80 ٪ از تمام لوول coronavirus مرگ و میر در خانه های سالمندان

لوول — ساکنان شهر را هفت خانه های سالمندان را تشکیل می دهند نزدیک به 82 درصد — 68 از 83 — از لوول ساکنان که فوت کرده اند با توجه به کروناویروس به گفته مقامات شهرستان.

این اعداد در معرض معایب موجود در خانه سالمندان عملیات با توجه به شهرستان مدیر آیلین _tenor. او نگرانی ها و مسائل مربوط به امور نظارت تکرار شد شهر نمایندگان در جلسه روز سه شنبه.

“من فکر می کنم این coronavirus برجسته است برخی از کاستی برای این امکانات” _tenor گفت.

از بزرگسالان جوان به افراد مسن بدون براکت سن فرار کرده coronavirus عفونت در لوول. همانطور که از چهارشنبه 2,215 موارد تاييد شده بود در شهر. بسیاری از موارد در میان مردم در 30s خود را, اما همه براکت سن علاوه بر کودکان بیش از 250 موارد با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط شهر در هفته گذشته.

این بیماری شناخته شده است به نتایج بدتر برای افراد مسن و افراد با شرایط از پیش موجود بود تا حد زیادی سالمند در خانه سالمندان جمعیت. بیش از 60 درصد از کشورهای 5,315 مرگ و میر در میان ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت در روز چهارشنبه.

_tenor گفت که او معتقد است که “طوفان کامل” از عوامل کمک به تاثیر این ویروس در حال حاضر جمعیت آسیب پذیر.

“کنار گذاشتن coronavirus آن را یک وضعیت,” او گفت:.

او گفت: کم پرداخت نرخ پرستاری در خانه, کارکنان, معنی بسیاری در حال کار بیش از یک شغل. امکانات اغلب understaffed و پزشکی بازپرداخت سقوط کوتاه از هزینه های واقعی برای مراقبت با توجه به _tenor.

تارا Gregorio رئیس ماساچوست ارشد مراقبت های انجمن گفت: وکالت در این مسائل تا قبل coronavirus. او سازمان دهنده صدها نفر از خانه های سالمندان و دیگر امکانات مراقبت در دولت است.

“این درست است که ما با کمبود بودجه روبرو بود و ما بسیار زیادی نیروی انسانی جای خالی” او گفت:.

با استناد به یک گزارش از مرکز اطلاعات سلامت و تجزیه و تحلیل Gregorio گفت: ميانه عامل حاشیه در خانه های سالمندان است منفی 3.9 درصد و حتی بسیاری از آنها به عنوان طبقه بندی شده برای سود است. او تخمین می زند 70 درصد از ساکنان خانه سالمندان با استفاده از پزشکی به پرداخت برای مراقبت از خود.

Gregorio گفت: سازمان نیز حمایت برای عبور از یک دولت لایحه ای را برای پرداخت به کارکنان یک “دستمزد زندگی می کنند” به طوری که آنها مجبور به کار و مشاغل متعدد.

در سازمان و تجزیه و تحلیل coronavirus موارد در خانه های سالمندان هستند به مکان با جامعه گسترش — به سطح نیروی انسانی و یا خانه را با کیفیت امتیاز. او گفت: خانه وظیفه با ارائه دست در مراقبت اساسا مخالف اجتماعی فاصله.

دولت های محلی است و فقط محدود به نظارت از این خانه. _tenor گفت: این شهرستان بازرسی فقط در آشپزخانه خود را که همه گذشت سال های اخیر خود را بازرسی.

دیگر بازرسی قرار می گیرند به دولت است. عضو شورای رادنی الیوت درخواست کرده است یک گزارش در نتیجه این بازرسی ها که از شورا انتظار برای دریافت آن در جلسه بعدی در تاریخ 26.

“به نظر من این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که کمی وجود دارد نظارت,” او گفت:. “آنها متعلق به بخش خصوصی و آنها understaffed.”

او برای حمایت بیشتر شهرستان – شهر-سطح کنترل بر بازرسی.

در این جلسه دیگر شهرستان نمایندگان گفته است: “تماس با اعضای خانواده از مردم در خانه های سالمندان که آنها قادر به رسیدن به عزیزان خود را در این امکانات.

در میان همه گیر یکی از این شهر دو سلامت عمومی پرستاران اختصاص داده شده به تماس خانه های پرستاری هر روز و اقامت در تماس باشید. _tenor گفت: این شهرستان در تلاش است تا عمل به عنوان یک “conduit” برای دریافت اطلاعات به خانه. آن را نیز ارائه امکانات با تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE مانند ماسک و لباس.

“این شهرستان انجام شده است کار برجسته کاری با خانه های سالمندان” _tenor گفت.

الیوت سوال که چرا این انتفاعی خانه نیست ارائه این تجهیزات به کارکنان خود را.

Gregorio گفت: مانند بسیاری از موسسات و خانه های پرستاری در تلاش بودند با عدم PPE و تست در آوریل. خانه های مورد نیاز سفارشات کوچکتر از تجهیزات حفاظتی به آنها کمتر قدرت خرید از موسسات بزرگتر مانند بیمارستان ها با توجه به Gregorio. او گفت که سازمان او به تازگی با همکاری موسسه تکنولوژی ماساچوست برای خرید به صورت فله.

“من باور نمی کنم امکانات قرار دادن سود جلوتر از مراقبت با کیفیت,” او گفت:.

ماه گذشته دولت را کنار بگذارند 130 میلیون دلار برای خانه های پرستاری از جمله پرداخت های اضافی برای کارکنان.

گارد ملی انجام آزمون از تمام ساکنان در تعدادی از خانه ها در شهرستان. دولت است که نیاز به آزمون در تمام ساکنان خانه سالمندان توسط مه 25.

این تبدیل شده است تا برخی از خبر خوب _tenor گفت. هفته گذشته ساکنان در بید مانور مورد آزمایش قرار گرفتند و همه منفی بودند برای ویروس, او گفت:.

حرکت رو به جلو Gregorio گفت: تست نیاز به ادامه در خانه, بنابراین بیمارانی که آزمایش مثبت می تواند جدا از کسانی که بدون ویروس.

شهردار John Leahy گفت: این شهرستان باید همچنان به دنبال اطلاعات در مورد این خانه.

“ما نیاز به پاسخ به این و ما نباید اجازه دهید این رفتن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو