یک COVID-19 هشدار ما امید می رود ویروسی

مانند مه از جنگ در جریان جنگ جهانی راه انداختن در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس تولید برخی از پیامدهای ناخواسته.

این تلخ دشمن معرفی شده است vulture از مشکلات که دولت ها از جمله ما کاملا آماده نشده است.

که به ویژه برای جامعه پزشکی که به ظاهر چهره جدید چالش های روزانه, مالیات بر توانایی سیستم را برای مقابله با قریب به اتفاق تعداد بیماران بدحال.

هر کشور بدون توجه به آن در نظام سلامت مواجه است که دلهره آور معضل را دولتی مثل ایتالیا و یا این کشور را غیر متمرکز راه اندازی.

این COVID-19 یورش در معرض آمادگی نقص در همه جا از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی به تعداد کافی از دستگاه های مورد نیاز برای زنده نگه داشتن بیماران در بدترین مراحل این بیماری است.

یا بنابراین ما فکر کردم.

این رمان ویروس به ما آموخت که باید زیرک باشد که ما بیشتر بدانید در مورد آن اثرات زیان بار.

اولیه اعتراض بیش از عدم وجود هواکش ارائه بهترین مثال از دوام مفاهیم preconceived.

لازم به ذکر است که فرمانداران و حتی به آرامی تحت تاثیر متحده شد و در برخی موارد خواستار بیشتر از این تنفس ایدز از حتی کسانی که تجربه ترین عفونت ها در نتیجه تورم واقعی خود را نیاز دارید.

اما در اواخر مارس و حتی اعضای کنگره از هر دو طرف خواست رئیس جمهور به ورزش خود اورژانس تحت اقتدار دفاعی و تولید عمل می کنند به زور به شرکت های ایالات متحده به تولید هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن که مقاومت کرده بود با استناد به جنگ کره-عصر قانون است که کمک های مالی به رئیس جمهور قدرت تنها به طور مستقیم در ایالات متحده تولید صنعتی بحرانی منابع در زمان اضطراری ملی تغییر دوره و اعلام کرد او را به استناد آن عمل می کنند.

در آن زمان رئیس جمهور ساخته شده است آنچه به نظر می رسید مانند یک وعده عجیب و غریب و حتی برای او: دولت خود را ارائه 100,000 یک واحد در 100 روز.

به عنوان یک نتیجه, وزارت بهداشت و خدمات انسانی که تا به حال دستور داد هر فن از آنجا شروع COVID-19 همه گیر در ژانویه صرف نزدیک به 3 میلیارد دلار به اولویت بندی تولید این دستگاه تنفس.

ناگهان شرکت های بزرگ مانند جنرال موتورز و فورد و جنرال الکتریک — و کوچکتر نگرانی مانند چلمزفورد مبتنی بر Zoll پزشکی Corp. منتقل عادی خود خطوط تولید برای دیدار با این ظاهرا انتقادی نیاز است.

و در حال حاضر تجزیه و تحلیل فدرال پیمانکاری داده ها توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد که HHS به احتمال زیاد خواهد شد که بیش از 100,000 رقم تا اواسط ماه جولای فقط یک هفته فراتر از رئيس جمهور در 100 روز مهلت.

تا پایان سال 2020 دولت است که انتظار می رود را تحویل حدود 200000 جدید, پنکه, بر اساس AP را بررسی فعلی فدرال قرارداد خرید. که بیش از دو برابر برآورد شده 160,000 هواکش بیمارستان در سراسر ایالات متحده تا به حال قبل از همه گیر.

اما به عنوان کشور تولید انبوه این فن در سرعت بی سابقه و بیمارستان و تقاضا برای آنها کاهش یافته و حتی به عنوان coronavirus و میر مربوط به افزایش ادامه داد.

چرا ؟ چرا که پس از مشاهده غیر منتظره ای بالا نرخ مرگ و میر در میان coronavirus قربانیان قرار داده و در هواکش, بسیاری از پزشکان در حال حاضر تنها به نوبه خود آنها را به عنوان آخرین چاره.

این کشور تصور می شود به شدت کوتاه از هواکش فقط هفته پیش در حال حاضر می یابد و خود را غرق در آنها است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در واقع قصد دارد در حمل و نقل هزاران نفر در خارج از کشور برای کمک به تقویت ضد coronavirus قابلیت دیگر کشورها است.

طبیعت غیر قابل پیش بینی از این بیماری را به طور مستمر نیروی دولت و متخصصان مراقبت های بهداشتی به دور از باورهای قبلی به خصوص که ما به آرامی بازگشایی بخشهایی از اقتصاد ما به بنیادی وحشیانه مالی عوارض جانبی این بیماری همه گیر.

ما فقط می توانیم ارائه این مشاوره به عنوان ما همچنان به مقابله با این جهش تهدید: فرض کنیم هیچ چیز و هر چیزی را انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de