گرجستان هلو در نهایت شکوفه در چلمزفورد

یک سال پیش در مارس راشل و کریس Thunberg از Chelmsford, فکر خود را yearslong مبارزه برای غلبه بر مسائل با ناباروری بود که در نهایت بیش از. راشل باردار بود و پزشکان مسئول خود را در لقاح انتقال آنها را به یک به طور منظم OB-GYN دکتر.

هر چند کریس معمولا پیوست و او را برای قرار ملاقات راشل رفت و به تنهایی به اولین OB-GYN انتصاب و حدود 90 دقیقه یادگیری آنچه که او باید انتظار قبل از او خواست اگر او می خواست یک سونوگرافی فقط برای گرفتن یک نگاه در نوزاد. او انجام داد.

“ما احساس کردیم با احتیاط خوش بینانه و احساس برای اولین بار است که این معجزه اتفاق می افتد,” راشل گفت. “ما اجازه پدر و مادر می دانم گفت: دوستان ما دریافت بارداری برنامه. ما اجازه گارد پایین و فکر که این کوچک انسانی خواهد بود. سپس ما رو باد زدم از ما بادبان.”

سونوگرافی نشان داد این کودک تا به حال هیچ ضربان قلب. پس از یک سال تلاش, تمرکز زندگی خود را در حاملگی افزایش و هزینه بیش از $20,000 در درمان های پزشکی و ابتدا به شکل یک پیوند با کودک متولد نشده آنها تصور راشل سقط جنین.

“این فقط ویرانگر,” راشل گفت.

راشل به نام کریس با اخبار و زن و شوهر مانند “زامبی” به عنوان آنها سعی کردند به نوعی به هضم آن راشل گفت. در اولین تعطیلات آخر هفته پس از گرفتن این اخبار هنوز در تلاش زن و شوهر تصمیم به رفتن برای یک درایو به جای فقط در خانه نشسته به سوگواری.

آنها را به مدت شش ساعت در تمام, و با وجود نداشتن چیزی نزدیک به شست سبز در نهایت متوقف در Mahoney باغ مرکز در شمال چلمزفورد و خریداری یک درخت هلو که آنها کاشته شده در خارج از پنجره اتاق از خانه خود را.

“من فکر می کنم آن را فقط به خاطر اینکه ما می خواستیم چیزی به مراقبت از” راشل گفت: از طریق اشک.

با وجود فقدان کامل از محوطه سازی مهارت از آن صاحبان جدید درخت ارائه یک برداشت از حدود نیم دوجین هلو حتی در سال اول آن.

هلو وارد فقط به عنوان راشل و کریس رو فکر تلاش دوباره — هزینه های بیشتر و سرمایه گذاری بیشتر احساسی و گرفتن خطر دوباره.

تلاش در IVF آمد تنها پس از راشل مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک یا PCOS شایع اختلال هورمونی است که می تواند باعث نادر تخمک گذاری و عوارض جانبی دیگر که با دخالت باروری است. بیشتر مسائل پیچیده او را نیز در بر داشت به یک مسدود راست لوله فالوپ که مانع تخم مرغ منتشر شده که طرف از رسیدن به رحم.

این زن و شوهر که در ملاقات دبیرستان — کریس برق و راشل یک کارگر در آموزش و پرورش ویژه مشترک — تا به حال سعی کردم چند سایر درمان ها و استراتژی های قبل از صرفه جویی و بالا بردن هزاران نفر برای IVF و پس از تلاش دوباره پس از سال ها از شکست تلاش های یک تصمیم بزرگ.

“من حدس می زنم آنچه ما را از طریق است که ما تا به حال یک غریبه به ما بگویید که غم و اندوه و شادی می تواند همزیستی,” راشل گفت: از طریق اشک. “و این که واقعا ما را از طریق تابستان — تعجب اگر ما می تواند از طریق که درد دوباره زمانی که وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد.”

در ماه اوت زن و شوهر تصمیم آنها مایل به گرفتن خطر و آنها کاشته دو بیشتر از جنین پزشکان تا به حال به آنها کمک کرد ایجاد کنید.

این کار را دوباره و این بار وجود دارد یکی دیگر از شگفتی.

راشل نبود فقط باردار در این زمان سونوگرافی نشان داد که او با داشتن سه قلو.

این زن و شوهر شوکه شده بود و با وجود پزشکان هشدار وجود دارد که اغلب مسائل جدی که جنین منجمد تقسیم به چند نوزادان, زن و شوهر شروع به فکر کردن در مورد خانه های بزرگتر و بزرگتر اتومبیل به عنوان آنها در مواجه با آینده شاید با سه بچه.

“این احساس مانند آن را در نهایت اتفاق می افتد برای ما,” راشل گفت.

اما دو هفته بعد در راشل 30th, تولد, IVF پزشکان انجام سونوگرافی نشان داد که دو تا از جنین تا به حال رو به رشد متوقف شد و به نظر می رسد از دست داده است. تنها یک جنین هنوز زنده بود — “کودک B” را به عنوان او تا به حال شده است برچسب در اوایل سونوگرافی.

اضطراب تا قبل از قرار ملاقات های آینده شدید بود.

“این نوع از سرقت مقدار زیادی از شادی از بارداری من,” راشل گفت. “من راه رفتن بر روی پوسته و منتظر بعدی این چیز وحشتناک اتفاق می افتد. من به معنای واقعی کلمه برگزار می شود نفس من برای ماه می باشد. من می خواهم کهیر قبل از هر ملاقات.”

راشل بود و حتی تشخیص داده شود با یک شکل از اختلال استرس پس از سانحه به عنوان یک نتیجه از تروما در ارتباط با سقط جنین.

او شروع اضطرارا رانندگی همان مسیر به بیمارستان برای هر انتصاب; پارکینگ در همان نقطه و نگرانی بیش از دردهای او احساس می کرد که بازتاب آن او در مورد به عنوان خوانده شده آنلاین.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم در واقع دیدار با” راشل گفت: “عزیزم ب” “به نظر می رسید بیش از حد خوب درست باشد.”

برای کریس که همیشه دوست داشتم به یک بیت از یک “دلال” برای دوستان و عزیزان سخت بود که قادر به سادگی رفع تمام چیزهایی که همسر خود را با تلاش شد.

“تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که فقط او را حمایت و تشویق او می شود وجود دارد با او برای او و سعی کنید برای منحرف کردن اذهان ، من فقط رفتن به هر قرار ملاقات” کریس گفت. “من نمی دانستم که من می تواند انجام دهد خیلی لباس های شسته شده. آن را تقریبا دشوار است برای توصیف. شما فقط تبدیل شدن به یک بهتر است, شوهر من حدس می زنم.”

اما پس از آن آمد مه و جهانی همه گیر پیوست و شوهر در حال حاضر وحشتناک سفر. کریس دیگر نمی تواند رفتن به قرار ملاقات با راشل با توجه به COVID-19 محدودیت.

“من تا به حال برای دریافت بیش از ترس من از رفتن به قرار ملاقات. کریس مثل من ایمنی پتو زمانی که من به طوری که دور گرفته شده اضافه شده یک سطح کاملا دیگر اضطراب,” راشل گفت. “اما بیشتر من آن را بیشتر من شد راحت با آن است. من می تواند آن را انجام دهد خودم و من لازم نیست به کسی نیمپز کردن با آب گرم من است.”

با وجود برخی نگرانی های اولیه کریس بود و اجازه داده بود در حال حاضر برای تحویل. بیش از دو روز پس از زايمان نيز ناشی از امرسون در بیمارستان کنکورد و پس از 18 ساعت از کار راشل به هنگام تولد به یک دختر نوزاد در 28 آوریل در 6:09 صبح

گرجستان Thunberg نامگذاری شد پس از درخت هلو است که پدر و مادر او کاشته شده به عنوان آنها سوگواری قبلی خود را سقط جنین و نمایاندن آنها به عنوان در بر داشت شجاعت به دوباره سعی کنید. گرجستان سالم بود; 6 پوند 13 اونس و 19 1/2 اینچ طولانی است.

“این مانند در خارج از بدن تجربه” کریس گفت. “این باور نکردنی بود.”

“ما تماس با ما کمی گرجستان هلو,” راشل گفت. “من فکر نمی کنم من تا به حال رفتن به دیدار با او و من هنوز هم در نگاه او هر روز و گفتم:” من نمی توانم باور کنم که شما در اینجا.'”

این زوج گفت: این سخت بود به خصوص پس از حمایت خیلی از خانواده و دوستان و جامعه در طول سفر طولانی خود را به قادر به بازدید کنندگان در بیمارستان و به لحاظ اجتماعی فاصله در حال حاضر. اما آنها در حال گرفتن عکس از تمام Facetime چت و اجتماعی فاصله گرفته بازدیدکننده داشته است به طوری که آنها می توانید یک روز نشان می دهد و به گرجستان در مورد زمان او به دنیا آمده بود.

کریس گفت: پرستاران در امرسون بیمارستان بودند به خصوص شگفت انگیز به عنوان آنها کمک خانواده جدید از طریق روز زمانی که آنها می تواند به ندرت حتی باز کردن درب از اتاق بیمارستان.

“آنها می دانستند که دقیقا آنچه ما می خواستیم قبل از اینکه ما حتی آن را می خواستم. آنها گرفتن تصاویر ما قبل از ما متوجه ما نیاز آنها را” کریس گفت. “آنها فقط می خواهد به صحبت کردن با ما — غیر-پزشکی مربوط فقط به ببینید که چگونه روز ما بود و ما چگونه بود. آنها بسیار شلوغ است اما شما هرگز احساس آنها بیش از حد شلوغ برای شما. من فقط فکر نمی کنم به اندازه کافی خوب همه چیز را می توان گفت در مورد آنها.”

در نهایت این زوج گفت: این یک برکت و رحمت قادر به صرف آن برای اولین بار از شگفت انگیز روز تنهایی با هم. آنها برنامه ریزی برای ارسال یک تولد توجه به Dr. Samuel پائولی از بوستون IVF که به آنها کمک کرد تصور.

راشل گفت که با خانواده سفر طولانی در حال حرکت به یک مرحله جدید آنها را به صرف طرح روز مادر بازدید با گرجستان پدربزرگ و مادربزرگ در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله.

“همه مادران شایسته به رسمیت شناخته شود این آخر هفته پس به همه مادران و همه کسانی که مبارزه به بچه من فقط می خواهم بگویم که من آنها را ببینید و من آنها را جشن می گیرند آخر این هفته چون من صرف سه مادر روز در اشک مایل این خیلی بد,” راشل گفت. “من می دانم که بسیاری از مردم خارج وجود دارد فقط در حال انتظار برای معجزه خود را و وقت خود را هر زمان که ممکن است… بنابراین برای همه مردم فقط در حال انتظار برای مادران و کسانی که در حال حاضر برگزاری معجزه خود را در حال حاضر فقط روز مادر مبارک به همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im