قانون در حال حاضر به محدود کردن گرمایش جهانی

با تشکر از شما برای یک کار بسیار مهم است, اگر افسرده قطعه مورد قابل توجهی در گرم شدن کره زمین در سیبری و اعتماد به نفس است که با آن لینک اقدامات بشر به این بحران است. آن زمان ما قبول مسئولیت مهم بهداشت عمومی را تهدید نسل ما.

شواهد که قطب شمال گرمایش بیش از دو برابر سرعت متوسط جهانی نگران کننده است با توجه به بی حد و حصر در راه است که در آن یخ های قطب شمال کمک می کند تا به تنظیم درجه حرارت از زمین و زمان اکوسیستم. برای مثال در حالی که آتش سوزی در یکی فاجعه, اثر, است, گرم شدن اقیانوس ها و در نتیجه تاثیر بر زندگی دریایی.

در حالی که مشکل احساس momentously بزرگ تغییر ناگهانی در رفتار با مردم در سطح جهان با توجه به COVID بحران باعث می شود من خوش بینانه در مورد توانایی ما به سرعت در حال تغییر و اساسا در پاسخ به همزمان و به احتمال زیاد بیشتر تهدید قابل توجهی. وجود دارد راه های بسیاری برای پاسخ به بحران آب و هوا و یکی از بهترین است که از طریق حمایت از انرژی نوآوری و کربن سود سهام, عمل, H. R. 763 که پیشنهاد می کند که هزینه های قرار داده شده بر روی کربن در نقطه استخراج به منظور تشویق استفاده بیشتر از منابع انرژی تجدید پذیر.

کاهش معرفی بیشتر گازهای گلخانه ای به اتمسفر از طریق قوانین ملی خواهد تاثیر فوری در مسیر فعلی گرمایش جهانی به خصوص با توجه به ایالات متحده در ” بالا رتبه بندی (#2) به عنوان یک گاز گلخانه ای امیتر.

لطفا در نظر بگیرید تماس با سناتورها و نمایندگان در حمایت از این بسیار مهم لایحه.

Seema خان
آرلینگتون

پاسخ به سرمقاله روز سه شنبه

من از صمیم قلب موافق با ویراستاران’ دیدگاه که “پوچ رسانه ای فعالیت های فراوان.”

من تاسف است که سرمقاله تنها با ذکر نمونه هایی از کسانی که مخالف جریان جمهوری خواه دولت.

گزارش از فاکس نیوز Breitbart و ده ها تن از افراطی جناح راست صاحب نظران به همان اندازه پوچ و فعال. رسانه ها مدیون آن را به ما به عنوان خوانندگان و بینندگان به ارائه حقایق و زمینه برای کمک به ما در رسیدن به نتیجه گیری خود ما.

هنگامی که شما لایه در سوء استفاده از کانال های رسانه های اجتماعی در یک زمان در حال رشد و ترس و اضطراب و خشم و سرخوردگی از آن است که تقریبا غیر ممکن است برای تشخیص حقایق از “چرخش.”

شما را همه ما یک سرویس بزرگ با متعادل تجزیه و تحلیل خود را در سراسر طیف سیاسی و به ما کمک کند تصمیم می گیرید که در آن برای بازیگران ما رای در آنچه که من دعا می کنم هنوز یک جامعه دموکراتیک به عنوان نوه من رشد می کند.

همین Drury
لئومینستر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید