حدود 50 جسد در کامیون ها در خارج از نیویورک funeral home

توسط MICHAEL R. سیساک و DEEPTI HAJELA

نیویورک (AP) — پلیس نامیده می شدند به یک محله بروکلین چهارشنبه پس از تشییع جنازه خانه غرق coronavirus متوسل به ذخیره سازی ده ها تن از بدن بر روی یخ در اجاره کامیون و یک رهگذر در مورد شکایت از بوی, مقامات گفت.

محققان که در پاسخ به تماس 911 یافت که خانه اجاره کرده بود چهار کامیون به برگزاری حدود 50 اجساد با توجه به اجرای قانون رسمی. هیچ اتهامات جنایی آورده بودند و این رسمی بود که مجاز به صحبت علنی در مورد این تحقیق صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

این Andrew T. Cleckley Funeral Home ذکر شده بود برای عدم کنترل بو. خانه قادر بود برای به دست آوردن بزرگتر یخچال کامیون در روز بعد این مقام گفت.

کارگران مناسب در دنده محافظ می تواند دیده می شود در بعد از ظهر انتقال بدن به یخچال کامیون.

کسی که پاسخ تلفن در خانه جنازه آویزان و بدون صحبت کردن. تماس های بعدی رفت به پست صوتی که پر بود.

هنوز شهردار, بیل د Blasio در روز پنج شنبه به نام کفن اقدامات “بی وجدان.”

“من هیچ ایده ای در جهان چگونه هر کفن می توانید اجازه دهید این اتفاق می افتد” از حزب دموکرات گفت: در اخبار جلسه این استدلال که مقامات در صفحه اصلی باید پرسید که دولت خود را تنظیم و یا حتی پلیس شهر برای کمک به اگر آن را تبدیل شدن به غرق.

تشییع جنازه صفحه اصلی “شده اند باید قادر به آن را کشف کردن” او گفت:.

شهر نیویورک خانه های مراسم تشییع جنازه تلاش کرده اند در این شهرستان از اواخر ماه مارس است.

این شهرستان راه اندازی موقت morgues. بیمارستان ها استفاده می شود یخچال تریلر تراکتور خود را به سبد خرید دور های متعدد در یک زمان گاهی اوقات بارگذاری آنها را در نمایش عمومی در پیاده رو. Crematoriums شده است تا حمایت. مدیران مراسم تشییع جنازه در سراسر شهر باید التماس کرد برای کمک به آنها به عنوان اجرا از فضا.

NYPD به اطلاع دولت و وزارت بهداشت که مسئول نظارت بر خانه های مراسم تشییع جنازه در مورد وضعیت در Andrew T. Cleckley کفن. آن را پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز به صحنه رفت و در شب چهارشنبه. از حزب دموکرات گفت: اخبار روزانه “در حالی که این وضعیت در دست بررسی است و ما باید آنچه که ما در حال حاضر با کامیون پوشش خیابان ها پر از اجساد.”

او گفت: “آن کسانی که راه می رفت که دیدم برخی از نشت و شناسایی بوی آمدن از یک کامیون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو