متهم قاتلان شارژ با شاهد ارعاب

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

دو مرد متهم به قتل, Thurston, Mintuck اکنون با هزینه های اضافی پس از یک اتهام آنها مرعوب و تهدید به مرگ به شهود در مورد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط رجینا خدمات پلیس در چهارشنبه 30 ساله تیموتی میچل Louison و 27 ساله Nayo Pisim فاکس متهم شده اند با تهدید و ارعاب از یک سیستم عدالت از شرکت کنندگان پس از تماس با شاهدان در حالی که دو تن از متهمان در بازداشتگاه در رجینا استانی مرکز تادیبی.

“این زندانیان تحت-دستور دادگاه شرایط آنها را منع از داشتن هر گونه تماس با شاهدان در طول زمان از اتهام جرم” به پلیس گفت: در انتشار. “این است که اتهام متهم رسیده اند به شاهد ساخت تهدیدات علیه آنها و خانواده های آنها به منظور دستکاری خود را در دادگاه شهادت.”

پلیس گفت که آنها آگاه شد که بین دسامبر 2019 و 2020 “دو زندانی در زندان در رجینا استانی مرکز تادیبی گفته می شود disguising و خود را به استفاده از سیستم تلفن در مرکز برای جلوگیری از تشخیص در حالی که تهدید و ارعاب شاهدان برای آینده دادگاه جنایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>