رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در میان یک رای گیری غش کردن تا حد زیادی از خود ساخت.

درست است که حوادث گرفته اند یک دست و یک بیماری همه گیر با مرگ و میر بیش از 100,000 تیز رکود نرخ بیکاری دو رقمی و ناآرامی های مدنی خواهد بود که اسب سوار از آخرالزمان برای هر رییس جمهور وقت.

تجربه همه از این در یک مدت را برای خائنانه سیاسی آب و هوا; تجربه آنها را در فضا از حدود سه ماه است که یک طوفان کامل.

و در عین حال رئیس جمهور بدتر شده و موقعیت خود را با بی بند و بار, به tweeting, unpresidential رفتار و امتناع یا عدم توانایی به گام تا امرانه جنبه ای از خود را ،

هیچ یک از این جدید است, اما آن را بدست آورد های مختلف اهمیت بازی کردن در برابر پس زمینه از بحران زمانی که ریسک و احساسات بالا هستند.

رئیس جمهور رأی فقیر در coronavirus را بسیار به کار با overexposure squabbling با خبرنگاران و پر پیچ و اجرای برنامه در اخبار جلسات — که همه قابل اجتناب بود و در واقع بود و در نهایت اجتناب توقف جلسات.

اغلب صدای شیپور دمیده شده است مسائل آسان در حالی که تیم خود را انجام داده تحسین در برخورد با بیشتر nettlesome مسائل پرداخته است.

صدایی هوشیار از تریبون ریاست جمهوری در زمان بحران باید آسان — هر نیمه راه انجام متعارف سیاستمدار می تواند انجام یک کار خوب در آن است.

تخصیص هواکش دستیابی به تجهیزات حفاظت شخصی و ramping تا تست در سریع اساس در وسط یک بیماری همه گیر در هنگام سنتی دستگاه دولت نیست تا به آن سخت است — و مغلوب ساختن پیشی جستن تیم موفق شده است آن را بیش از چند ماه گذشته.

مطبوعات را بگویم که داستان و بدون در نظر گرفتن آن می شود غرق ثابت درام ناشی از دفتر بیضی.

در مورد جورج فلوید هیچ تهمت می تواند انجام شود برای جلوگیری از قتل او. او مینه سوتا فرماندار یا مینیاپولیس شهردار. اما او صدمه دیده اند خود را reflexively مبارز استقرار.
فلسفه او این است که هرگز به زمین به طوری که او کمی قدردانی برای گاه به گاه نیاز به سیاست دفاعی — بازی در برابر نوع به پیشدستی استدلال در برابر او به زن و شوهر و یک خط سخت با نرم احساسات.

به عنوان یکی از قانع کننده ترین showmen زمان ما, خود متریک برای موفقیت متفاوت است که از استاندارد سیاستمداران و یا فعالان سیاسی. او می خواهد پوشش خوب و بد یا بی تفاوت.

سنت جانز کلیسا بازدید ممکن است ضعیف فکر کردن و سیاسی معکوس, اما چه کسی می تواند شکی نیست که این یک فک انداختن عینک?

توسط این استاندارد دوره بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه آوریل بود شگفت آور موفقیت — عنوان اخبار آنلاین خروجی Axios به آن اشاره شده مغلوب ساختن پیشی جستن تحت سلطه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در کابل, اخبار, اشاره, رسانه های اجتماعی, تعاملات ترافیک وب سایت و گوگل جستجو.

اما آن کمک کنید سیاسی خود ایستاده است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و هرگز تغییر نمی کند اما در کمپین 2016 او قادر به تنظیم و زیر و بم در لحظات خطر فقط به اندازه کافی به آن را از طریق.

این یکی از آن لحظات خطر است.

از دست دادن بایدن به معنی تمام تغییرات او را دنبال از طریق اداری عمل خواهد بود موضوع را به بازگشت.

این امر به معنی فرض دموکرات را در مجلس سنا هم که قضایی قرار ملاقات خواهد بلافاصله شروع به مقابله.

این امر به این معنی است که اجرای مهاجرت خواهد بود به شدت محدود بود.

و این امر به این معنی نیست که تهمت رنج می برند بالاترین مشخصات و مهم ترین شکست که ممکن است به تجربه در ملی آمریکا زندگی است.

البته هیچ چیز اجتناب ناپذیر است. آن را تنها در ماه ژوئن و او هنوز هم نسبتا قوی در اقتصاد است. اما او خود را ایجاد باد مخالف.

اگر تهمت از دست می دهد در ماه نوامبر آن را نمی خواهد چرا که او به دنبال یک قانونی اصلاحات بود که یک پل بیش از حد سیاسی است. آن را نمی خواهد چرا که او به تصویب رسید به یک روش غیر معمول سیاست مخلوط که بیگانه خود طرف. آن را نمی خواهد حتی به خاطر او غرق شد, حوادث, چالش هر چند آنها بوده است.

آن بیشتر خواهد شد چرا که او در زمان ریاست جمهوری خود و سوار را به زمین 280 شخصیت در یک زمان.

(ریچ لوری در توییتر @RichLowry)
(c) 2020 توسط پادشاه ویژگی های سندیکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im