4 Tech اجرائی شدن گرما از کنگره در رقابت

توسط MARCY GORDON

مهر — چهار بزرگ با تکنولوژی اجرائی — Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس سوندار پیچای گوگل و تیم کوک از اپل — به پاسخ خود را برای شرکت شیوه های قبل از کنگره به عنوان یک خانه پنل کلاه خود yearlong تحقیق و تفحص از تسلط بازار در این صنعت است.

قدرتمند مدیران مجموعه به دفاع از شرکت خود را به عنوان buttressing رقابت و ارائه خدمات ضروری به مصرف کنندگان است. چهار اجرائی هستند testifing از راه دور برای یک جلسه چهارشنبه مجلس Judciary فرعی در ضد تراست.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه رانندگی خود را در برابر شرکت های فن آوری برای آنچه که او می گوید بدون شواهد است که تعصب در برابر او و محافظه کاران به طور کلی.

وزارت دادگستری است و از کنگره خواست به عقب طولانی-برگزار می شود حمایت های حقوقی برای سیستم عامل های آنلاین مانند Facebook, Google و توییتر. تغییرات پیشنهادی می برخی از سنگ بستر حمایت کرده اند که به طور کلی محافظ این شرکت از مسئولیت قانونی برای چه مردم پست در سیستم عامل خود را.

کاخ سفید اشاره زودتر تهمت اجرایی منظور در این جهت و درخواست خود را به فرابورس به صدور دستورالعمل.”رئیس جمهور تهمت را به ادامه مبارزه علیه ناعادلانه سازمان ملل متحد, آمریکا, سیاسی و مغرضانه سانسور از آمریکایی ها آنلاین” کاخ سفید در بیانیه ای گفت شنبه.

چهار tech اجرائی فرمان شرکت با روکش طلا مارک میلیونها یا حتی میلیاردها مشتریان و ترکیب ارزش بیشتر از کل اقتصاد آلمان. یکی از آنها بزوس جهان ثروتمندترین فرد; زوکربرگ چهارم-رتبه میلیاردر.

منتقدان سوال که آیا شرکت های سرکوب رقابت و نوآوری و افزایش قیمت برای مصرف کنندگان و خطری برای جامعه است.

در آن دو حزبی تحقیقات قوه قضاییه فرعی جمع آوری شهادت از سطح میانی مدیران چهار شرکت رقبا و کارشناسان حقوقی و pored بیش از بیش از یک میلیون اسناد داخلی از شرکت های. یک سوال کلیدی: آیا رقابت موجود سیاست ها و قرن قوانین ضد تراست کافی برای نظارت بر tech غول یا اگر قانون جدید و اجرای بودجه مورد نیاز است.

رئیس کمیته فرعی کنگره دیوید Cicilline یک رود آیلند دموکرات است به نام چهار شرکت انحصارات اگر چه او می گوید شکستن آنها را باید آخرین راه حل باشد. در حالی که مجبور breakups ممکن است به نظر می رسد بعید گسترده موشکافی از فن آوری امتیاز نسبت به امکان اعمال محدودیت های جدید بر قدرت آن است.

شرکت ها به صورت قانونی و سیاسی تهاجمی در ضرب جبهه از کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال و دولت تنظیم کننده های اروپایی و ناظران. وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال شده اند بررسی چهار شرکت’ شیوه های.

هر شرکت مشخص شده است مشخصات و هر tech titan خود را به رویکرد و داستان برای گفتن.

برای بزوس که ریاست بیش از یک e-commerce امپراتوری و سرمایه گذاری در محاسبات ابری شخصی “هوشمند” تکنولوژی و فراتر از آن خواهد شد اولین-همیشه ظاهر قبل از کنگره است.

بزوس است در معرفی خود در راه خود از شنیدن شهادت غیر معمول برای این مناسبت است. او میسازد خود را به چالش کشیدن داستان زندگی در حال رشد در نیومکزیکو به عنوان پسر یک مادر تنها در دبیرستان و بعد از آن با پدر خوانده که مهاجرت از کوبا در 16. پیش نمایش نوشته شده است او شهادت در یک پست وبلاگ در سه شنبه بزوس آثار خود را از ریشه به عنوان یک “گاراژ مخترع” که آمد تا با مفهوم یک کتابفروشی آنلاین در سال 1994.

او به موضوع از آمازون قدرت در آنچه او را توصیف به عنوان یک بزرگ و رقابتی جهانی در بازار خرده فروشی. شرکت حساب برای کمتر از 4 درصد از خرده فروشی در ایالات متحده بزوس را حفظ می کند. او تأکید خود رد به منتقدان که برای این شرکت بود: خارج شده است بیش از دو برابر آمازون اندازه, او می گوید.

بزوس در ابتدا کاهش یافته و به شهادت مگر اینکه او می تواند به نظر می رسد با دیگر مدیران اجرائی. او به احتمال زیاد در صورت سوال بیش از یک وال استریت ژورنال گزارش می دهند که آمازون پیدا کارکنان با استفاده از اطلاعات محرمانه جمع آوری شده از فروشندگان در آن بازار آنلاین به منظور توسعه محصولات رقیب. قبلی شنوایی آمازون اجرایی رد اتهامات از جمله.

در پی جورج فلوید مرگ و تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی Facebook را از دست داده و بیان نفرت به تازگی به آتش کشیده تر از مسائل مربوط به رقابت و حفظ حریم خصوصی به ویژه پس از Facebook امتناع به عمل التهابی مغلوب ساختن پیشی جستن پست که گسترش اطلاعات غلط در مورد رای گیری از طریق پست و منتقدان گفت: تشویق خشونت در برابر معترضان.

زوکربرگ گفت: این شرکت با هدف اجازه می دهد تا آنجا آزادی بیان به عنوان امکان پذیر است مگر اینکه آن باعث خطر قریب الوقوع خاص آسیب و یا آسیب. “ما اعتقاد داریم در ارزش های دموکراسی به رقابت ورود و آزادی بیان — که اقتصاد آمریکا ساخته شده بود,” او می گوید در شهادت خود را آماده برای شنیدن.

“من درک می کنم که مردم نگرانی در مورد اندازه و قدرت درک که شرکت های فن آوری را” زوکربرگ بیانیه می گوید. “در نهایت من معتقدم که شرکت نباید ساخت بسیاری از قضاوت در مورد مسائل مهم مانند محتوای مضر حفظ حریم خصوصی و انتخابات یکپارچگی خود را. به همین دلیل من خواستار نقش فعال تر برای دولت ها و رگولاتورها و به روز رسانی قوانین برای اینترنت است.”

تنظیم کننده های اروپایی به این نتیجه رسیده اند که دستکاری گوگل موتور جستجوی خود را برای به دست آوردن یک مزیت ناعادلانه بیش از دیگر سایت های خرید آنلاین در تجارت الکترونیک بازار و جریمه گوگل که پدر و مادر الفبا, Inc., رکوردی معادل 2.7 میلیارد دلار. گوگل مناقشه یافته و جذاب است.

به طور کلی وکیل از هر دو طرف در 50 ایالت و سرزمین های رهبری تگزاس راه اندازی یک تحقیقات آنتی تراست گوگل در ماه سپتامبر با تمرکز بر روی آن تبلیغات آنلاین کسب و کار.

“گوگل به اجرا در بسیار رقابتی و پویا در بازارهای جهانی که در آن قیمت ها رایگان هستند و یا در حال سقوط و محصولات به طور مداوم بهبود” پیچای می گوید: در نوشته شهادت. “رقابت در تبلیغات — از Twitter, Instagram Pinterest Comcast و دیگران — کمک کرده است پایین تر تبلیغات آنلاین هزینه 40 ٪ بیش از 10 سال گذشته با این صرفه جویی کردن در مصرف کنندگان از طریق قیمت های پایین تر.”

اپل که آیفون سوم-بزرگترین فروشنده در جهان, چهره های اتحادیه اروپا تحقیقات بیش از هزینه های شارژ توسط خود فروشگاه App و محدودیت های فنی که به اتهام خفه کردن رقبا به اپل پرداخت.

“اپل ندارد غالب سهم بازار در هر بازار که در آن ما انجام کسب و کار” کوک می گوید.

او در این مورد که هزینه های اپل به اتهام برنامه های به فروش خدمات و کالاهای دیگر مناسب هستند به خصوص در مقایسه با آنچه در دیگر شرکت های فن آوری جمع آوری. در بیش از یک دهه از App Store راه اندازی شد “ما هرگز مطرح شده در کمیسیون و یا اضافه شدن یک واحد هزینه” کوک می گوید در شهادت او.

___

دنبال گوردون در توییتر در https://www.twitter.com/mgordonap.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید