50 همه چیز برای انجام در خانه بدون شکستن اجتماعی فاصله

فقط به خاطر اینکه ما همه اجتماعی فاصله معنا نیست که ما نمی تواند پیدا کردن راه هایی برای از آن لذت ببرید. خانه خود را دارای امکانات بی پایان برای خلاقیت و بهره وری.

بخوانید و پیدا کردن همه چیز برای انجام به خودتان را سرگرم حق از خانه خود را.

1. بازی بازیهای رایانهای

giphy.com

اگر شما صاحب یک دستگاه سوئیچ عبور از حیوانات احتمالا می خورد تا مقدار زیادی از وقت خود را; پارسه در همه جا با استفاده از lockdown و چیدن خود را کنترل. “من صرف یک تن از زمان بازی بازی های ویدئویی من فکر می کنم آن را بسیار جذاب آن را مانند فعال سرگرمی…یکی دیگر از چیزی است که می توان آن را بسیار اجتماعی از آنجا که شما می توانید بازی بازی های چند نفره با دوستان خود,” دانشگاه مرکزی فلوریدا ارشد مایکل مارتینز گفت. حتی اگر شما لازم نیست که یک سیستم پر کردن وقت خود را با مقدار زیادی از بازی های رایگان آنلاین و به خوبی شناخته شده بازی های قابل دانلود برای خرید. سعی کنید به اجازه دهید آن را به شما منحرف کردن اذهان بیش از حد هر چند این بازی می تواند اعتیاد آور!

2. کار کردن

giphy.com

در طول قرنطینه شما باید ورزش و مراقبت از سلامت کلی شما. “من دوست دارم انجام تمرینات وزن بدن مانند فشار یو پی اس و نشستن یو پی اس. این کمک می کند تا با تصویب آن زمان و باعث می شود من احساس بهتری در مورد خودم بقیه روز” مارتینز گفت. جا ماندن از خانه است هرگز آسان تر شده است. فقط ورود بر روی یوتیوب و پیدا کردن صدها نفر از تمرینات شما می توانید در اتاق نشیمن خود را.

3. رفتن برای یک دوچرخه سوار

Giphy.com

ماندن در خانه در حال حاضر فوق العاده مهم است اما ما می دانیم که آن را می تواند به شما احساس کمی بی قرار است. برای رفتن به یک دوچرخه سوار و یا اجرا در اطراف محله تان خوب است, فقط مطمئن شوید که به اقامت حداقل شش فوت جدا از هر کس در مسیر خود را. “من سعی می کنم برای رفتن به یک دوچرخه سواری به مدت حداقل نیم ساعت در هر روز است. این ورزش یک راه عالی برای دریافت برخی از خورشید,” جدید الورود در دانشگاه بین المللی فلوریدا ویکتوریا فرناندز گفت.

4. میزبان یک حزب زوم

Giphy.com

این یکی مناسب برای همه شما جشن تولد خود را در قرنطینه. زوم نیست فقط برای خسته کننده جلسات کلاس… شما می توانید راه اندازی خود را ملاقات و ارسال لینک به Instagram یا اسنپ چت را برای دوستان خود برای پیوستن به در. “دوستان من و من همه هاپ را به یک تماس و بازی واقعا احمق بازی با هم. این کمک می کند تا قرنطینه احساس خیلی کمتر تنهایی,” دانشگاه مرکزی فلوریدا junior ایزابلا هاردستی گفت. شما می توانید به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را و به تماشای نشان می دهد ایجاد زمینه های خنده دار به نظر می رسد پشت سر شما و خنده بلوز دور با عزیزان خود را از راه دور.

5. یادگیری چیزی جدید در یوتیوب

Giphy.com

شما می توانید بیشتر در یوتیوب از تماشای آخرین Shane Dawson, مستند; در عوض یادگیری چیزهای جدید را با فراوانی جوامع سرپرستی منافع همه است. “وجود دارد هیچ زمانی بهتر از سقوط یوتیوب سوراخ خرگوش و آن را نیز برای شفاف کردن یک مهارت است. من می خواهم به قلم مو رنگ کردن در تاریخ و تماشای پخت و پز و تناسب اندام فیلم” مارتینز گفت. این قرنطینه سفر خارج از خود را در یوتیوب منطقه راحتی ممکن است شما فقط باز کردن تمام جهان جدید است.

6. بهتر خلق و خوی خود را با صرف وقت با کیفیت با دوستان خزدار خود را

Giphy.com

آیا می دانید که نوازش یک سگ یا گربه می تواند انتشار اکسی توسین در مغز است که باعث کاهش فشار خون شما را افزایش می دهد و پیوند خود را با حیوان خانگی خود را ؟ به عنوان اگر شما نیاز به یک انگیزه ای برای آویزان کردن با حیوان خانگی خود را ، “من شده است به حیوانات خانگی من خیلی بیشتر توجه و آن را به من کمک می کند تا کمتر احساس تنهایی. من واقعا لذت بردن از بازی با آنها را و تماشای آنها را به اجرا در اطراف” هاردستی گفت. PSA: عجله نکنید برای خرید یک حیوان خانگی اگر شما احساس تنهایی ترین حیوانات خانگی هستند بسیاری از مسئولیت هم از نظر مالی و عاطفی. مطمئن شوید که شما انجام تحقیقات خود را و می دانم که شما می توانید یک حیوان خانگی ،

7. نگاهی به روزنامه نگاری

Giphy.com

اگر شما لذت بردن از نوشتن را به روزنامه نگاری به عنوان یک جدید قرنطینه در زمان گذشته است. خوش شانس برای شما, اینترنت هزاران روزنامه نگاری دهید را برای شما به استفاده و الهام بخش است. “من توصیه رفتن در Pinterest و مرور برای روزنامه نگاری دهید” فرناندز گفت. شما می توانید خود را شروع رمان در مورد یک پادشاه اژدها و یا پیدا کردن سریع است که کمک می کند تا شما کشف ذهن خود را.

8. را TikToks

TikTok
giphy.com

باز خود را خلاق کارگردان فیلم side by دانلود Infinite بر روی تلفن خود را. شما می توانید آپلود و به اشتراک بگذارید تا به مدت 1 دقیقه طولانی ویرایش کلیپ های مربوط به موسیقی/صدای اور, effects, filters و نوشتن شرح تصاویر و. امکانات بی پایان وجود دارد و همه نوع از جوامع به بخشی از شما کمدین, رقاص, بیکر, بازیگر, خواننده و یا نقاش? با ده ها تن از روند ظاهر تا هر روز شما مطمئن هستید برای انفجار.

9. قرعه کشی و رنگ

Giphy.com

شیر به یک مهارت جدید شما می توانند یاد بگیرند از خانه و شروع به نقاشی andpainting. شما می توانید پیدا کردن الهام در Pinterest و Instagram و یادگیری تکنیک های جدید از یوتیوب. برای الهام بیشتر شما می توانید سعی کنید وب سایت های مانند Audity تساوی و هنر منحرف.

10. از بند باز کردن خود درونی مامان پخت و پز

دریافت خود را کاردک برای تکان دادن و فر mits و یادگیری رفتار های خوشمزه! اینترنت دارای یک دسته از دستور العمل های رایگان را برای شما به امتحان کنید! شما می توانید دستور العمل های خود را با استفاده از Binging با Babish روش را انتخاب کنید و چیزی از یک فیلم. شما می توانید سعی کنید دست خود را در ساخت Kronk را اسفناج پاف از emperor’s New Groove یک Krabby Patty از بن یا Ram-آیا از انگل.

11. استفاده از قالب داستان

نگه دارید تا خود را در حضور رسانه های اجتماعی با ارسال Instagram داستان قالب. وجود طیف گسترده ای از قالب ها را انتخاب کنید مانند یکنوع بازی شبیه لوتو است که در آن شما چک کردن چیزی است که شما انجام داده ام با توجه به یک محل خاص یا جامعه کلیشه. پیدا کردن الگو پیش ساخته که شامل انتخاب های gif برای ابراز علاقه خود را مانند شخصیت های دیزنی مورد علاقه غذاها و رنگ های به اشتراک گذاشتن با پیروان خود را. فراموش نکنید که برای برچسب دوستان خود و ارسال آنها را به قالب خالی به طوری که آنها می توانید با شرکت بیش از حد!

12. مدیتیشن و یوگا

 گزارش این آگهی

پیدا کردن صلح درونی خود را و بهبود سلامت روانی خود را از طریق یوگا و مدیتیشن. “من می خواهم به استفاده از این برنامه به نام Headspace برای مدیتیشن وجود دارد و یک کانال یوتیوب به نام یوگا با آدرین و او فیلم ها یوگا برای حالات مختلف مانند زمانی که شما خسته یا مضطرب” دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل گراد دانشجو ناتاشا عواد گفت. پیگیری سلامت روانی خود و اختصاص برخی از زمان به این شیوه های باستانی ثابت به مرکز و بهبود خلق و خوی خود را.

13. کشف موسیقی جدید

Giphy.com

باید جام جم-خارج sesh و پیدا کردن برخی از آهنگ های جدید به شما از طریق! “من می خواهم به استفاده از Spotify در برای پیدا کردن موسیقی های جدید. آنها کشف هفتگی لیست پخش که در انتخاب آهنگ ها بر اساس منافع من. من می خواهم به ایجاد لیست پخش برای حالات خاص و یا زیبایی شناسی و به اشتراک گذاری آنها را با دوستان” فرناندز گفت. اگر شما باید برخی از سخنرانان و کنترل از راه دور چراغ روشنایی شما می توانید تبدیل اتاق نشیمن به یک کلوپ شبانه.

14. مجددا اراستن خود MTV گهواره

Giphy.com

هزینه های زیادی از زمان در یک منطقه می تواند شما را واقعا بیمار از فضای خود را. در نظر spicing تا گهواره و redecorating. حرکت در اطراف مبلمان رنگ دیوار خود را و قطع برخی از پوستر جدید. هر آنچه که شما انجام, ایجاد فضایی خود را در یک خوشحال به سرما و کار در. باید آن را به ماندن در داخل همه بهتر است.

15. آنلاین فروشگاه ‘تا وقتی که شما قطره

Giphy.com

از دست رفته بازار … بدون نگرانی, شما می توانید فروشگاه آنلاین در حال حاضر. به راحتی فهرست بیش از یک انتخاب فروشگاه و پیدا کردن تخفیف از راحتی از خانه خود را. شما می توانید با استفاده از عسل برنامه افزودنی مرورگر برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه تخفیف در لباس شما می خواهید بیش از حد. آن را به شما می دهد چیزی برای نگاه به جلو به در حالی که شما صبر کنید برای بسته بندی خود را و هنگامی که آن را در نهایت می رسد شما می توانید یک مد نشان می دهد و سعی کنید برخی از جدید به نظر می رسد.

16. بازی بازی های هیئت مدیره بازی خود را با قرنطینه بگیرید و یاد دهید

Giphy.com

خود را با شتاب مهره های شطرنج و دستمالی از گنجه و چالش مشاوره ازدواج و مشاوره خود را به یک بازی سرگرم کننده است. “انحصار تبدیل به یک وسواس و اعتیاد. آن را بسیار سرگرم کننده و من به پیوند با دیگران در خانواده من” هاردستی گفت. آن را جالب با قرار دادن شرط و یا ساخت بازنده انجام یک سرگرم کننده ، ترکیب بازی و ایجاد چیزی جدید.

17. یادگیری به بازی ساز

Giphy.com

یک ابزار دروغ گفتن در اطراف است که شما در واقع هرگز آموخته به بازی ؟ در حال حاضر شما در نهایت باید زمان! “من مانند نواختن گیتار از آنجا که آن را کاملا یک سرمایه گذاری است. وجود دارد مقدار زیادی برای انجام و تا حد زیادی به یادگیری از اشکال وتر به طور کلی نظریه. آن را نیز نیاز به مقدار زیادی از فداکاری” دانشگاه بین المللی فلوریدا دانشجوی سال اول کوین آریاس گفت. تن از رایگان موسیقی ورق آنلاین وجود دارد و یوتیوب آموزش به شما را راهنمایی. گرد و غبار کردن ابزار خود را و یاد بگیرند که به برخی از موسیقی شیرین.

18. سرمایه گذاری در یک کلاس کارشناسی ارشد

Giphy.com

تصور کنید رفتن به کلاس های آنلاین خود را به جز آنها در تدریس موفق ترین افراد در جهان است. شما می توانید یادگیری مهارت های کسب و کار با مدیر عامل دیزنی learn to write از جیمز پترسون و مارگارت اتوود و یا یادگیری در مورد اقدام از ناتالی پورتمن. “من یک کلاس کارشناسی ارشد توسط گوردون رامزی و من می خواهم به دنبال همراه و طبخ همه چیز و احساس می کنم مثل من فقط خودم آماده یک وعده غذایی پنج ستاره,” فرناندز گفت. به دست آوردن تجربه در مورد آنچه شما در مورد پرشور از بهترین.

19. بافندگی

Giphy.com

نگران نباشید–بافندگی نیست فقط برای مادربزرگ. “من به تازگی برداشت بافندگی چون واقعا آرامش بخش و درمانی,” دانشگاه بین المللی فلوریدا دانشجوی سال دوم Ricardo Perez گفت. هنگامی که شما از آن آویزان شما متوقف نخواهد شد. نگاهی به برخی از زمان و پتو شال و ژاکت را به عنوان هدیه و یا نگه داشتن برای خودتان!

20. سازمان دیده بان انیمیشن جدید و یا خواندن مانگا

Giphy.com

وجود دارد تن از انیمیشن را انتخاب کنید و تعداد زیادی از سرگرم کننده در جهان از دست داده است. “من دوست دارم به تماشای انیمیشن. من تقریبا 200 قسمت از این انیمیشن دلت به سازمان دیده بان برای یک سال” تاریخ در دانشگاه ایالتی فلوریدا نیکول Abuid گفت. شما می توانید یک طیف گسترده ای از انیمیشن در Crunchyroll. اتمام jojo’s Bizarre Adventure و شکارچی X شکارچی. هاپ در زوم با یک دوست و به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را و شما می توانید با غور در یک انیمیشن نمایش با هم.

21. چت با یک دوست

Giphy.com

در طول این دوران سخت, شما باید برخی از زمان برای چک کردن در شما عزیزان. تماس با یک دوست و درخواست از آنها چگونه آنها انجام می دهند واقعا می تواند کمک به بهبود خود را در طول روز. “من شده است با برقراری ارتباط با اعضای خانواده و دوستان از طریق زوم و Facetime. آن را فقط به صحبت کردن با مردم در طول این زمان,” دانشگاه فلوریدا آتلانتیک junior Jovanni توسن گفت. احساس انزوا و تنهایی ؟ دوستان احتمالا همان احساس. انتخاب کنید تا به تلفن و گسترش برخی از عشق!

22. خواندن برخی از مقالات جالب

Giphy.com

هاپ در اینترنت برای برخی از بزرگ خواند. با تن از مقالات آنلاین را انتخاب کنید از National Geographic به نیویورک تایمز برخی از چک کردن و مطلع است. “من شده است خواندن مقالات جالب, این یک راه عالی برای تصویب آن زمان و من یادگیری چیزهای جدید در مورد حیوانات و مردم” Jovanni گفت. بررسی برخی مقالات در کالج مجله ساخته شده برای دانشجویان است. مرور وب سایت ما و یاد بگیرند که چگونه برای به دست آوردن یک شغل مناسب از کالج و یا کشف آنچه مهم است برای شما مناسب است.

23. خواندن و یا گوش دادن به یک کتاب خوب

Giphy.com

پیدا کردن یک کتاب هیجان انگیز را از دست داد و در سفر بدون ترک خانه خود را. Goodreads به شما کمک می کند کشف فقط چه کتاب یا کتاب سری به سرمایه گذاری وقت خود را در. آنها به شما توصیه هایی بر اساس منافع خود و ارائه نظرات. احساس نمی مانند خواندن است ؟ شما می توانید شنیدن و گوش دادن به یک کتاب بر روی تلفن خود را در حالی که انجام چیزهای دیگر در این لیست است.

24. آیا یک عکس

Giphy.com

قرار داده و خود را در بهترین لباس خود را را تشکیل می دهند و با هم خود را عکس. دریافت خلاق و راه اندازی یک زیبایی به دنبال فضایی برای رفتن با ساز و برگ خود را. خود را در آینه به خود را حیاط خلوت و منحصر به فرد آینه عکاسی از خود و یا استفاده از یک فریم خالی و از نو خلق مونالیزا در زندگی واقعی است. شما می توانید نگاه در Instagram و پینترست برای برخی از عکس ایده هایی برای از نو خلق کردن. دوربین خود را با شتاب و دریافت snappin’.

25. کار بر روی یک پازل

Giphy.com

سفارش پازل با بیش از 500 قطعه و شما می توانید ساعت را صرف با یک دوست چیدمان آن را با هم. شناخته شده بودن هر دو استراتژیک و آرام بخشحل یک پازل ممکن است فقط درمان خستگی خود را. با همه نوع از پازل را انتخاب کنید شما می توانید پیدا کردن یکی برای هر علاقه و شما می توانید با چسب آن را به یک تکه مقوا و چسبیدن به آن را در خانه خود را هنگامی که آن را به اتمام…و یا آن را از هم جدا و آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره!

26. کشت برخی از گیاهان

Giphy.com

یک نما سبز? شروع یک باغچه کوچک در حیاط خلوت خود را و گیاه چیزی! تحقیق راه های گیاهی میوه یا گیاهی از مسائل در آشپزخانه خود را. برای مثال شما می توانید پوست پوست از یک توت فرنگی و قرار دادن آن در زیر خاک و شروع به رشد خود را. به یاد داشته باشید برای تمایل به باغ خود را به طور منظم و ارسال مقدار زیادی از vibes خوب.

27. سعی کنید رنگ مو های جدید

Giphy.com

آیا شما همیشه می خواستم به سعی کنید جدید رنگ مو ؟ قرنطینه برابر زمان مناسب برای ایجاد برخی از جدید زیبایی انتخاب شما ممکن است یا ممکن است پشیمانی نیست. شما می توانید سفارش برخی از رنگ مو از آمازون اما توصیه ما به شما انجام تحقیقات خود را قبل از انجام هر کاری تکانه. خواندن مقالات و تماشای فیلم توسط املاک گواهی hairstylist خود گفتگو و پیدا کردن بهترین راه برای گرفتن اسب شاخدار مو از رویاهای خود.

28. آموزش انجام یک تقسیم

آیا شما همیشه می خواستم برای انجام یک تقسیم ؟ چک کردن میلیون ها نفر از فیلم های چرخان در اطراف برای امتداد شما می توانید هر روز انجام دهید و به آرامی به یک تقسیم می شود. در آن طول می کشد یک زن و شوهر از روز, اما اگر شما, سازگار, شما ممکن است قادر به در نهایت انجام یک تقسیم زمان قرنطینه است بیش از. گرفتن یک حصیر و شروع کنید.

29. ایجاد یک کوکتل

با تن از کوکتل, تصویری که در وب سایت وجود دارد مقدار زیادی از نوشیدنی های جدید برای یادگیری و لذت بردن از. “من خودم آموخت که چگونه برای ایجاد یک مارگاریتا به تازگی و من می خواهم به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یک سیب مارتینی بعدی!” ارشد در دانشگاه بین المللی فلوریدا Sadie هرناندز گفت. اتمام Tipsy Bartender و چگونه به نوشیدن در یوتیوب–آنها را عالی آموزش برای هر کوکتل قابل تصور مثل این تصویری که به شما می آموزد که چگونه می توان این نوشیدنی شما فقط می توانید خرید در دیزنی Star Wars Theme Park در اورلاندو است.

30. خودتان مانی/Pedi

Giphy.com

نگه دارید تا به مراقبت از خود و بناز پروردن خود را حتی اگر شما هیچ جایی برای رفتن. شیب انگشتان دست خود را در یک کاسه آب گرم برای 5-10 دقیقه و قرار دادن روغن زیتون در لایه شاخی خود را به قفل در رطوبت. انتخاب رنگ است که به توصیف خلق و خوی خود را و یا رنگ هر یک از ناخن های خود را از رنگ های مختلف. هیچ پاسخ اشتباه اینجا. نگاه در Pinterest برای inspo کنید و سعی کنید یک دیوانه طراحی ناخن.

31. رفتن برای یک درایو

Giphy.com

ما می دانیم که ماندن در داخل می تواند شما را کمی پایین است. رفتن برای یک درایو در اطراف محله و گوش دادن به برخی از موسیقی. این اجازه می دهد تا شما را به پاک کردن سر خود را و تجربه چیزی غیر از چهار دیوار خانه خود را. لازم نیست که یک ماشین ؟ رفتن برای قدم زدن. اما به یاد داشته باشید به روشنی از مردم دیگر شما ممکن است منتقل می کند.

32. شروع به برنامه ریزی خود را پست قرنطینه پارتی

Giphy.com

هر کس می خواهد برای رفتن دیوانه پس از قرنطینه. این زمان و برنامه ریزی یک قاتل و یا تفرج برای شما و دوستان خود را هنگامی که این است که بیش از همه. شاید شما می خواهید را به یک سفر به ساحل و یا فقط دیدن یک فیلم و… هر کدام راه خود را از پست قرنطینه فعالیت در یک مجله بنابراین شما می توانید به مراجعه به آن است.

33. سفارش را به بیرون از رستوران مورد علاقه خود را

Giphy.com

حمایت از کسب و کار محلی و سفارش از رستوران مورد علاقه خود را. اگر شما احساس نمی مانند پخت و پز جستجو تا چه کسب و کار هنوز هم بالا و در حال اجرا در منطقه خود و به منظور از بین بردن. به عنوان یک پاداش آن را اجازه می دهد تا به شما برای رفتن برای یک درایو. مطمئن شوید که به پوشیدن یک ماسک و دستکش هنگامی که شما انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را و دستهای خود را به طور کامل قبل از اینکه شما غذا خوردن.

34. یک پیک نیک در حیاط یا اتاق نشیمن

Giphy.com

گرفتن یک ورق تخت و برخی از بالش برای دریافت برخی از خورشید در حالی که شما در جویدن غذاهای مورد علاقه خود را و گوش دادن به موسیقی است. دعوت از دیگر اعضای خانواده خود را به پیوستن و کمک به ایجاد برخی از رفتار خوشمزه برای لذت بردن از خارج از منزل و یا هاپ در تماس با دوستان در حالی که شما وضع خود را در پشت و خیره در ابرها.

35. یاد بگیرند که چگونه به بازی پوکر

اگر شما یک عرشه استاندارد از کارت های و برخی از ماهی طلا برای استفاده به عنوان تراشه پوکر شما آماده برای رفتن. تماشای این آموزش و شروع به بازی خود را با مشاوره ازدواج و مشاوره.

36. یادگیری به اسکیت بورد و یا غلتکی اسکیت

Giphy.com

آیا شما همیشه می خواستم برای یادگیری به سوار اسکیت بورد و یا غلتکی اسکیت ؟ بیرون رفتن در جلوی خانه خود را و تمرین. اگر شما در حال حاضر یک نرم افزار سعی کنید خودتان را آموزش برخی از ترفندهای جدید و ایجاد برخی از سرد ویدئوها به پست.

37. گوش دادن به پادکست

Giphy.com

گوش دادن به پادکست فوق العاده است برای رشد شخصی و توسعه و یا فقط برای بی فکر سرگرمی. “برای وی لاگ طرفداران تیم ملی, من پیشنهاد می کنم سلامت و زین فیلتر نشده و یا نمایش ها با دیوید Dobrik و جیسون نش. آنها crack من با تک تک گوش دادن و آن را واقعا کمک می کند تا من باز کردن از پیچ” دانشگاه فلوریدا ارشد ونسا Vazquez گفت. شما می توانید کشف انواع پادکست در Spotify در و اپل پادکست.

38. کارائوکه

Giphy.com

شما نمی نیاز به یک سیستم کارائوکه برای لذت بردن از این یکی. به سادگی جستجو هر آهنگ به یوتیوب و به دنبال آن کلمه “کارائوکه” و پیدا کردن صدها نفر از فیلم ها تنها با موسیقی و شعر به دنبال بر روی صفحه نمایش. شما می توانید عمل خود را آواز مهارت و یا رقابت در برابر دیگر اعضای خانواده خود است.

39. انجام یک ماسک صورت

Giphy.com

ماسک صورت آسان و ارزان به و ترک پوست خود احساس بی عیب و نقص. باید قرمزی? سعی کنید با مخلوط کردن عسل و زردچوبه. احساس خشن ؟ سعی کنید با مخلوط کردن عسل و شکر و روغن زیتون. به پوست شما می دهد برخی از عشق و یکی از مواد تشکیل دهنده در آشپزخانه خود را.

40. سعی کنید جدید آرایش به نظر می رسد

Giphy.com

شما می توانید بی پایان آموزش در یوتیوب و Instagram برای دیوانه و گاه به گاه به نظر می رسد آرایش را امتحان کنید. شروع به بهبود مهارت های آرایش خود را امروز — تمام طول می کشد کمی تمرین. اتمام نیکی آموزش و جفری ستاره به صورت پررنگ پیشرفته به نظر می رسد و Michelle Phan و طراحی های پرکینز برای بیشتر حداقل/روزمره به نظر می رسد.

41. سعی کنید مدل مو های جدید

Hairstyle
giphy.com

اگر شما می خواهید امتحان کنید چیزی جدید خود را با نگاه به بازی در اطراف با یک ظاهر طراحی شده مو خود را متفاوت است. یاد ده ها تن از راه هایی برای بافتن haiتحقیق کنید و سعی کنید دست خود را در تمام روندهای محبوب مانند “مدل موی دم اسبی” اغلب sported توسط بلا حدید و مدل های دیگر است. چنگ زدن به برخی از مو, ژل و اسپری مو و خلاق است.

42. حمام حباب

Giphy.com

برای آرامش شب سعی کنید یک تسکین دهنده حمام حباب–شما لازم نیست هر چیزی علاقه داشتن به. نور یک شمع بریزید و برخی از شستشوی بدن در وان حمام در حالی که آن را پر می کند تا با آب. اگر شما یک حمام بمب دروغ گفتن در اطراف پرت کردن آن در سازمان دیده بان خود را داخل حمام, صدای فش فش کردن و تغییر رنگ. خواندن یک کتاب و یا فقط پرنیان کردن به موسیقی است. ترکیب این مرحله با اعداد 30 و 39 و شما می توانید یک کل آبگرم شب.

43. باید تاریخ شام با خود مهم دیگر

Giphy.com

گیر کرده در داخل خانه با مهم دیگر خود را? طرح تاریخ رمانتیک در خانه! طبخ یک شام فانتزی با هم و راه اندازی میز ناهار خوری اتاق با شمع برای روشنایی خلق و خوی. قرار دادن در چیزی خوب و لذت بردن از یک لیوان شراب چت. سپس شما می توانید سر به اتاق نشیمن و تماشای فیلم به بالا کردن شب.

44. ایجاد یک وب سایت

Giphy.com

تعداد زیادی از دانش آموزان در حال ساخت وب سایت های حرفه ای را در رزومه خود. استفاده از وب سایت SquareSpace و Wix برای طراحی یک وب سایت شگفت انگیز و شامل تمام موفقیت های خود را و پروژه های فعلی. شروع یک وبلاگ و شروع به نوشتن مقالات و یا استفاده از آن به فروش کالا از آثار هنری خود را. در دنیای فن آوری, آن را می پردازد به یک وب سایت.

45. رقص (یا بازی Just Dance)

Giphy.com

سوزاندن برخی از کالری و یادگیری برخی از حرکت های جدید. بررسی برخی از فیلم های یوتیوب را به شما برخی از روال اما اگر شما خود را یک سیستم برای بازی JustDance 2020 در چالش یک همخانه و ببینید که حرکت می کند می تواند برنده جوایز.

46. میزبان مجازی Happy Hour

Giphy.com

تنظیم تاریخ و زمان خود را با دوستان و همکاران و باید یک ساعت یک مبارک در زوم. “من شده است با ام مجازی مبارک در ساعت در زوم و آن را واقعا سرگرم کننده است. من انجام شده است آن را با همکاران و همه فقط سرما در خانه های خود ابتلا” عواد گفت. ترکیب این مرحله با تعداد 29 برای یک شب پر از پاپ.

47. بازی کارت بازی با دوستان آنلاین خود را

Giphy.com

آنال.io یک وب سایت بزرگ است که اجازه می دهد تا شما را به بازی بازی کارت مانند کارت علیه بشریت خود را با دوستان از راه دور است. به سادگی انتخاب کنید در این بازی شما می خواهید بازی ارسال لینک که بالا میآید به دوستان خود و هاپ در زوم FaceTime و یا اسکایپ بنابراین شما می توانید صحبت کنید و در همان زمان بازی.

48. بازی Pictionary خود را با دوستان آنلاین

Giphy.com

Skribble.io یکی دیگر از وب سایت عالی است که اجازه می دهد تا شما را به بازی Pictionary با دوستان خود. هاپ در یک زوم تماس خودتان را به یک حواس پرت نام کاربری و شروع به نقاشی. بازیکنان که حدس می زنم سریع ترین برنده است.

49. نگه داشتن یک مجله رویای

Giphy.com

آیا شما رویاهای رنگی? شما باید در نظر نگه داشتن یک مجله رویای. فقط به یاد داشته باشید برای شروع چیزی که با عجله آن را به عنوان به زودی به عنوان شما را از خواب بیدار. این می تواند برخی از بینش به وضعیت روانی خود را. شما همچنین می توانید قلم مو رنگ کردن در رویای تئوری و یادگیری آنچه برخی از چیزهای دیوانه در رویاهای خود را متوسط. برای مثال: دیدن ماه در رویاهای خود را می تواند نماد عشق و اشتیاق–به طوری که شما می خرد ؟ سالوادور دالی استفاده می شود برای الهام بخشیدن به رویاهای خود را سورئال نقاشی بنابراین شاید شما می توانید با استفاده از مجله رویای خود را برای الهام بخشیدن به یک کتاب و یا نقاشی خود را.

50. Legos

Giphy.com

همیشه می خواستم برای ساخت یک مدل از هزاره شاهین? چگونه در مورد یک مدل از سیندرلا قلعه در دیزنی? سعی کنید دست خود را در ساخت چیزی از لگو. دنبال مدل دستورالعمل و یا ساخت خود را چیزی کهوجود دارد هیچ پاسخ اشتباه است. چنگ زدن به یک همخانه و شما به راحتی می تواند ساعت را صرف ساخت یکی از این مدل ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im