5 چیزهایی که امروز می دانیم – که نیست در مورد ویروس

توسط آسوشیتد پرس

نگاه روزانه خود را در اواخر اخبار رویدادهای آتی و داستان خواهد شد که در مورد امروز صحبت کردیم:

1. بیش از 30 کشته و طوفان اشک از طریق جنوب شرقی: این کشور hunkers به نبرد coronavirus آب و هوایی شدید در سمت چپ بیش از 1 میلیون خانه و کسب و کار بدون قدرت در میان سیل و رانش زمین.

2. کره شمالی آتش رگبار موشک: کره جنوبی نظامی می گوید یک مجموعه از کره شمالی موشک شلیک شده از هر دو زمین و جت های جنگنده به پخش کردن در آب های این کشور در شرق ساحل عمده نشان می دهد از زور در آستانه یک وضعیت کلید سالگرد در شمال و انتخابات پارلمانی در این رقیب جنوبی.

3. شکست برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین: لیبرال رقیب را سرنگون محافظه کار ویسکانسین دیوان عدالت تایید شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند انتخابات هفته گذشته حتی به عنوان بسیاری کشورهای دیگر به تعویق افتاد و ایشان با توجه به همه گیر. نتایج نبودند منتشر شد و تا روز دوشنبه

4. مک دونالد رو آزار ادعا می کنند: دو مک دونالد کارگران در فلوریدا باید ثبت 500 میلیون دلار کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه این شرکت ادعا “سیستمیک آزار و اذیت جنسی مشکل” در شرکت متعلق به فروشگاه.

5. MCCAFFREY NFL در حال حاضر بالاترین پرداخت در حال اجرا به عقب: Carolina Panthers را پاداش مسیحی McCaffrey خود را برای تولید و تطبیق پذیری با چهار سال $64 میلیون تمدید قرارداد با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im