لوول — گرفتن یک کودک از رفتن به دندانپزشک ممکن است مبارزه برای پدر و مادر قبل از COVID-19.

در حال حاضر پدر و مادر ممکن است پیدا کردن آن را حتی سخت تر از مبارزه است.

“دندانپزشکی متفاوت است در حال حاضر برای کودکان می گوید:” سوزان Barros, ثبت نام کودکان دندان در لوول دندانپزشکی برای کودکان.

بسیاری از آنچه یک کودک تجربه در دفتر یک دندانپزشک اتحادش را تغییر, با توجه به بررس. و که unfamiliarity لرزش ممکن است اعتماد به نفس خود را در بزرگسالان اطراف آنها را.

این کتاب را پوشش

بررس پا به نقض با یک کتاب کودکان را تشویق می کند که کودکان اعتماد به دندانپزشک و کارکنان اداره محیط زیست است.

“کودکان قطعا می دانید تفاوت و ما نیاز به اجازه دهید آنها را می دانم که این همه در حال انجام برای محافظت از آنها را,” او گفت:. “ما می دانیم که نگاه کودکان به بزرگسالان در زندگی خود را, بنابراین ما باید با آنها صادق باشید.”

صدای او brims با شور و هیجان او به عنوان توصیف “ناتالی و نوح و فوق العاده تمیز دندانپزشکی تیم است.”

“من همیشه می خواستم برای نوشتن یک کتاب کودکان,” او گفت:. “هنگامی که این بیماری همه گیر رخ داده است و ما در آن زمان مناسب برای من به انجام آن است.”

او به رسمیت شناخته شده در اوایل که دندانپزشکی متفاوت خواهد بود زمانی که دندانپزشکان دفاتر مجاز به بازگشایی شده است.

“راهنمایی گرفته صمیمیت را از معادله” او گفت:. “قبل از COVID-19 کودکان و نوجوانان در آمد برای یک قرار ملاقات کردم و حل و فصل در محیط زیست خود را. آنها تا به حال اسباب بازی زیبا کتاب به نگاه است.”

در حالی که برخی از چیزهایی که تغییر نکرده — دندانپزشکان و بهداشت هنوز سایش مالش و کودکان هنوز بسته از موضوعات زمانی که قرار ملاقات خود را بیش از آنها در حال حاضر باید صبر کنید برای قرار ملاقات خود را در خانواده ،

متن ارسال شده به پدر و مادر تلفن نشانگر زمانی که کودک و پدر و مادر می تواند برای انتصاب.

کارکنان هنوز هم احوالپرسی آنها را زمانی که آنها می رسند اما از یک فاصله اجتماعی و پوشیدن بیشتر لایه محافظ از قبل. بهداشت و دندانپزشکان پوشیدن همان N95 ماسک, اما با سطح 3 ماسک بیش از آنها را.این ماسک اضافی سپر در برابر خون و مایعات بدن.

در زیر تمام PPE, بررس می خواهد کودکان بدانید که واقعی و دلسوز مردم وجود دارد. در چند جمله در سوزی بهداشت برای مثال او می نویسد: “بهداشت سوزی فوق العاده شیرین. او را دوست دارد به بازی لی لی و رفتن به ساحل.”

او می خواهد کودکان به دانستن “وجود دارد خیلی از افرادی که مادران و پدران در زیر چهره, سپر, عینک ایمنی, ماسک یکبار مصرف لباس مو کلاه و دستکش.”

بررس تا به حال برخی از کمک با این کتاب. دکتر آرون Watman یک دندانپزشک در لوول دندانپزشکی برای کودکان سهام یک نویسنده اعتباری با بررس.

“او از من صدایی مدیره,” او گفت:. “به او کمک کرد تا تمرکز این کتاب پیام است.”

و هیچ کتاب کودکان خواهد بود کامل بدون بزرگ تصاویر. Tayla Makevich یک معلم آموزش و پرورش ویژه در تاینسبرو دبیرستان ارائه آن. “من همیشه عاشق هنر اما این اولین بار بود که من انجام داده ام تصاویر,” او گفت:.

“من فوق العاده هیجان زده به دیدن آنها را در قالب کتاب” او گفت:. “مادران ما با بهترین دوستان است و آنها استفاده می شود به با هم کار کنند. بنابراین ما رفتن به یک راه طولانی است.”

قبل از COVID-19, بررس نگه داشته و خواستار برنامه: به عنوان یک متخصص بهداشت دندان به عنوان مدیر بازاریابی در تمرین دندانپزشکی و به عنوان یک ارائه دهنده آموزش دندانپزشکی به هزاران نفر از کودکان پیش دبستانی با او پیش دبستانی آموزش دندانپزشکی و ابتکار در سراسر ایالت ماساچوست است.

با شوهرش دن او سه شرکت-فرزندان; Dan 23 ساله و دانشجوی حقوق در انگلستان دانشکده حقوق; مگی 22 که در فیشر کالج; و ناتالی, 17 که به نام او به یکی از شخصیت های کتاب ارشد در تاینسبرو دبیرستان.

پاسخ به کتاب خوب بوده با بیش از 100 نسخه به فروش می رسد به صورت محلی. آن را در دسترس است natalieandnoah.net/. این تیم در حال کار با آمازون و Barnes & Noble برای ارائه این کتاب در وب سایت خود را به مدیریت در حال حاضر در حال رشد تقاضا از پدر و مادر به فرزندان خود را آماده برای شستشو و تمیز کردن دندان های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de