8 دلیل برای انتخاب FSU: آن را خیلی دیر نیست برای انتقال

پس از اتمام سال دوم من در FSU من می توانم به شما بگویم که هیچ ورزشگاه که در آن من می خواهم به جای نشستن, نشسته

توسط ATSHNEWS در 19 اردیبهشت 1399

پس از اتمام سال دوم من در FSU من می توانم به شما بگویم که هیچ ورزشگاه که در آن من می خواهم به جای نشستن, نشسته بر روی لبه صندلی انتظار برای رئیس اوسکلوا و تبادل نظر. ایالتی فلوریدا به سال خاطره, سنت و دوستی مادام العمر فقط در حال انتظار برای تشکیل شود. تنها چیزی که ایستاده در راه خود را ؟ UF نامه پذیرش مادر خود را باز قبل از اینکه شما به خانه. بازیافت که گه. و یا اگر شما زندگی می کنند در فلوریدا منتظر محلی خود را به بان کی مون سوزاندن به بالابر و استفاده از آن به عنوان کيندلينگ در یک باد صبا کباب. در هر صورت تالاهاسی محل می شود.

خود را نشان می دهد کل دانشگاه فقط چقدر شما خوار شمردن FSU رقیب دانشگاه.

G8R H8R

خرید در حال حاضر!

نگه داشتن خواندن برای هشت دلیل برای انتخاب FSU.

1. سمینول روح

FSU
giphy.com

هیچ چیز ضربان غرش Doak کمپبل ورزشگاه در روز بازی. مشهور جهان راهپیمایی ستاد را ناب ترین و زیبا ترین برای تلفن های موبایل به دانشگاه ما و اخیرا به پاریس, فرانسه که در آن آنها انجام شده و در بزرگداشت 75-سالگرد رژه از D-روز تهاجم. Seminoles فراموش نخواهد شد تجربیات خود را جشن FSU سنت در روز بازی. از رئیس اوسکلوا و تبادل نظر با در نظر گرفتن زمینه به افسانه ای ستاد' پردیس خزیدن سمینول فوتبال ایجاد خاطرات. این رفاقت وجود دارد و هر دو در و خارج از زمین بیش از حد. از لحظه ای که شما تور پردیس تا زمانی که شما به نوبه خود tassel شما خودتان را غرق در محبت و استقبال سمینول ملت است. "من احساس راست در صفحه اصلی زمانی که من سفر FSU و من فقط احساس نمی کند که راه همان زمانی که من سفر UF" گفت: مرجان جارویس به زودی به FSU گراد. اگر شما می خواهید به صحبت تلخه در مورد Taggart حتی نمی زحمت. من به طور کامل آگاه است که Seminoles تا به حال چند, خشن, سال, فوتبال, اما نمی, کاهش شگفت انگیز دستاوردهای ما و دیگر تیم های ورزشی با FSU درآمد 17 مسابقات قهرمانی ملی در نه ورزشی. مهمترین این 2018 NCAA فوتبال و سافتبال قهرمانی و 27 ACC تیم قهرمانی به دست آورده FSU در گذشته شش فصل است. بنابراین شاید ما یک مدرسه فوتبال دیگر, اما ما هنوز هم بسیار باور نکردنی است.

2. به طور کلی زیبایی شناسی

Florida State
giphy.com

به صورت جداگانه و آبی و نارنجی سزاوار جای خود را در رنگین کمان. با هم, آنها را Gator طرفداران نگاه مانند آنها خریداری تمام merch خود را در بسته شدن فروش از شهرستان. "UF تماس خود را در مدرسه یک باتلاق و از آن به عنوان جهنم مطمئن به نظر می رسد مانند یک" گفت: فضل Hunziker یک تاریخ در دانشگاه ایالتی فلوریدا. من نفرت را به یکی به این می گویند اما UF پردیس نیمه fugly. در مقابل در قلب شهرستان همیشه در حال تغییر میسازد ایالتی فلوریدا را 489 هکتار محوطه دانشگاه. آراسته با چشمه های خیره کننده (و یا استخرهای شنا در موارد خاص) مقدار زیادی از درختان بلوط در سراسر محوطه دانشگاه مناسب برای hammocking و ده ها تن از ساختمان های آجری که در مقابل شکوه گیاهان سبز. این گنج از مکان های زیبا ترک دانشجویان و کارکنان و بازدید کنندگان حیرت زده در هر فصل است.

3. پارکینگ

Florida State
facebook.com

دانشجویان در حال شکست است. بنابراین یک دانشگاه که در آن دانش آموزان پرداخت حدود $22,000 یک سال و به اتهام یک هزینه اضافی به پارک اتومبیل خود را در دانشگاه و هنوز هم ندارد پارکینگ ظرفیت خود را برای منعکس کردن جمعیت دانشجویی? ناپاک. FSU پارکینگ غیر قابل انکار است اما حداقل ما لازم نیست که به پرداخت به پارک که در آن ما پرداخت به مطالعه است. نه به ذکر است, UF باعث می شود دانش آموزان خود را برای پرداخت بلیط به صفحه اصلی رویدادهای ورزشی. یک بار دیگر کاملا ناپاک. "اگر دانشگاه فلوریدا کتلت مرغ و سپس ایالت فلوریدا است که دایناسور شکل nugs از شیک-Fil-A. که فقط حقایق. چگونه می توان حتی در مقایسه با خدا-سطح تعالی به رقت انگیز حد وسط?" گفت: نینا Bodony صعود ارشد در FSU. راستش من نمی توانم مخالف است.

4. تالاهاسی در مقابل گینسویل

Florida State University Diversity
giphy.com

جمعیتی فلوریدا است گه نشان می دهد بدون استثنا به گینسویل. با توجه به آخرین سرشماری باتلاق شهر است که تقریبا 65.9% سفید/قفقازی در حالی که تالاهاسی است نزدیک به 35% سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی. گینسویل همچنین دارای درصد بالاتری از آن جامعه در فقر زندگی می کنند از تالاهاسی با تقریبا 6 درصد تفاوت. خارج از این آمار تالاهاسی بهتر است یک شهر دانشگاهی به طور کلی. "نه تنها دانشگاه ما هاگوارتز-سطح زیبا, من احساس واقعی خویشاوندی در جامعه FSU به طور فعال تلاش برای ایجاد; از تجمع در پایتخت و راهپیمایی برای کنترل اسلحه به سرما در Landis سبز. همچنین ما یک دانشگاه در لندن بنابراین ما برنده" گفت: Kara Grozan های اخیر FSU گراد. با UF subpar شب زنده داری هر سمینول می داند که تالاهاسی تابش یک حس قوی تر از جامعه است که گینسویل.

5. برتر برنامه

FSU Musical Theatre
facebook.com

نه تنها FSU بیشتر فوتی و فوری مالی, مشخصات, اما تنوع تحصیلی از این دانشگاه وعده همه جانبه کالج تجربه. U. s. اخبار & گزارش جهانی را "بهترین فارغ التحصیل مدارس" سال 2018 نسخه رتبه بندی دانشکده اطلاعات مدرسه کتابخانه رسانه ای برنامه شماره 1. انواع لیست FSU را College of Motion Picture Arts به عنوان یک جهان رتبه بندی مدرسه فیلم. علاوه بر این ایالت فلوریدا در خانه های سراسر کشور رتبه تئاتر موسیقی برنامه. نه به ذکر است این دانشکده جرم شناسی و عدالت کیفری رتبه بندی شماره 1 در کشور به صورت علمی پژوهشی توسط مجله عدالت کیفری و پرورش است. در حالی که UF دارای چندین سطح ملی رتبه بندی برنامه های بسیاری در اطراف کسب و کار و زمینه مهندسی است. FSU موفق به ساخت قوی پردیس فرهنگی دانش آموزان و کارکنان است که رشد در مناطق مختلف از مطالعه. FSU را برتری علمی دهانه در سراسر 16 دانشکده و بیش از 300 درجه برنامه. در حالی که UF ارائه می دهد و این همان تعداد دانشکدهها FSU گسترده تر و متنوع علمی مشخصات برای دانش آموزان برای تجربه یک تغییر از دیدگاه فلسفه و شیوه زندگی خود را در سال در ایالت فلوریدا. "UF و FSU بودند بالا من دو مدرسه اما FSU را پردیس زیبا و شگفت انگیز هنر برنامه بودند tiebreakers برای من" گفت: با بیحوصلگی حرف زدن Saine یک تاریخ و یک FSU. به عنوان یک دانشجو که به سقوط در عشق با قوی لیبرال برنامه هنری در جستجوی یک عمده FSU اجازه می دهد تا هنرمند در روح خود را به رشد و کاوش.

6. قابل توجه فارغ التحصیلان

FSU Burt Reynolds
giphy.com

آلما مادر برای قابل توجه فارغ التحصیلان FSU بود یک بار در منزل خود به تزئین فیلمنامه کارگردان و تهیه کننده بری جنکینز ترانه سرا و نمره فیلم, آهنگساز, Jim Morrison, تلویزیون, کارگردان و تهیه کننده فیلم برت رینولدز (تصویر بالا) و همچنین به عنوان کمدین و تهیه کننده تلویزیون Cheryl Hines. بعلاوه FSU است که stomping زمینه را برای آنچه رولینگ استون در سال 1997 مقاله ای به نام "بالا partyer در شماره یک پارتی مدرسه در کشور است." برت Kreischer ادامه داد: پس از وقت خود را در FSU موفق امینی کمدین podcaster و نویسنده منتشر شده. دانشگاه فلوریدا کند که برخی از قابل توجه فارغ التحصیلان بیش از حد. که دائما عرق و وحشتناکی ضد همجنس مارکو روبیو فارغ التحصیل از باتلاق در سال 1993. این افتخار سابق Gator خدمت چند نظر در آمریکا و ناموفق به ریاست جمهوری اجرا شود. جاش Kesselman بنیانگذار خام آمریکا با نام تجاری وگان نورد مقالات مورد مطالعه قرار حسابداری در UF قبل از شروع کسب و کار بسیار سودآور با فقط 500 دلار است. UF هنوز هم بی شرمانه چسبیده به تیم Tebow مانند غرق شدن یک قایق زندگی. او برای Gators برای چهار فصل در اوایل 2000s. این است که عمیق است.

7. اتحادیه دانشجویی

FSU Chance the Rapper
flickr.com

اگر چه ما اتحادیه دانشجویی بوده است, تحت ساخت و ساز از طاعون یک دانشجو-اجرای برنامه نویسی مدیره باشگاه Downunder تلاش برای آوردن هر دو محلی و در سطح جهانی شناخته شده نوازندگان و کمدین به مرحله اینجا را در تالاهاسی. ما بدن دانش آموز آورده شده است همراه با باور نکردنی دانش آموز کارکنان این سازمان است. CDU به ارمغان می آورد بی شماری از هنرمندان به تالاهاسی از جمله Chance the Rapper, ماشین زیرسری صندلی مخزن و Bangas, Watsky, Mitski, Karamo قهوه ای (عجیب و غریب چشم میزبان و FAMU فارغ التحصیلان) و براندون استانتون (بنیانگذار Humans of New York). CDU نیز میزبان کشت از حوادث در سراسر محوطه دانشگاه که باز هستند به کل بدن دانش آموز: باز کردن میکروفن شب برای استندآپ کمدی و موسیقی رقص نوسان درس و مربا کاندوم کلاسیک یکنوع بازی شبیه لوتو شب و سالانه پرت کردن بهار کارناوال سبز در کنار Doak.

در مقایسه با مجموعهای از با استعداد افراد FSU استقبال به دانشگاه, UF آورده دو ویژه چرخ ضامن دار محافظه کار سخنرانان به گینسویل: ریچارد "من سفید supremacist" اسپنسر و دونالد "من پدر من بلیط هواپیما" Trump Jr. این سخنرانان بودند ملاقات با واکنش شدید و اعتراض و در عین حال آنها موفق به الفاظ خود را بر روی راه پردیس با تهدید دعاوی و پرتاب یک متمم اول قانون اساسی اوقات تلخی خلق و خوی. FSU هرگز. نیازی به گفتن نیست CDU میشود FSU به اعماق جدید از دخالت. آنها شده اند غنی سازی زندگی Florida State Seminoles از اواسط دهه 60 و نیست که برگزار شد به COVID-19 یا نه. باشگاه Downunder در ادامه به ارائه FSU دانش آموزان با محتوای دیجیتال مانند مشارکتی لیست پخش Spotify در, پادکست مصاحبه با دانش آموزان و هنرمندان معروف اجتماعی-فاصله سکوت, دیسکو, Buzzfeed آزمونها و زنده کمدی فوق العاده. CDU شما به طور مداوم ما را شگفت زده و UF هیچ چیز بر شما.

8. شب زندگی

مقدار زیادی از کالج-رتبه بندی مجلات برچسب FSU به عنوان یک حزب بزرگ و آنها قطعا اشتباه است. در علاوه بر این به بزرگ زندگی یونانی با حضور در محوطه دانشگاه که FSU دانش آموزان سرما در مجموعهای از کافه ها و باشگاه و رایج دوران speakeasies در تیره رنگ رستوران غذاهای دریایی (دنبال شما و پرنده). تالاهاسی است گلدان را زنگ تفریح, Baja را Derd نوار استتسون را ماه و پر رونق یک شهر دانشگاهی با تن ناز رستوران دوستدار خانواده برای پدر و مادر آخر هفته. "دانش زندگی و محل FSU بسیار بهتر از UF. هنگامی که شما در UF آن احساس می کند مانند شما در چوب" گفت: ماریا Molero, صعود دانشجوی سال دوم در FSU. UF, از سوی دیگر, اتوبوس, یونانی خود زندگی دانش آموزان به تالاهاسی برای خود تاریخ ، گینسویل است خورجین پیتزا محل کاملا به معنای واقعی کلمه یک کمپرسی که در خدمت خوشمزه, پیتزا, با این وجود.

اگر شما می خواهید چهار سال را صرف مطالعه با تزئین گروه از آموزگاران و مربیان چهار سال از پریدن در چشمه و ogling golden retriever puppies در Landis سبز چهار سال از سقوط در عشق با زیبا ترین دانشگاه شما همیشه پا و سپس را انتخاب کنید FSU.

هنوز هم در از دست دادن برای یک تصمیم ؟ پیدا کردن در اینجا اگر شما تعلق در دانشگاه فلوریدا و یا دانشگاه ایالتی فلوریدا.

FSUvsUFtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن