8 نکته برای چاپ استیکرهای عالی از خانه

استیکرها یکی از متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای بیرون کشیدن این کلمه هستند. شما خودتان آن را دیده اید: برچسب های مناسب روی اتومبیل ها ، علائم ، اسکان درب ها یا یک غرفه حمام شیرجه ای غواصی می توانند توجه بیشتری نسبت به تبلیغات آنلاین PPC داشته باشند. مانند اکثر رسانه های چاپی ، برچسب ها با داشتن هزینه ماندگاری طولانی تر با هزینه یکبار مصرف کم ، مزیت بیشتری به شما می دهند. این برچسب سپر در پشت خودرو شما ماهانه هزینه ای متحمل نمی شود و تا زمانی که آن را از بین برید یا چاپ محو شود ، این پیام را ارسال می کنید. برچسبها در مقابل برچسب ها: تفاوت چیست؟ برچسب ها بیشتر دارای گرافیک هستند و برچسب ها به عنوان مثال اطلاعاتی مانند آدرس ، لوگو یا شماره تلفن را ارائه می دهند. به منظور این مقاله ، از آنجا که روند چاپ برچسب و برچسب کاملاً مشابه است ، ما از برچسب و برچسب ها به صورت متناوب استفاده خواهیم کرد. بدون آداب و رسوم بیشتر ، اجازه دهید درست در آن پرش کنیم! چگونه برچسب های خود را درست می کنید؟

اول ، کاغذ.
در مرحله اول ، شما باید در مورد واسطه مناسب فکر کنید تا برچسب های خود را چاپ کنید. استیکرها معمولاً روی کاغذ یا وینیل چاپ می شوند. دانستن اختلافات بین آنها به شما در دستیابی به نتایج مورد نظر کمک می کند.

توجه: آیا می دانید برخی از برگه های برچسب فقط دست نویس هستند؟

سفارش چاپ استیکر

برچسب های کاغذ. این ساده ترین و ارزانترین شکل برچسب ها هستند. برچسب های کاغذ همچنین برای آستین های ضبط شده وینیل ، شخصی سازی برچسب های نام ، ایجاد برچسب عکس فوری و ده ها ایده خلاق دیگر بسیار عالی هستند. مطمئن نیستید که چه کاغذ برچسب برای خرید؟ شما می توانید بین برچسب های از قبل برش (مانند برچسب های اوری) و برگه های کامل کاغذ برچسب (مانند کاغذ استیکر عکس LD ما) را انتخاب کنید. هر دو در هنگام چاپ برچسب از خانه آسان است. اوری در صورت نیاز برچسب های برش خورده دارد:

برچسب های گرد
برچسب های بیضی
برچسب های مربع
برچسب های مستطیل
این برچسب های از پیش برش برای کوزه ها و بطری ها عالی هستند و به کالاهای خانگی شخصیت می بخشند. اگر شما ترجیح می دهید برچسب ها را برش دهید ، تمام ورق های برچسب کاغذ را انتخاب کنید.

با داشتن تمام ورق های برچسب ، به شما پرداخت می کند تا درباره این که می خواهید برچسب های خود را برش دهید ، فکر کنید. اگر تمام آنچه شما نیاز دارید یک استیکر مستطیل یا مربع مستقیم است ، یک برش معمولی باید کار کند. با این حال ، اگر به چیزی با جزئیات بیشتر فکر می کنید ، یک دستگاه کریکوت را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که هنگام طراحی الگوی برچسب خود ، فضای کافی را بین برچسب ها باقی بگذارید.

اگر به برچسب های برچسب مقاوم در برابر آب احتیاج دارید: در اکثر موارد ، برچسب های کاغذ قابل چاپ ضد آب و ضد آب نیستند ، بنابراین به خوبی عناصر را حفظ نمی کنند. اگر به برچسب های مقاوم در برابر آب احتیاج دارید ، به دنبال کاغذ برچسب مات باشید و حتما از چاپگری استفاده کنید که از جوهر رنگدانه استفاده می کند (و نه استفاده از جوهر رنگدانه در چاپگر جوهر رنگی ایده خوبی نیست.) جوهر رنگدانه به دلیل خاصیت بایگانی آن بسیار معروف است. در مقاله Paper and Ink می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بین رنگ و رنگدانه را مطالعه کنید.

آیا می توانید با چاپگر لیزری برچسب چاپ کنید؟ قطعا! فقط حتما نوع مناسب کاغذ برچسب را برای کار دریافت کنید. با استفاده از یک کاغذ برچسب جوهر افشان بر روی لیزر می توانید چسب را بر روی پرینتر لیزری خود ذوب کرده و از بین ببرید و صدمات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. برای چاپگرهای لیزری می توانید مقاله برچسب را پیدا کنید.

حتما از کاغذ جوهر افشان جوهر افشان برای چاپگرهای جوهر افشان و کاغذ برچسب لیزری برای چاپگرهای لیزری استفاده کنید. اینها قابل تعویض نیستند. کاغذ برچسب جوهر افشان هنگام استفاده از آن بر روی چاپگر لیزری ذوب می شود. اگر می خواهید از چاپگر لیزری خود برای چاپ برچسب استفاده کنید ، حتما کاغذ برچسب مناسب لیزری را تهیه کنید.

برچسب های وینیل. کاغذ وینیل قابل چاپ Inkjet یک راه حل مقرون به صرفه برای ایجاد برچسب های وینیل از خانه ارائه می دهد. برچسب های وینیل برای همه چیز از برچسب های تولید گرفته تا برچسب سپر و موارد دیگر عالی هستند. برچسب های وینیل چاپ شده خانگی می توانند با استفاده از روکش و روکش شفاف ضد آب شوند و باعث می شوند که در خارج از منزل بهتر از برچسب های کاغذ ناتمام قرار گیرند. با این وجود ، ممکن است آنها به دلیل ماندگاری جوهر سریعتر از بسیاری از برچسب های وینیل چاپ شده حرفه ای محو شوند. بیشتر مقالات چسب وینیل به شما اطلاعاتی در مورد استفاده مورد نظر از آنها به عنوان بخشی از توضیحات محصول می دهند. همچنین چندین آموزش عالی آنلاین برای تهیه استیکرهای وینیل خود از خانه یا محل کار وجود دارد ، از جمله این ویدیو از CricketCandy.com:

چه درمورد عکس العمل ها؟ دکوراسیون ها به گونه ای طراحی شده اند که در خارج از منزل مورد استفاده قرار می گیرند و چسب دائمی دارند. یک مورد اصلی که این دو را تقسیم می کند فرآیند انتقال است که هر یک از آن استفاده می کند. برچسب ها از پشت کاغذ مومی جدا می شوند و اعمال می شوند ، در حالی که برچسب ها به طور مستقیم روی سطوح منتقل می شوند (و این پشتیبان برداشته می شود). اگر می خواهید حروف متن فیلم برداری با مارک تجاری خود را که روی شیشه جلو اتومبیل شما استفاده می شود داشته باشید ، تصمیم گیری نهایی است که شما به دنبال آن هستید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای استفاده از مبلغ رد ، این مقاله را از WebSticker بررسی کنید. همچنین می توانید برگرداندن خانه را چاپ کنید اما این روند خسته کننده تر است. اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، Wikihow یک لیست اساسی از مراحل دارد.

توجه: هنگام تصمیم گیری برای استفاده از كاغذ ، باید در مورد سازگاری با چاپگر خود بیاندیشید. برخی از چاپگرها فقط نوع خاصی از کاغذ را می گیرند ، بنابراین حتماً کتابچه راهنمای چاپگر خود را قبل از هزینه برای هر چیزی بررسی کنید.