آینده ای سبز برای ما Riverfront Park

آیا شما می دانید که یک بلوک از تالار شهر و خیابان اصلی در فیچبرگ شما می توانید پیدا کردن وحشی سمور یا راسو و ر

توسط ATSHNEWS در 18 تیر 1399

آیا شما می دانید که یک بلوک از تالار شهر و خیابان اصلی در فیچبرگ شما می توانید پیدا کردن وحشی سمور یا راسو و رودخانه سمور شنیدن زرد warblers و آهنگ گنجشک آواز در تمام طول روز و حتی نقطه herons بزرگ آبی و غواصی اردک به نام mergansers ماهیگیری در Nashua, رودخانه ؟

اینها فقط تعداد کمی از گنجینه های طبیعی شما می توانید در ما Riverfront Park. و اگر ما مدیریت پارک مناسب آنها در ادامه به بخشی از ما در مرکز شهر چشم انداز برای سال های بسیاری آمده است.

Riverfront Park تاریخی ترین نقطه در فیچبرگ. از آن جایی که اولین کارخانه اره کشی ساخته شده بود به ارائه چوب برای شهر اولین خانه های آن محل ملاقات فیچبرگ minutemen در سال 1775 زمانی که انقلاب آمریکا آغاز شد.

این پارک همچنین بهترین مستند های طبیعی منطقه در فیچبرگ. بیش از 80 گونه از پرندگان ثبت شده وجود دارد و اضافه شده به پایگاه داده بین المللی از جمعیت پرنده در سراسر جهان (ebird.org/hotspot/L6926932).

این مدت زمان طولانی برای این بخش از Nashua رودخانه شروع به بهبود یافتن از وضعیت سابق خود را به عنوان یک زباله های صنعتی سایت و پیشرفت نیست همیشه بوده حتی. پس از چند سال از رشد آهسته بومی cattail مارش آغاز شده بود به شکل و جذب پرندگان مهاجر. اما پس از آن در پاییز گذشته این شهر آن را قطع. که در زمان ما چند قدم به عقب از یک Riverfront Park به sewerfront پارک.

رودخانه را از بانک ها بلند شده اند فشرد با تهاجمی knotweed ژاپنی است که از ارزش کمی برای حیات وحش است. بومی درختان و درختچه ها به تدریج در آینده شده اما دوباره در سال گذشته در این شهرستان قطع بسیاری از آنها را. نتیجه قابل پیش بینی بود: یک کشش از درختان بید ، birches و catalpas در حال حاضر از بین رفته و بامبو-مانند knotweed اتحاد دوباره دو بار به عنوان قوی به عنوان همیشه.

خوشبختانه این یک موضوع ساده برای مدیریت پارک به طور موثر برای هر دو نفر و حیات وحش و آن را به مرکز شهر گنج. در اینجا چهار چیز ما می توانید انجام دهید برای کمک به سبز کردن ما Riverfront Park.

اولین بار, تشویق تاک انگور و خزنده ویرجینیا به پوشش جنوب حصار که در آن آنها در حال حاضر شروع به رشد می کنند. این صفحه نمایش از سر و صدا و ترافیک و ارائه مواد غذایی برای مهاجرت و لانه پرندگان است. نگه داشتن این بخش در مقابل فوق العاده ماریون Stoddart دیواری روشن البته به افتخار یکی از قهرمانان ماساچوست رودخانه حفاظت.

دوم و از همه مهمتر اجازه رودخانه مجددا با بومی درختان و درختچه ها و انتخابی تر و تمیز کردن مهاجم knotweed. این کاهش خواهد یافت بانک فرسایش کاهش خطر سیل با کاهش ترشحات به کانال های بهبود کیفیت آب از طریق فیلتر کردن طبیعی و بهبود زیستگاه های حیات وحش و ارزش های تفریحی. یک برنده تمام اطراف.

سوم, به دست آوردن جنوبی نیمی از پارکینگ خالی پشت, پیر سانتاندر بانک ساختمان و کاشت مجدد آن با درختان و درختچه ها به عنوان علاوه بر این به پارک. (ترک 20 فضاهای پارکینگ در کنار تخته سنگ درایو به آنها هستند.) این را نیز کاهش خطر سیل و کاهش آلودگی و افزایش سطح در دسترس برای هر دو حیات وحش و بازدید کنندگان انسان.

و در نهایت تکمیل فاز بعدی توسعه پارک که برنامه ریزی شده بود سال پیش با از بین بردن شمال دیوار حائل و کاشتن شمال بانک با درختان بومی. این تا حد زیادی افزایش کانال ظرفیت این رودخانه بخش پایین دست کاهش خطر سیل و حتی بیشتر و بزرگنمایی پارک موجود چشم انداز هنوز هم بیشتر.

همانطور که ما سر به تابستان زرد warblers آهنگ گنجشک catbirds و robins در پارک در حال حاضر تغذیه خود جوجه و mockingbirds در حال بالا بردن دومین نوزادان از سال است. ترکیه کرکسهای و nighthawks که گذشت سربار خود را در راه شمال این بهار از بین رفته اند اما آنها خواهید بود و به سمت جنوب در ماه سپتامبر همراه با یک میزبان از دیگر پاییز مهاجران.

با کمی تلاش هماهنگ ما می تواند همچنان به سبز تا این مرکز شهر تاریخی بخش از Nashua رودخانه و حفظ رودخانه ما میراث برای نسل های آینده از فیچبرگ ساکنان.

دکتر Robert J. o'hara سابق, کالج, زیست شناسی, استاد, زندگی در فیچبرگ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de