یک انتقادی پاسخ های اخیر دن فلپس ستون

زسان | No comments

من می خواستم به شما اجازه می دانم که چگونه کاملا غیر مسئولانه به اعتقاد من مردم مسئول در روزنامه خود را برای اجازه دادن به آقای Dan فلپس به بیان پوچ و خطرناک نظرات در یک صفحه مقاله در روزنامه خود را.

به عنوان یک ارتش ایالات متحده جانباز از ویتنام عصر من کاملا آگاه از حقوق مردم به آزادی بیان در قانون اساسی, اما در هیچ کجای قانون اساسی آن را به شما حق قرار دادن زندگی افراد دیگر در معرض خطر است. کاملا مشهود است که تنها شخص آقای فلپس در مورد مراقبت از خودش است و این که او نمی باید هر گونه نظر برای هر کس دیگری.

او مراقبت می کند برای رفاه مردم مثل خودم که سیستم ایمنی بدن به دلایل مختلف. اگر او معتقد است که پیروی از دستورالعمل های اجتماعی فاصله مهم نیست, پس از آن او باید نگاهی جدی در ایالات آریزونا که در آن آنها کاملا نادیده گرفته.

در پایان لطفا توصیه شود که من خواهد بود لغو اشتراک به روزنامه خود را به دلیل مجموع بی توجهی به ایمنی مردم و من خواهد شد نشان می دهد که هر کس من می دانم که انجام همان.

مایکل Costello
بیلریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>