5 راه تاج زمان بیشتر به معنی هم خانواده

کالج مگزین | No comments

آیا به من بگویید که برای حفظ آرامش در من آرام! من فقط از دست دادن ذهن من با هیچ چیز. من می دانم احساس از دوستان من است. به عنوان روز احساس دیگر و شما شروع به اجرا از چیزهایی که آیا شما به خودتان فکر می کنم آن را بمکد گیر بودن داخل در تمام طول روز طولانی است. با همه هرج و مرج در جهان به خصوص با Coronavirus گاهی اوقات ما فراموش می کنیم به تنفس و استراحت. در حال حاضر این فرصت را به استفاده از تمام زمان ما قبل از به حال هرگز به صرف وقت با عزیزان ما در نهایت خود را ارائه.

نه تنها این چند بعدی فعالیت ها شامل تمام اعضای خانواده خود را, اما آنها می تواند ما را به فکر اقدامات به عنوان به خوبی. کیفیت زمان فعالیت هایی مانند آنهایی که ذکر شده در زیر کمک به توسعه رفتارهای مثبت و تشویق ارتباطات–تحریک کننده ذهن خود را نگه داشتن شما فعال و کمک به ایجاد سخت تر اوراق قرضه با اعضای خانواده. بیایید شیرجه رفتن کمی عمیق تر.

اتمام این پنج چیز من انجام شده است با خانواده ام در طول COVID-19.

1. در علامت خود را تنظیم…let’s Go!

unsplash.com

بی حوصله در خانه ؟ قرار داده و در مورد علاقه خود را از کفش های راحت و نگاهی به راه رفتن در اطراف محله. در حالی که راه رفتن در طول روز ممکن است احساس کنید بیش از حد داغ شب آب و هوا را احساس می کند فقط زیبا. پیدا کردن چیزهایی که شما می توانید بر روی پیاده روی. در خانواده ما تا به حال بیش از ده گفتگوهای مختلف در مورد موضوعات مختلف از جمله ما توله سگ جدید, ماه, روشنایی, آنچه در آسمان به نظر می رسد و این واقعیت است که ما نمی رفت و در اطراف محله در مدت طولانی.

پیاده روی یکی از فعالیت های شما و خانواده تان می توانید انجام دهید شامل انتخاب یک آهنگ به آواز خواندن و داشتن هر یک از اعضای خانواده پایان یک خط از آهنگ. شما تقریبا می توانید احساس جدید abs تشکیل در معده خود را فقط در یک شب از خنده خیلی سخت در طول این فعالیت است. نه تنها این ورزش بزرگ خود را دریافت کنید پمپاژ خون و نیروی شما در خارج از خانه اما شما صرف وقت با کیفیت با خانواده در حالی که انجام این کار. نگاهی هم به اطراف نگاه کنید و در محیط اطراف خود را به بحث در مورد آنچه شما احساس می کنید ممنون یا حتی چیزی است که شما همه مشترک اند. پس چنگ زدن به هر کسی که در کنار شما برای زمان صرف شده در خارج که شما هم از زندگی خود را در یک پیاده روی بعد از ظهر.

2. اوه نه او نیست. اوه بله من. ما در حال ساخت یک Tik Tok.

unsplash.com

آمده درگیر در این سرزمین عجیب و غریب از Fortnite رقص لب synching و حرکات رقص دیوانه است که شما را در ایجاد فرهنگ الگوی رفتاری روند و افزایش ستاره ها. در این سال در سال 2020 ما در حال حاضر یک برنامه تلفن است که اجازه می دهد تا شما را به جریان و ایجاد فیلم های جدید با تم های مختلف و روند. Tik Tok ارائه مقصد برای فرم کوتاه موبایل.

به عنوان Tik-Tok ماموریت متحده آن را برداری و ارائه به دوستان و خانواده با توانایی به تصرف خود در جهان است, خلاقیتدانش و ارزش زندگی به عنوان ما آن را می دانم. با یک زن و شوهر از مردم برای شرکت در یک فیلم, شما باید دستور غذا را برای قرار دادن در یک نمایش از یک عمر. ساخت یک Tik Tok شما فراهم می کند با یک فرصت به یک کارائوکه رقص-با خانواده خود را در حالی که ترکیب خلاقیت به عنوان شما فکر می کنم از ایده ها را در نقطه ای. بهترین بخش ؟ شما و خانواده خود را می تواند تبدیل Tik Tok معروف است.

3. پدال به فلز ،

unsplash.com

شما می دانید آنچه آنها می گویند — هنگامی که شما از آن لذت ببرید. در حالی که ماندن در داخل بسیار خسته کننده می شود, سعی کنید راه های مختلفی برای فعال نگه داشتن مانند دوچرخه سواری به عنوان یک خانواده است. شخصا, من خانواده رقابتی طبیعت ما را به درمان ما دوچرخه “قدم زدن” به عنوان یک نژاد. از سوی دیگر سرد و کروز بر روی دوچرخه خود را احساس می کند فقط به عنوان به خوبی در یک هوای آفتابی و روز شادی بخش.

فعال نگه داشتن ثابت می کند بسیار مهم برای بدن و ذهن خود را به عنوان آنها با هم در صلح و همچنین ارائه فرصت برای جذب برخی از ویتامین D را در آفتاب است. را هم به تحسین محیط اطراف خود را گوش دادن به لیست پخش مورد علاقه یا وقت خود را صرف فکر کردن در مورد مطلقا هیچ چیز. گاهی اوقات فکر کردن به چیزی فوق العاده مبالغهشده. به عنوان زمان ما در قرنطینه اشغال بسیاری از زمان ما در حال حاضر صرف آن را با آنهایی که شما را دوست دارم بیشتر. در حال حاضر زمان را به عشق سخت تر از همیشه و مثبت ماندن در زمان منفی خود را ارائه.

4. کتاب هنوز هم در سبک

unsplash.com

آیا شما فقط عشق احساس از یک کتاب بافت کاغذ در دست های خود را به شما به عنوان لیسیدن انگشتان دست خود را به تلنگر هر صفحه ؟ این عمل به سادگی با نگه داشتن چیزی مادی در دست های خود را بیشتر داشتن روشن شدن و یا فن آوری های دیگر. یکی از بزرگترین کتاب های من تا کنون خوانده به نام “چگونه به پیروزی دوستان و مردم نفوذ” به من آموخت که چگونه به منظور توسعه یک انسان است که می تواند همراه با هر کسی و هر کس و به طور کلی زندگی من را تغییر داد. با تشکر از پدرم که او نیز ادعا کرد که این کتاب به عنوان مورد علاقه خود او شروع به آن را به تصویب برادر من و مامان من.

هر روز ما را از خواندن هر فصل و بحث در مورد چرا این فصل تلقی بسیار مهم است. داشتن یک کتاب به بحث در مورد با خانواده من افزایش توانایی ما برای برقراری ارتباط با یکدیگر. انتخاب کردن یک مورد علاقه خانواده و خواندن یک فصل از یک کتاب را با خانواده خود را به عنوان شما بحث در مورد آن با هم. با گذشت زمان شما همه بزرگ مکالمات و یا بحث در مورد آنچه شما هر طوری قانع کننده. در آن شما پیدا کردن چیزی خاص در قدرت است که کتاب ها و کلمات را بیش از افراد و همچنین به عنوان کل واحد خانواده.

5. ما می توانیم خود ما حزب حق در اینجا!

unsplash.com

Woo Hoo! قرار داده و خود را به اصطلاح “حزب شلوار” یا شنا تنه از آنجا که ما می تواند ما را به خود خانه احزاب! ماندن در داخل تمام طول روز طولانی می تواند خسته کننده. با بسیار کمی به انجام و به سادگی به اندازه کافی تلویزیون نشان می دهد برای حفظ هر روز از هفته ذهن ما نیز نیاز به یک استراحت. با این همه گفت: ساخت خود را با برخی از موسیقی و شلنگ آب در حیاط خلوت خود را ثابت می کند فقط به عنوان سرگرم کننده است. برنزه شدن در آفتاب روی صندلی باغ خود را به عنوان به خوبی به عنوان با استفاده از یک شلنگ برای خنک کردن ارائه می دهد کامل دوگانگی به یک حزب حیاط خلوت.

در حالی که بسیاری از ما ممکن است استخر, همه ما به احتمال زیاد شلنگ و یک بمب لیست پخش است که باعث می شود ما می خواهند به نمایش گذاشتن ما حرکتs. بیایید پرتاب آن را به یک زمان ساده تر که در آن ما انداخت frisbees در اطراف بازی تگ و پرتاب توپ فوتبال–راست در حیاط ما. به زودی فکر این قرنطینه مطمئن می سازد زندگی آسان تر و ساده تر خواهد شد و در نهایت عبور از ذهن خود را. چنگ زدن به یک عضو خانواده به دست همسر و آنها را برای یک زمان از هوای تازه برای ایجاد یک حزب خود را امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>