قانونگذاران دولت خواهد شد و به احتمال زیاد تصویب اولیه رای گیری و رای-با-پست قوانین این هفته به رای دهندگان جایگزین های سالم در طول این COVID-19 فصل انتخابات.

تمام شش قانونگذاران منصوب به آشتی دادن این دو مجلس نمایندگان و سنا نسخه از لایحه حمایت از قطعنامه مصالحه در روز دوشنبه.

مجلس نمایندگان و سنا تکرار این لایحه به دستور وزیر امور خارجه را به ایمیل هر ثبت نام رای دهندگان نرم افزار به درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری اولیه در سپتامبر. 1 و انتخابات عمومی در نوامبر. 3.

که اجازه خواهد داد که رای دهندگان برای جلوگیری از انتخابات در مجموع در حالی که هنوز هم حفظ حضوری گزینه برای کسانی که عدم نگرانی در مورد ویروس های احتمالی انتقال ریسک.

این قانون همچنین ایجاد اولیه رای گیری فرصت برای ایالت اولیه و گسترش این گزینه را برای انتخابات عمومی.

این لایحه را فراهم می کند اولیه رای گیری پنجره, Aug. 22 Aug. 28 برای اولیه و گسترش اولیه رای گیری برای انتخابات پارلمانی از اکتبر. 17-Oct. 30.

پست الکترونیکی-در اوایل رای گیری دوره تعیین خواهد شد هنگامی که کارمندان محلی دریافت تمام مواد لازم.

کسانی که شهر و کارمندان داده شده است انعطاف پذیری برای تغییر محل یک ایستگاه رای گیری تا 20 روز قبل از انتخابات باید یک coronavirus عارضه ضروری است که عمل.

“ما واقعا می خواهید به بسیار مراقب باشید در مورد محرومیت رای دهندگان” سناتور. بری Finegold سنا صندلی از قوانین انتخابات کمیته گفت: دولت خانه اخبار سرویس. “در ابتدا در خانه به حال 15, ما تا به حال 20. من فکر می کنم که همه ما به یک توافق که بیشتر متوجه بهتر است.”

زبان در مذاکره لایحه همچنین هدایت دولت را به ایجاد یک پورتال آنلاین برای رای دهندگان به درخواست اولیه یا غایب رای گیری برای انتخابات عمومی و, امکان پذیر است, اصلی. قانون به دفتر بعد از اکتبر. 1 برای اجرای عملیاتی سیستم.

این قانون ارائه بلند پروازانه انجام — تا اطمینان حاصل شود که رای دهندگان هنوز هم می تواند خود را در میان این جهانی و همه گیر.

“هدف ما با این قانون به آن را آسان تر برای مردم را به ورزش خود اساسی دموکراتیک حق رای بی سابقه ای در طول این دوران” Finegold یک Andover, حزب دموکرات گفت: قبلا. “این اولین بار در تاریخ کشورهای مشترک المنافع است که ما در حال ارائه اولیه رای گیری مقدماتی برای ارسال کردن برنامه های کاربردی برای رای دادن از طریق پست و شمارش آراء پس از روز انتخابات.”

و بسیاری از بار نظارت بر این تغییرات می افتد در آن محلی کارمندان. Finegold اذعان کرد که مفاد این لایحه ایجاد وظایف جدید برای کارمندان محلی و “از آنجا که ما همه چیز را ما می توانیم برای کمک به آنها.”

هیچ سیستم رای گیری می تواند به طور کامل محافظت در برابر تقلب در انتخابات که شامل درخواست و ارسال برگه از طریق پست الکترونیکی. در حالی که تنها ثبت نام رای دهندگان می تواند به دنبال یک انتخابات هیچ تضمینی وجود ندارد که فرد خواهد بود که یکی از پر آن را.

حرمت رأی مخفی نیز می تواند تشکیل شده چرا که بر خلاف شخص رای گیری افراد انتخاب می تواند مورد بحث و تحت تاثیر راست تا زمان رای آنها.

و در حالی که رای گیری اولیه تا به این نقطه نیست افزایش مشارکت این گزینه اضافه شده باید ثابت کند محبوب تر در این اجتماعی-دورى محیط زیست است.

هر گونه اشکالات در سیستم یافت اولیه باید خطاب قبل از انتخابات عمومی.

در حالی که ایده آل نیست گنجاندن این پستی گزینه رای گیری فراتر از رای غیابی به مقدار لازم — و امیدوارم موقت — گام در این ویروسی همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو