یک جاده سنگی به بهبود اقتصادی

زسان | No comments

به عنوان دولت خود را اولین گام برای پرش شروع فعالیت های کسب و کار ناتوان توسط coronavirus محترم مالی فدراسیون فوتبال انداخته است آب سرد در هر بازگشت سریع به برخی از صورت ظاهر از اقتصادی ظاهر ،

امید ها برای تسریع اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن از COVID-19 shutdown به سادگی نیست و واقع بینانه و با توجه به مالیات دهندگان ماساچوست پایه و اساس است که پیش بینی یک دوره بهبود طولانی مدت است که فشار دولت منابع که ممکن است به طور کامل بهبود می یابند تا سال 2025 است.

اثرات اقتصاد غش کردن می تواند assuaged تا حدودی با ضربه زدن به دولت $3.5 میلیارد دلار از صندوق ذخیره و یا اگر کنگره می فرستد بیشتر کمک به ایالات اما حتی با اضافی محرک های مالی این گروه گفت: در گذشته رکود ثابت کرده اند که ماساچوست می تواند در چند سال ریاضت.

“به دولت مفاهیم صریح: مشترک المنافع را محدود بودجه انعطاف پذیری برای چند سال آینده به عنوان مالیات بر درآمد به آرامی دوباره بجای اول برگشتن به خصوص اگر تقاضا برای ایمنی-خدمات خالص ناشی از اقتصاد بیمار و پیری جمعیت درایو هزینه” MTF گفت: در گزارش.

با توجه به دامنه از دست دادن شغل در پایین ماهر صنایع مانند رستوران که بیرون فقط در چند ماه گذشته و نیاز به خدمات اجتماعی قطعا در ادامه به مالیات دولت منابع محدود به طور نامحدود.

مقاله منتشر شده در پنج شنبه, به روز شده در پایه قبلی گزارش در این ماه در حاشیه آن درآمد برآورد سال مالی آغاز ژوئیه 1 به منعکس کننده یک پیش بینی 6 میلیارد دلار کاهش پیش بینی شده مالیات بر مجموعه.

پایه و اساس آن بدبین بازیابی چشم انداز به شدت کاهش و گسترده و اساسی ترین عوارض این بیماری همه گیر شده حیاتی موتورهای اقتصاد کشور از جمله آموزش عالی و گردشگری.

پس از رکود اقتصادی در سال های 2002 و 2009 MTF تجزیه و تحلیل نشان داد که در آن زمان اقتصاد دولتی سه سال قبل از مالیات بر درآمد بازگشت به خود prerecession سطح آن را “معقول” به فکر می کنم آن را حداقل به مدت طولانی این بار برای درآمد به طور کامل بهبود می یابند.

این یک تصویر زیبا اما به احتمال زیاد بازنمایی دقیق که در آن ماساچوست می ایستد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>