برنده تصمیم گیری در سراسر

WinnCompanies بزرگترین اپراتور مقرون به صرفه مسکن در ماساچوست قرار دادن مردم قبل از سود اعلام کرد که آن را نمی

توسط ATSHNEWS در 21 تیر 1399

WinnCompanies بزرگترین اپراتور مقرون به صرفه مسکن در ماساچوست قرار دادن مردم قبل از سود اعلام کرد که آن را نمی خواهد به اخراج هر کسی رو به همه گیر مربوط به بار مالی برای بقیه از این سال است.

"مردم در حال پیدا کردن دوران سخت به دلایل آشکار ... و هر کس می خواهد اقتصاد را به دوباره بجای اول برگشتن... (اما) آن اتفاق افتاده است یک شبه" WinnDevelopment رئیس جمهور و مدیر عامل شریک لری کورتیس گفت: در یک اطلاعیه اعلام شرکت گسترش آن مهلت قانونی برای اخراج تا دسامبر. 31.

قانون فعلی قرار می دهد اخراج و سلب حق مالکیت را برای 120 روز – نیمه شب در اوت. 18 — و یا 45 روز پس از رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر آسانسور COVID-19 وضعیت اضطراری آغاز شد که در مارس 10, هر کدام که می آید برای اولین بار.

فرماندار همچنین دارای اقتدار به تمدید مهلت قانونی به طور نامحدود در بازه تا 90 روز.

کمبریج تشکر. مایک کانلی و بوستون تشکر. کوین هونن — co-حامیان اصلی توقف قانون — ثبت یک لایحه در هفته گذشته است که گسترش آن را برای بیش از یک سال است.

توقف مانع از صاحبخانه از فسخ اجاره و یا ارسال هر گونه اطلاع — از جمله توجه به ترک — "درخواست و یا خواستار آن است که یک مستاجر ... تخلیه محل."

و دادگاه نمی تواند بشنود اخراج موارد یا وارد قضاوت در حالی که این مقررات در اثر هستند و نه می تواند کلانترها اجرای حکم اعدام برای در اختیار داشتن.

وین اعلام به خصوص بازدید خانه در لوول که دارای بالاترین غلظت وین خواص در کشور از جمله انبار 27 و شمارش خانه Lofts در خیابان جکسون و آپارتمان در Boott میلز و Boott میلز غرب در جان و خیابان – بیش از 530 واحد است. این شرکت همچنین قصد دارد برای اضافه کردن یک پنجم محل در همیلتون کانال نوآوری منطقه تا سال 2022.

وین نیز صاحب فیچبرگ محل آپارتمان و نخ کار می کند در فیچبرگ که در ترکیب حدود 200 واحد است.

"بسیاری از مردم در حال مبارزه در حال حاضر به دلیل COVID بنابراین من فکر می کنم آن را خوب" کتی ساکن در فیچبرگ محل به این روزنامه گفت. او گفت: همه گیر مجبور چندین ساکنان به انتخاب بین اجاره و غذا برای ماه و WinnCompanies' تصمیم باید با قرار دادن تعداد زیادی از ذهن در حالت استراحت است.

برای بهره مندی از مکث بر اخراج ساکنان باید به دیدار ماساچوست وزارت مسکن و توسعه جامعه را COVID-19 دستورالعمل.

مهلت قانونی در نظر گرفته شده است برای کمک به کسانی که "نشان دادن حسن نیت و تلاش برای پاسخگویی به تعهدات خود" با توجه به وین انتشار. آن را نمی خواهد به کسانی که در نقض اجاره نامه به دلایل دیگر مانند رفتار مجرمانه و یا خشونت.

وین تصمیم نه تنها افزایش آن در حال حاضر رفیع شهرت در مقرون به صرفه مسکن محافل آن را می سازد صدا حس کسب و کار.

پول و تبلیغات سوء درگیر در آغاز در مقیاس بزرگ اخراج خواهد بود شیب قیمت به پرداخت هزینه در این COVID-19 محیط زیست که از هم جدا سخت کوش مستاجر از شغل خود از طریق هیچ گسل از خود را.

و نگه داشتن قبلا به تاریخ مستاجر در محل به نظر می رسد یک جایگزین بهتر از از بین بردن آنها را از آن دسته از افراد تشکیل بازار برای این نوع از مسکن.

آنچه در حال حاضر مورد نیاز است یک تزریق از دولت فدرال و کمک به پل شکاف مالی خانواده های کم درآمد صورت – مانند به تازگی اعلام کرد 20 میلیون دلار اضطراری اجاره و کمک به وام مسکن (ERMA) برنامه برای کمک به ماساچوست خانوار.

ما نمی همیشه با توافق وین مسکن چشم انداز برای لوول به خصوص در همیلتون کانال نوآوری منطقه.

اما هیچ کس نمی تواند انکار تعهد خود را به کم درآمد و کار مردم در دروازه شهرها مانند لوول و فیچبرگ.

و گسترش آن در اخراج می درخشد نور را در آن دو نقش به عنوان یک کسب و کار و همسایه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب