پوچ رسانه ای فعالیت های فراوانی

این رسانه ها که رنگ تصویر از واقعیت برای بسیاری از آمریکایی ها. آنها را نگه دارید بسیار ویژه مسئولیت به آنها عمل می کنند به عنوان توصیف آنچه در جهان خارج واقع به نظر می رسد مانند به عنوان روزمره مردم کار و زندگی با ادعا نمی تواند دریافت و انجام گزارش خود را دارند.

که رسانه های موسسات اغلب غلط و حقیقت و یا تلاش به نیروی منطق پیچیده در گلوی عمومی آنها در خدمت رفته است یک راه طولانی برای ایجاد بخش است و کمک زیادی به جریان نزاع در خیابان های ما.

اغلب ایجاد نژادی تقسیم آنها است رفتن به.

هفته گذشته نیویورک تایمز در ادامه به انجام بخشی خود را به تحریف واقعیت با متصل کردن آن پادکست جدید در یک صدای جیر جیر. “به درک چه چیزی اشتباه است با ما آموزش عمومی سیستم شما باید برای نگاه در آنچه مسلما قوی ترین نیروی در مدارس ما: سفید, پدر و مادر است.”

دیگر رسانه ها کمک به اضطراب ملی توسط ramping تا هذلولی و بس. جان Heilemann یک MSNBC تحلیلگر سیاسی در زمان به امواج رادیو و تلویزیون و اعلام کرد: “من نمی خواهید به بیش از حد جنجال آفرینی در مورد این, اما من فکر می کنم این زمان به جنجال آفرینی دانستن که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می ایستد در حال حاضر از لحاظ سیاسی درک که در آن ما در حال رهبری در این انتخابات من فکر می کنم ما به دنبال در به طور بالقوه یک محاکمه اجرا برای یک نوع از یک تلاش واقعی برای از طریق ارعاب و بالقوه از طریق زور و سعی — سعی کنید به سرقت این انتخابات است.”

در همان شبکه لنگر علی Velshi اظهار در شورش های خشونت آمیز در پرتلند سنگ., با انتخاب به حذف این واقعیت است که در مقیاس گسترده ای از خشونت در حال وقوع است. به جای او تصمیم به تمرکز بر روی رئیس جمهور تهمت پاسخ, به عنوان اگر آن را unprompted با هر چیزی.

“این ایده که ما دولت فدرال با استفاده از پوشش قانون و نظم … در آوردن عوامل به سرکوب اعتراض باید تکان دهنده برای همه احساسات. آن است که ضد امریکایی” Velshi گفت.

Velshi آورده و سپس در سابق وزیر امور خارجه مادلین آلبرایت برای تحکیم نادرست او را روایت است.

“فاشیسم گرفته به آرامی در تعدادی از کشورها گام به گام” آلبرایت اشاره کرد. “و من نگران هستم در مورد چیزهایی که می خواهید در اینجا در شرایط استبدادی اقدامات است.”

فاشیسم است. استبداد. این بسیار پرداخت رسانه ای نخبگان نمی تواند به خود کمک کند.

شکل دیگری از اخبار و تحویل اواخر شب میزبان که مدتهاست رها شده و نقش خود را به عنوان کمدین و باید تبدیل به ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فعالان پس از سال 2016.

ان بی سی Seth Meyers “اواخر شب با Seth Meyers” توضیح داد: به بینندگان که خشونت و کشتار در پورتلند بود وجود ندارد و آن این بود که رئیس جمهور تهمت و ماموران فدرال بودند که می ترسید.

“درست است که دولت ما با استفاده از نقاشی های دیواری برای توجیه فرستادن پلیس مخفی به یک شهر آمریکا به ربودن معترضین به بینام و وانت بدون گفتن آنها را که آنها جایی که آنها در حال رفتن و یا چرا آنها دستگیر شده است” Meyers اعلام کرد. “اما این امر می تواند به اندازه کافی بد اگر چه آنها انجام می دهند با استفاده از پلیس مخفی برای اجرای قوانین در برابر نقاشی های دیواری. که در حال حاضر سرد. آنچه که آنها در واقع انجام است و حتی بدتر. آنها فقط ربودن مسالمت آمیز معترضان را در خیابان. آنها آدم ربایی مردم و نه حتی گفتن آنها چه آنها که با اتهام است.”

یا Meyers می داند که او دروغ می گوید و یا ذهن خود را بیش از حد لرزاند برای دیدن آنچه که در مقابل او است.

بدون در نظر گرفتن رسانه ها باقی می ماند و با نفوذ و آنها مصمم تر از همیشه برای ایجاد اختلاف و بی اعتمادی در مردم آمریکا است. این سمیت انجام خواهد داد تلفات سنگین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو