیط امن.

“من تماشا کرده ام بسیاری از مردم مصرف بیش از حد بی ارزش. من از زندگی بی ارزش. زندگی من شده اند می تواند از دست بی ارزش” او گفت:. “پس لطفا آن را به خرس به این افراد فرصتی برای انجام آنچه آنها باید این حق و امتیاز را به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید