کمی کلیشه ای را در هر چه عمده در حال انجام است در قرنطینه

کالج مگزین | No comments

در اینجا آن است. لیست شما خواسته هرگز به صورت لیستی که کمی شما نیاید و لیست شما مخفیانه مربوط به. به عنوان وضعیت فعلی امور دنیا خواست تمام توجه ما و زمان ما را مجبور به پیدا کردن راه های جدید برای سرگرم کردن خودمانآن را همه می تواند یک کمی خسته کننده باشد. پس به نظاره نشست و استراحت و استفاده از این ماده به عنوان یکی دیگر از تعویق تاکتیک است که نگه می دارد شما را از اتمام 7-صفحه مقاله.

اگر شما خوش شانس شما ممکن است فقط نادر خندیدن شما بوده ام به اشتیاق برای کل این هفته است.

1. انگلیسی

Belle from Beauty and the Beast exploring the library
giphy.com

عنوان انگلیسی رشته خود syllabi چیده با بیش از 10 رمان به rip از طریق نزدیک تکالیف خواندن و 3 ساعت مقاله امتحانات که همه به طور نامحدود را به شما می خواهید به جلو و موهای خود را. و هر بار که شما به خودتان پیدا کنید chugging پایین سوم ردبول پس از شروع 10-صفحه: مقاله شب قبل از آن توجه شما فکر می کنم “چرا من خودم را از طریق این…دوباره؟” تا آنجا که زبان انگلیسی رشته می خواهید برای فرار از زندگی که انتخاب آنها برای اولین بار حقیقت این است: کلمات در حال زندگی خود را. شما صرف قرنطینه غرقه شدن تمام جزئیات-برای-لذت بردن کتاب شما تا به حال برای قرار دادن در نگه داشتن در تمام طول کالج, رنگ برنامه نویسی قفسه کتاب و بو (بله بو) صفحات براق به تازگی دستور داد کتاب. و هنگامی که شما لازم نیست به خودتان پیدا کنید خواندن شما لذت بردن از تماشای نشان می دهد بر اساس کتاب خواندن Shakespearian اشعار را با صدای بلند و یا به روز رسانی خود را Jane Austin مجموعه سفارش کتاب. بیایید آن روبرو هستند, زبان انگلیسی, رشته های برخی از بزرگترین درس خوان گرایش در اینجا و این بهترین کیفیت در مورد آنها.

2. زبان

guy dressed as a french man standing in front of a green screen on the eiffel tower
giphy.com

ورود به مجله #78: چهار ماه به 2020 و زمان صرف قرنطینه با تمام هشت اعضای خانواده (عمه حاشیه و خواهر خود را دوست پسر گنجانده شده است) به آرامی شروع به قرار دادن شما در لبه. خود را یکی از لذت بردن از کل هفته است که هنگامی که شما به نوبه خود در خارجی خود را تغییر در میز شام و صحبت کردن در زبان شما صرف تمام کالج در تلاش برای کارشناسی ارشد. ملاقات با اشتباه در چهره و نگاه شما متوجه است که صحبت کردن در یک زبان خارجی را به شما ارائه می دهد صلح و جدایی شما نیاز به سالم ماندن در قرنطینه. شما در نهایت تصمیم به شورش علیه مزاحم اعضای خانواده و احساس خفگی به طور کامل رها کردن خود از زندگی در آمریکا و استقبال از [قرار دادن زبان] شما. و فقط برای ضربات شما دانلود Duolingo فقط برای دیدن چگونه شما تبدیل شده و در زبان خود را با جارو از طریق تمام سطح مبتدی در 15 دقیقه.

3. مهندسی

paper airplane flying by airplanes that are pushing it in the air
giphy.com

اگر یکی از اصلی است که تنها نمی تواند نشستن هنوز هم در این زمان خود را کلاسیک مهندسی عمده. مثل همیشه هر مهندسی عمده است به طور مداوم در مواظب مواظب برای هر چیزی و همه چیز را به پس از بهبود و رفع برای خود. در حالی که شما یک بار در بر داشت خود را از هم جدا در جناح مانند باندهای بین صنعتی و شیمیایی و مکانیکی و مهندسی صنایع در دانشگاه قرنطینه زمان به ارمغان آورده است شما همه با هم. شما متنوع روشنفکران جداگانه وقت آزاد خود را بین تلاش برای حفظ پتانسیل کارآموزی در تابستان و چوب کاری, جوش, آموزش, جاوا, بازی های ویدئویی, بازی لگو ساختمان و [قرار دادن کلیشه ای و مهندسی فعالیت در اینجا].

4. تئاتر

Singing in the rain actors blowing kisses to the crowd
giphy.com

صادقانه صحبت زندگی خود را به عنوان یک تئاتر عمده همان احساس در همه زمان ها; آیا قرنطینه یا نه. به عنوان شما تلاوت و حفظ خطوط خود را با صدای بلند به گربه حیوان خانگی خود را شما یاد در مورد زمانی که شما استفاده می شود به انجام همان به هم اتا قی خود را. مخفیانه, دوست دارید با استفاده از گربه خود را به عنوان یک کمان ویولن و تار با بیش از اتا قی خود را به دلیل شاهزاده Sprinkles تداعی احساسات بیشتر طول جدی در صحنه است. اتا قی خود را هرگز نمی تواند. شما را به سرگرمی و تفریح, تا زمانی که فشار می آید به پرتاب و شما خودتان را خسته فراتر از باور شما قرار داده را در خود نشان می دهد–اقدام به عنوان هر دو شخصیت و دشمن از هر اسکریپت. به شما به عنوان گزاف گویی بین اجاره و گربه وجود دارد تعداد کمی از مردم که می تواند آن را انجام دهد مانند شما در قرنطینه.

5. رقص

Frog frolicking through a grass field
giphy.com

هنگامی که شما نمی ظاهر قفل و jiving در مقابل آینه اتاق خود را و یا ابتلا به همسایه و توجه به شما به عنوان نشان دادن حرکت خود را, شما یکی از چند جا ماندن در طول این hibernating قرنطینه–تبریک. هنگامی که خود را Instagram live برای طرفداران خود را تبدیل به یک فلاپ, شما رفت و آمد مکرر به تماشای شگفت آور, رقص, رقص در یوتیوب. شما این فرصت را به حفر کردن به آزمایش و ژانرهای کاملا خارج از منطقه خود را از مطالعه. همانطور که شما روز خود را صرف تکمیل روزانه خود را امتداد و warmups شما گاهی اوقات سقوط به یوتیوب سیاه چاله که به زودی منجر شما به Kpop فیلم رقص. از وجود خود نمی بینم به شما برای چند روز به عنوان شما را مشغول به این دنیای جدید و افکار پوچ در مورد فرار از مدرسه برای تبدیل شدن به درست مثل Kpop king G-Dragon در دسترس نباشد.

6. هنر

Guy body painting in a white room by punching the walls
giphy.com

برای تمام کسانی که smol گوشیها artfolk خارج وجود دارد وجود دارد نمی تواند پربارتر زمان از قرنطینه در زمانی که شما در نهایت صلح و آرامش مورد نیاز برای تحول خود را از تازه کار به گورو. به عنوان شما را از خواب بیدار هر روز شما زندگی می کنند نسخه خود را از یک استودیو Ghibli فیلم خود را با چای بعد از ظهر و عکس پلاروید. بمباران هنر پروژه شما کار بر روی برای مدرسه می درخشد دیگری نسبت به همه طرف شما-پروژه های شما به عنوان بهبود مهارت های خود را شرکت در قرنطینه هنر به چالش و سعی کنید برای دریافت کانال یوتیوب خود را تا روی پای خود. همچنین اگر کسی را برای سرزنش ناگهانی اوج در عبور از حیوانات, بازی آن را به شما بچه ها.

7. ارتباطات

Karen from Mean Girls talking on the phone
giphy.com

به عنوان کلیشه ای به عنوان آن را برای تلفن های موبایل (*مراجعه کنید به عنوان), ارتباطات, رشته, زندگی, خالص, هنر ارتباط از طریق صحبت کردن و ساخت و احساسات شخصی شناخته شده است. اگر شما به خودتان پیدا کنید در آغوش خود artsy سمت به عنوان شما را به نوشتن شعر و یا وبلاگ خود را پست به امید آن بزرگ شما را اشغال وقت خود را با چک کردن منابع خبری متعدد–اما نه به این دلیل که مردم ممکن است فکر می کنم. از نیویورک به L. یک بار شما را تجزیه و تحلیل و مطالعه روزنامه ها به بهبود در راه شما ارتباط خود را. و تا آنجا که شما آن را مطالعه و در کلاس شما نمی توانید به اندازه کافی از رسانه های اجتماعی به خصوص تمام قرنطینه میشوند.

8. شیمی/BioChem

Kronk and Yzma admiring a tube of chemicals
giphy.com

شما فقیر مردم هوشمند شما. شما صرف قرنطینه حمایت با, مطالعه, آزمایشگاه و محاسبات به عنوان شما را در تلاش برای نگه دارید تا خود را با pre-med و تحقیقات رویاهای از حبس در منزل. “علاوه بر تحصیل من مشغول به کار, بازی, فوتبال, رفتن به باشگاه, جلسات و پخت و پز. آه و تخته” UCLA سال چهارم و شیمی عمده شانا گفت: Nguyen. غرفه به شما شیمی عمده شما آیا می دانید که چگونه برای استراحت فقط به اندازه بقیه از ما. علاوه بر معمول تفریح و سرگرمی از پیمایش از طریق مورد علاقه خود را در شیمی الگوی رفتاری صفحات و مصرف دوره ای چرت (جناس در نظر گرفته) شما تامل خود را انجام می دهند labs در آشپزخانه. زمانی که به نظر نمی رسد مانند یک ایده خوب شما ممکن است معمولی به اسلاید خود را له DM را مورد علاقه خود را با شیمی pick-up lines مانند “اگر من تا به حال یک انتخاب بين DNA و RNA, من می خواهم را انتخاب کنید RNA به دلیل آن است که تو در آن است.” وقتی که کار نمی کند به عنوان به خوبی به عنوان شما می خواهید آن را به کتاب بیشتر برای مجموعه مشکل است. نگران نباشید. بر خلاف هیدروژن شما نمی خواهد تا پایان مانند یک انزواطلب در آینده است.f

9. تاریخچه

Jumanji scene
giphy.com

به عنوان یک 24/7 historiphile شما صرف قرنطینه استنشاق تمام داستان های تاریخی کتاب های ریاست جمهوری autobiographies و مستند شما می توانید دست خود را در. در این روز شما احساس می کنید به خصوص شجاعانه شما حتی تماشای Netflix بکشد نشان می دهد آزادانه در رویدادهای تاریخی تماشای با دقت به عنوان شما واقعیت-بررسی کل نشان می دهد برای دقت تاریخی. به عنوان ترسناک و جدی در یک وضعیت مانند قرنطینه به نظر می رسد شما نمی تواند کمک کند اما احساس می کنید مانند شما در حال بدست گرفتن بخشی در تاریخ جهان است. و با که شما نوشتن که در مجله شما شده است به روز رسانی پس از دبیرستان—فقط یکی دیگر از راه های شما سند و ایجاد بسیار خود را در تاریخ است.

10. علوم کامپیوتر:

man typing really fast as he codes
giphy.com

برای همه تکنولوژی زرنگ و دانا, دوستان, خواب روز آنها دریافت گواهی با AWS یا GCP شما به احتمال زیاد استفاده از این قرنطینه زمان به گوشت گاو تا رزومه کاری خود را–هر چیزی که می تواند به شما در برنامه نویسی برای یک سایت شخصی و یا انجام یک Udemy دوره تابستان می آید. و در آن لحظات زمانی که برنامه نویسی نیست اپل از چشم شما و مرکز زندگی خود را, شما صرف زمان خود را binging تمام انیمه و Netflix را نشان می دهد شما از دست رفته را در این شب دیر وقت بیرون کشیدن مو خود را در حالی که تکمیل برنامه نویسی تکالیف.

11. پرستاری

Girl listening to her dogs heartbeat
giphy.com

اگر شما به خودتان پیدا کنید با استفاده از این قرنطینه به آرامش و دور از همه زمان صرف مطالعه برای امتحانات, یادگیری اعضای حیاتی و موثر بدن و یا حضور در کارآموزی بالینی شما آن را صرف binging در فضل را نشان می دهد شما از دست رفته. در عین حال تا آنجا که تاریخ تکرار می شود, بنابراین شما انجام دهد. وقت و زمان دوباره شما به طور مداوم احساس کشیده شده و به تمام درام پزشکی Netflix ارائه کرده است. هنگامی که شما نمی شکایت در مورد عدم صحت برخی از این نشان می دهد که شما در حال چک کردن حیوان خانگی خود را ضربان قلب و برای هر گونه مشکلات تنفسی که شما از آنها بخواهید برای تنفس در داخل و خارج.

12. آمار

conspiracy guy pointing to maps
giphy.com

باید بدون ترس! آمار اصلی رو شما پوشش داده شده با خود شخصی ماشین حساب و نرم افزار RStudio. به عنوان یک آمار مهم شما همیشه یک قدم جلوتر هزینه های خود را روز cooped در اتاق خود را در تلاش برای پیش بینی پایان جهانی همه گیر. به عنوان شما صیقلی و جمع آوری داده های جمع آوری شده در ویروس خود را, شما نمی توانید اما کمک های مختلف پیش بینی برای چه این همه حرکت جلوتر از شما. دوست عزیز به جای پیش بینی نتیجه بهترین دوست شما ارتباط برای پنجمین بار در این ماه شما می توانید در نهایت تمرکز نقاط قوت خود را در چیزی شبیه به سرنوشت جهان ما.

13. علوم اعصاب

Squidward taking his brain out and throwing it in the trash
giphy.com

با این همه قرنطینه مزخرف و زمان به دام افتاده در داخل خانه شما منعکس و دست ساده بار از مغز گوسفند dissections و مغز ، شما روز خود را صرف جوش خود را حفظ مهارت به عنوان شمافقط مانند بسیاری از دیگر رشته های حفظ هزاران نفر از عبارات مربوط به منطقه خود را از مطالعه. در حالی که شما غرق در یک زندگی حفظ و مرتبا شما همیشه می توانید شلاق از دانش خود را بر روی انتقال دهنده های عصبی مسیر عصبی از مغز گوسفند و خرچنگ در یک ضربان قلب–که به معنی شما در حال فوق العاده سرگرم کننده در احزاب است.

14. روانشناسی

اگر یک روانشناسی عمده شیفتگی مردم و راه آنها فکر می کنم در حال حاضر نیست آخرش همه آنچه در مورد روانشناسی عمده سمت چپ با هیچ چیز اما این دستگاه از اینترنت و ذهن خود را? “من شده است با در نظر گرفتن کلاس در چیزهایی که من همیشه علاقه مند به یادگیری مانند ویرایش فیلم و یا بازی باس. من هم پیدا کردن زمان برای منعکس کردن و انجام بسیاری از مراقبت از خود” UCLA سال چهارم Ibukun Olabinjo گفت. شما روز خود را صرف شیفته دنیای شگفت انگیز از مایرز بریگز و Enneagram, انواع در نظر گرفتن نسخه های مختلف از همان تست های شخصیت و مخفیانه typecasting اعضای خانواده زمانی که شما خسته شدم. هنگامی که شما در حال تماشای “انواع مختلف شخصیت گیر در قرنطینه” فیلم های یوتیوب شما تماس بگیرید تا دوستان خود را به پیشنهاد شخصی جلسات درمانی…اما آنها نمی باید بدانید که. چه می توانید انجام دهید ؟ شما فقط عشق ذهن انسان.

15. علوم محیط زیست

Sound of Music actor basking in the sunshine and grass as she sings
giphy.com

به عنوان جهان و آن بنیادهای اقتصادی فرو ریختن برای قطعات شما نمی تواند کمک کند اما حمام افتاب گرفتن در شکوه که مادر طبیعت درو با وجود آن همه است. به شما به عنوان خوانده شده در مورد اخبار خوب از دلفین ها از بازگشت به ایتالیا و چین آسمان صاف و بارش ناگهانی شما می توانید در نهایت استراحت چشم خود را در شب و در این آرامش افکار. خود را قرنطینه و لرز به نظر می رسد مانند مصرف طولانی naturistic پیاده روی در neighborhood غوطه ور شدن در برخی از ویتامین D را در حیاط خلوت خود را و حتی تمرین برخی از یوگا. پس از تسلط بر این سگ رو به پایین و صبح خود را هدر ندهید-رایگان کمبوچا شما روز خود را صرف تبدیل شدن به یکی با طبیعت است.

16. فلسفه

yoda from star wars saying something wise
giphy.com

تا آنجا که من می خواهم برای ایجاد یک جناس در مورد فلسفه کانت فقط. آه محبوب من رشته فلسفه زندگی شجاعانه فکر “من فکر می کنم پس هستم.” قرنطینه اجازه می دهد تا شما را به از دست رفته در اعماق افکار شما شده اند قادر به سرمایه گذاری در در حالی که برای. شما صرف قرنطینه بیرون کشیدن باستانی خود را مورد علاقه های شما مانند افلاطون و ارسطو و انجام برخی از خواندن نور در معنای زندگی پایه دین و استدلال برای وجود. در پایان این کل قرنطینه چیزی که شما ممکن است بیرون می آیند به عنوان یک حکیم مدرن روز فیلسوف خودتان.

17. فیلم

spongebob and patrick watching movies at home
giphy.com

اگر نمایش فیلم در مدرسه برای تکالیف و مطالعات هیچوقت اثبات به اندازه کافی برای شما علاقمندان فیلم قرنطینه ارائه می دهد جام مقدس از زمان. با تشکر از جریان خدمات مانند Netflix و Hulu دیزنی + و بنابراین بسیاری از شما می توانید فیلم-wasted که شما تماشای فیلم پس از فیلم گرفتن در هر قیمتی دوم. و هر زمان شما سعی می کنید به مولد توسط در جستجوی کار و یا تحصیل خود را در خانه سینما ساخته شده کامل با پروژکتور HD و یک pillowed فورتهمیشه حلقه شما را به تلفن های موبایل.گزارش این آگهی

18. علوم دامی

Vet making a pun next to puppies
giphy.com

Binging Dr. K عجیب و غریب حیوانات, E. R در دیزنی+…گفت: به اندازه کافی. علاوه بر تماشای زنده حیوانات جراحی و پس از صحبتهای مورد علاقه خود را دامپزشک YouTubers شما به خودتان پیدا کنید به طور مداوم ضبط گربه حیوان خانگی خود را به شما به عنوان Instagram او برای بار نهم با عنوان “با تشکر از خز خاطرات.” نکته: شما عاشق حیوانات و گرامی خود را قرنطینه زمان صرف شده 24/7 خود را با حیوانات روح در یک بدن–گاهی اوقات حتی بیشتر از انسان ها اشغال فضای خود را در خانه.

19. زبانشناسی

Joey from Friends making sounds and acting like he is speaking French
giphy.com

برای همکار من در رشته زبانشناسی است که به طور مداوم به اشتباه به فارسی رشته یا پرسید: “چه چیز شما را به مطالعه دوباره؟”, قرنطینه در حال حاضر ارائه می دهد فرصتی برای در نهایت شرکت در extracurriculars شما را خیلی دوست دارم. اما نفس نفس چیست این؟! پس هنگامی که extracurriculars شامل قرائت IPA برای تلفن های موبایل خود را در حالی که نشسته در اتاق خود را ساعت ها در پایان تمرین “ba”, “بهبهان” و “آ”? یا…که دقیقا شما شروع به لذت بردن از ساخت نحو درختان در وقت آزاد خود را در یادگیری یک زبان برنامه نویسی جدید و یا صحبت کردن به زبان خارجی شما فقط آموخته است ؟ شما نمی توانید به یاد داشته باشید. با سلام در زمان خفه کننده در خانه و گرفتن یک اونس از خارج تعامل اجتماعی امکان رفتن دیوانه است.

20. جامعه شناسی

Dwight and Jim from the office walking in the middle of a lot of people
giphy.com

بسیار شبیه به خود را روانشناس عموزاده جامعه شناسی رشته دارای یک راز وسواس و دانش وقتی که می آید به تجزیه و تحلیل گروه از مردم است. در حالی که ساکن در خانه خود مشاهده اخبار به نگه دارید تا با وقایع کنونی شاهد بحث بین اعضای خانواده و دیدن جهان اساسا در شعله های آتش شما را درک نمی کنند چرا دیگران نه تنها می تواند درک مردم مانند شما انجام دهد. اما پس از آن دوباره شما یک پا تا در آنها با توجه به کلاس های شما را مطالعه جامعه شناسی احساسات, پزشکی و سیاست است. یکی از چیزهایی که شما نمی توانید می گویند شما از دست فراوان مقدار خواندن شما تا به حال به انجام مارکس وبر و گرامشی. ببخشید پسران soc عمده در نقل مکان کرد به بهتر و جالب تر می خواند در قرنطینه مانند انیمیشن fanfiction بله می خواند و پشت جعبه غلات.

21. کسب و کار/اقتصاد

Michael Scott talking on the phone
giphy.com

به عنوان برش گلو دنیای کسب و کار می رود نگه دارید و با توجه به امور دنیوی شما متوجه است که *نشانه انقباض غیر ارادی ماهیچه* اسیاب هرگز متوقف نمی شود. همه جوک ها به کنار, کسب و کار/اقتصاد مردمی ثابت به عنوان برخی از زحمتکش ترین مردم وجود دارد. این قرنطینه زمان ارائه می دهد یک راه خود را به دقت اشاره کردن نقاط ضعف و بهبود پس از خود را مانند قبل از هرگز. هنگامی که شما لازم نیست به خودتان پیدا کنید, شبکه تماس تصادفی شماره همراه درخواست دوستان خود را اگر آنها می خواهند به صندوق راه اندازی خود را (با سلام شما هر چیزی را) شما احتمالا گناه به روز رسانی مشخصات لینک خود را به تصویب زمان. شما همچنین نمی تواند کمک کند اما درخواست به میلیون ها شغل. عدم قطعیت است که بزرگترین دشمن و وجود دارد هیچ چیز مانند بیش از حد مطمئن شوید. “من همیشه پیاده روی با پدر و مادر من بعد از شام. همچنین بازی پینگ پنگ (هاها) زوم و دعوت مردم” UCLA سال چهارم جان زو گفت. پس جایی در میان سنگ زنی و پینگ پنگ, شما پیدا کردن اتوبوس/econ عمده فقط دلسرد کننده در این بیماری همه گیر به عنوان آنها برنامه ریزی برای تسخیر جهان است.

با تشکر ویژه از همه دوستان که به من کمک کرد درک درونی ذهن و کلیشه های مختلف رشته. تنها جوان انگلیسی عمده می تواند داشته باشد هرگز آن را درک در خود: مونیکا Tudon سکس با پرز, Ivana تورس Edrian اوچوا شارون وو Brielle Balswick جوئل جورج, جان زو هدر Miau, والری اسپینوزا شانا Nguyen, ملانی وانگ و Ibukun Olabinjo.

Keanu Reeves kissing goodbye
giphy.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>