محتوای مقاله

به عنوان بهار جلسه قوه مقننه به این نتیجه رسیدند برتر اسکات وزارت معارف تصدیق و تشکر MLAs که نمی خواهد در حال اجرا در آینده انتخابات استانی.

“سیاست حزبی خواستار ولی در هر دو طرف از مجمع وجود دارد مردم خوب خواهد شد که انگیزه اساسا همان چیزی که” وزارت معارف روز جمعه گفت.

“همه ما عاشق این استان است. همه ما می خواهیم برای ساخت یک قوی, انعطاف پذیر, فراگیر ساسکاچوان. به نمایندگی از کل استان من می خواهم برای تشکر از عزیمت من به همکاران خود را برای فداکاری و تعهد به عنوان ما با هم برای ساخت بهتر ساسکاچوان.”

در مجموع 11 MLAs — هفت از ساسکاچوان و چهار از مخالفان NDP — اعلام کرد که آنها پله پایین.

ترک در کنار دولت هستند:

REGINA, SK : March 5 2012 -- Speaker of the house Don D'Autremont presiding over spring sitting of the Saskatchewan Legislature March 5, 2012 in Regina, SK. (Bryan Schlosser/ Regina Leader-Post.)
سپس مجلس دان د’Autremont ریاست بهار نشسته از ساسکاچوان مقننه مارس 5, 2012 در Regina, SK. برایان David Payne/رجینا رهبر-پست

دن د’Autremont (نمایندگی Cannington) — D’Autremont یکی از اعضای موسس Sask. پارتی, دوباره انتخاب شد پنج بار پس از اولین پیروزی در سال 1991. او به عنوان رئیس این مجلس از سال 2011 تا بعد از انتخابات 2016. او همچنین در خدمت به عنوان وزیر مسئول SLGA دولت خدمات و ITO.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو