24 همه چیز برای انجام در لیما در 24 ساعت

کالج مگزین | No comments

لیما “شهر پادشاهان” ترجمه به عنوان Ciudad de los Reyes, نشان دهنده تاریخی و ارزش معماری است. پرو سرمایه تاسیس و در سال 1535 توسط اسپانیایی فاتح فرانسیسکو پیزررو است پرجمعیت ترین شهر در پرو و هفتم پرجمعیت ترین شهر در امریکا لاتین. اما پایتخت این بار قدرتمند اسپانیایی امپراتوری دریافت نمی کند توجه زیادی به شهرهای دیگر مانند Cuzco, صفحه اصلی, یکی از شناخته شده ترین جاذبه توریستی; ماچو پیچو. با این وجود, پرو ویژگی های مختلف مکان های بسیار جذاب برای بازدید به تنوع آب و هوا و مناظر مختلف را در کشور منحصر به فرد است. بنابراین مردم می توانند با کشف بسیاری از مکان ها و شهادت ده ها تن از حوادث.

نگاهی به 24 همه چیز برای انجام در لیما در 24 ساعت.

6.m: تنه زدن در ال Pentagonito

flickr.com

اگر شما بازدید لیما و تلاش برای پیدا کردن یک محل مناسب برای تنه زدن پرو مقر نظامی در سن برج منطقه تماس نام خود را. پنتاگون در واشنگتن D. C به عنوان الهام بخش برای نامگذاری ستاد, حتی اگر آن را به شکل یک پنج ضلعی. در اسپانیایی “Pentagonito” به طور مستقیم ترجمه برای “کمی پنتاگون.” در اطراف ال Pentagonito گسترده جاده ها خوش آمدید جاگر برای ایمن گشت. در علاوه بر این به در حال اجرا, ال Pentagonito ارائه می دهد فعالیت های دیگر مانند اجاره دوچرخه و بازی تیم بازی مانند والیبال است.

7.m: خوردن chicharron در نزدیکی ساحل

منبع: pinterest.com

پرو خوردن chicharron بیشتر در صبحانه. Chicharron متشکل از گوشت ساندویچ گوشت با سس پیاز و سیب زمینی شیرین برش. معمولا در رستوران ها ارائه آخرین بازدید با صبحانه منوها از جمله گوشت خوک کاسه آب میوه و قهوه و کمی ورق پیاز در سمت. اما برای بهترین تازه chicharron سر به سمت ساحل. مردم محلی و حتی رانندگی از شهر به ساحل بلوارها و مراکز فقط برای chicharron.

8.m: بازدید پرو قبل از اسپانیایی های فرهنگی

منبع: facebook.com

شما ممکن است شنیده ام در مورد ماچو پیچو در کوسکو. نماد توانا Incan دولت مهم ترین پیش-اسپانیایی فرهنگ در تمام آمریکای لاتین است. اما لیما همچنین دارای برخی از پیش اسپانیایی فرهنگی هستند که حتی قدیمی تر از آن Incan سایت. Pachacamac یکی از این نقاط است که حدود 40 کیلومتر در خارج از لیما. Pachacamac ساخته شده بود حدود 200 A. D و در آن مشغول بود تا زمان ورود اسپانیایی conquistadores. یک سایت باستان شناسی پر از تاریخ و سنت و گردشگران در گروه جمع آوری و کشف ویرانه های و مجسمه. مقدار زیادی از آب به دلیل Pachacamac شبیه یک بیابان و آب و هوا بسیار گرم است.

9.m: آرامش در Pantanos د ویلا

منبع: 10best.com

این Pantanos د ویلا یا ویلا, مرداب است, پناهگاه حیات وحش واقع در Chorrillos منطقه. مردم می توانند با بازدید از این مرداب و شاهد مقدار زیادی از حیوانات است. نسبت به قبلا ذکر شد Parque de las Leyendas این Pantanos د ویلا محدودیت بازدیدکننده داشته است خود را به تنها چند نفر از مرداب طرح توجیهی فروشگاه اکوسیستم از حیوانات وجود دارد. تالاب ها, یکی از محبوب ترین نقاط پناه. اینجا پرندگان زیبا مانند غازها و اردک و پلیکان در صلح زندگی می کنند.

10.m: پیاده روی Parque de la Amistad

منبع: flickr.com

ترجمه به عنوان “دوستی پارک” Parque de la Amistad واقع در منطقه لیما. “دوستی” arch, ایتالیایی-معماری سبک از جاذبه های این پارک نماد است. در Parque de la Amistad, بازدید کنندگان می توانید دست و پا زدن در یک حوضچه برای تماشای اردک دیدن تمرینات از آفریقایی-پرو رقص و طعم و مزه برخی از پرو سلیقه در غذا. “به طور کلی مردم با خانواده های خود و کودکان است. آن را غیر معمول است برای دیدن گروه از نوجوانان حلق آویز کردن در اینجا مگر اینکه ما در حال صحبت کردن در مورد ارتباط گفت:” رنزو کرنا بومی, Lima. بازدید کنندگان شاهد برخی از زوج ها در یک عکس قبل از عروسی خود را. کودکان از سوی دیگر لذت بردن از سوار بر یک قطار است که طول می کشد آنها را در اطراف پارک.

11.m: لذت بردن از حیات وحش در Parque de las Leyendas

منبع: flickr.com

واقع در خارج از منطقه شهری Parque de las Leyendas به عنوان یکی از مهم ترین باغ وحش در پرو سرمایه است. این باغ وحش در خانه های بسیاری از حیوانات از سراسر جهان است. از عجیب و غریب آفریقایی و زرافه به پرندگان رنگارنگ از آسیادر این باغ وحش انواع است دلیل اصلی که چرا بازدید کنندگان لذت بردن از راه رفتن در اطراف زمین. از آنجا که حجم باغ وحش نسبتا بزرگ آن دارای رستوران ها و مکان ها برای غذا خوردن. همانطور که برای سرگرمی, Parque de las Leyendas همچنین شامل قایق سواری, گیاه شناسی, باغ خرابه و زمین های بازی و پارک های تفریحی برای کودکان و نوجوانان.

12 p.m: خوردن ceviche در نزدیکی پورت کالائو

منبع: flickr.com

تمام رستوران ها از همه مناطق اطراف لیما خدمت پرو, پرچم, دیش, Ceviche. اما کالائو پورت میزبان بهترین نقاط برای خوردن این خوشمزه بشقاب. واقع در کللو قانون اساسی, استان, شما می توانید سخت کار ماهیگیران در قایق های حمل ماهی در اطراف — همان ماهی استفاده می شود برای آماده سازی ceviche. اگر شما ترجیح می دهند مواد غذایی تازه بالاتر از هر چیز دیگری پس از اتمام این نقطه.

1 p.m: یادگیری در مورد تاریخچه در واقعی Felipe دژ

منبع: flickr.com

واقع در نزدیکی کالائو بندر فورتالزا دلم واقعی Felipe, یا واقعی Felipe stronghold یک قلعه نظامی ساخته شده در طول اسپانیایی viceroyalty برای حفاظت از امپراتوری از دزدان دریایی و کشتی های دریایی. در حال حاضر یک موزه پاسداران بگویید گردشگران و مردم محلی فوق العاده قصه های و افسانه های شهری. در این بازدید همچنین لذت بردن از خرید سوغات از فروشگاه رسمی. چرا که این ساختمان تحت پرو ارتش صلاحیت نگهبانان هنوز هم گشت این زمینه. برای نگه داشتن قلعه باستانی ذات ماموران لباس به عنوان کسانی که از سبب استقرار نیروهای اسپانیایی.

2 p.m: Paraglide در میرفلرس

منبع: flickr.com

به یاد داشته باشید که نمایش فوق العاده از کاستاریکا ورد است ؟ چه می شود اگر من به شما گفت: گردشگران می توانند کشف سواحل پرو در یک paraglide? این Parapuerto آژانس نظارت paraglide اجازه می دهد تا گردشگران برای دیدن کل Miraflores منطقه. اگر شما عشق عجله آدرنالین و شدید ورزش پاراگلایدر تضمین سرگرم کننده ماجراجویی و مناظر زیبا.

3 p.m: بازدید Larcomar

منبع: flickr.com

در نزدیکی کاستاریکا ورد Larcomar بازار ارائه یک نمایش فوق العاده از دریا و بزرگراه ها. افرادی که به Larcomar نه تنها می تواند لذت بردن از مناظر شگفت انگیز در حالی که غذا خوردن خوشمزه پرو و خارجی و همچنین مواد غذایی. نگران نباشید در مورد چه زمان از روز شما بازدید — شانس هستند که شما یک جمعیت. در تابستان شما می توانید ببینید انعکاس خورشید در دریا. از سوی دیگر در طول زمستان بزرگ مه را پوشش می دهد و خط ساحلی است. در شب, رستوران ها و فروشگاه های چراغ روشن ساخت بازار حتی زیباتر.

4 p.m: خوردن ماکارونی در همین Rosalino

منبع: facebook.com

این رستوران ایتالیایی واقع در سن برج منطقه never let me down, و من مطمئن هستم که آن را به شما اجازه نمی کردن یا. باز در سال 2000 این رستوران در خدمت شباهت کامل از معتبر خوشمزه پاستا ایتالیایی مانند لوبیا و کلم بروکلی, فارفاله و به طور سنتی ساخته شده پیتزا. با رستوران آشپزخانه مجاور به جداول بازدید کنندگان رعایت تمام مراحل چگونه سرآشپزها آماده سازی صفحات خود را. شما می دانید شعار; تازه های مواد غذایی همیشه بهترین است.

5 p.m: رفتن به لیما مرکز تاریخی

منبع: flickr.com

شناخته شده به زبان اسپانیایی به عنوان El Centro de Lima, بازدید گردشگران از کاخ دولت برای پیدا کردن فوق العاده, معماری استعماری. آن را احساس می کند مانند سفر به قرن 18 در حالی که احاطه شده توسط دست نخورده ساختمان های تاریخی از امپراتوری اسپانیا. “من به یاد داشته باشید زمان من وجود دارد. من همیشه دوست داشتم این معماری و این واقعیت است که آن را نگه می دارد خود را به سبک استعماری” گفت: تینو Christou پرو شهروند در حال حاضر زندگی در فنلاند. علاوه بر این عتیقه معماری واگن به تورهای خصوصی به بازدید کنندگان و دولت کاخ سپاه پاسداران به طور مداوم به گشت زنی در این منطقه است. همانطور که شما کشف مرکز بسیاری از رستوران ها و بوتیک در انتظار شما است.

6 p.m: نگاه در پلازا سان مارتین

منبع: flickr.com

مهم ترین فضای عمومی در لیما پلازا سان مارتین در نزدیکی لیما مرکز تاریخی. آن اختصاص داده شده به پرو ازاد خوزه د سن مارتینترک با فضای گسترده ای اهمیت تاریخی. در سال 1921 پلازا سان مارتین افتتاح شد درهای خود را به مردم با مراسم و حتی یک سخنرانی از رئیس جمهور پرو در آن زمان. میدان سن مارتین بزرگداشت پرو استقلال. جاذبه های اصلی آن این است که سن مارتین مجسمه در این مرکز با یک بنر و گفت La Nacion y el General دون خوزه د سن مارتین ترجمه برای “ملت و جنرال جثه دی سن مارتین.”

7 p.m: بازدید از Iglesia de las Nazarenas

منبع: flickr.com

ساخته شده در سال 1771 در طول اسپانیایی viceroyalty این Nazarenas کلیسا واقع شده است در نزدیکی مرکز شهر لیما. نماد پرو کلیسای کاتولیک ساکنان حضور دسته جمعی در Nazarenas کلیسا. توده ها در این کلیسا به رشد بسیار شلوغ با توجه به این کلیسا اندازه و اهمیت است. با این وجود گردشگران نیز مکرر کلیسا با توجه به آن تاریخچه جالب و زیبایی معماری. این Nazarenas کلیسا نیز میزبان صفوف خداوند از معجزات پرو اصل مذهبی شکل است.

8 p.m: حضور Señor de los Milagros صفوف

منبع: flickr.com

خداوند از معجزات یا Señor de los Milagros در اسپانیا است که حامی از شهرستان و به رسمیت شناخته شده نماد مسیحیت در آمریکای لاتین است. اعضای کلیسا را “بنفش عیسی” به صفوف منظم در طول 18th و 28th اکتبر. در مناطق مختلف شهر خود را داشته باشد خداوند از معجزات تصویر برای شرکت در صفوف. اگر شما از دست رفته فرصت برای بازدید لیما در ماه اکتبر نگران نباشید. اصلی خداوند از معجزات نقاشی است که قبلا ذکر شد Nazarenas کلیسا. بنابراین آماده سازی دوربین خود را!

9 p.m: رفتن به Museo de Arte de Lima (MALI)

منبع: flickr.com

مخفف مالی ایستاده برای Museo de Arte de Lima, حفظ بیش از 3000 سال از پرو تاریخ است. این شامل نه تنها نقاشی از pre-اسپانیایی فرهنگ بلکه سرامیک metallurgic و نقاشی. در واقع منحصر به فرد لا ملینا منطقه MALI اجازه می دهد تا گردشگران به تامل تاریخچه از طریق چهار دوره: pre-Columbian, اسپانیایی جمهوری خواه و هنر مدرن. “در مالی شما باید ده چیز را به رعایت علاوه بر چیزهایی که شما ممکن است یادگیری در مدرسه است. شما می توانید مشاهده هر آنچه شما می خواهید در حال حرکت از معمولی چیز” گفت: Rodrigo Quiroz del Valle, بومی, Lima. هنگامی که شما بازدید از موزه شما در پیدا کردن بسیاری از دانش آموزان از مدارس مختلف با توجه به فرهنگی و تاریخی داستان یک می آموزد!

10 p.m: خوردن Chifa در کلل Capon (پرو محله چینی ها)

منبع: flickr.com

مانند هر ملت دیگر در آمریکای جنوبی و پرو در منزل خود به گروه های مختلف از مهاجران آسیایی به خصوص چین و ژاپن است. امروزه بسیاری از آنها مهاجرت به لیما, زندگی در Capon خیابان, شناخته شده به عنوان پرو چینی. “برخی از مهاجران آسیایی, بسیاری از آنها, ژاپنی و چینی, به شما بگویم که چگونه این منطقه تبدیل شده از فروشگاه های کوچک به آنچه در آن است که امروزه” گفت: نورمن Castillo پرو شهروند. در اینجا بازدید کنندگان پیدا کردن Chifa رستوران ها مخلوطی از پرو و مواد غذایی چینی. به عبارت دیگر سرآشپزها با هم مخلوط خارجی مواد تشکیل دهنده با کسانی که از لیما. Chifa رستوران محبوب است که وجود دارد حداقل یک رستوران در هر منطقه.

11 p.m: خوردن Pollo لا Brasa با اینکا کولا

منبع: flickr.com

پرو عشق آنرا کباب میکنیم مرغ با سیب زمینی دیگر محبوب پرو پرچم ظرف علاوه بر Ceviche. مانند ceviche رستوران ها و بسیاری از نقاط در سراسر کشور فروش این بشقاب نفیس و بسیاری از گردشگران و مردم محلی به خوردن آن. همراه با آنرا کباب میکنیم, مرغ, پرو عشق به ناهار با اینکا کلا زرد نوشابه که با توجه به گردشگران “مانند طعم آدامس بادکنکی.” آن تضمین شده است که بهترین چیزی که شما تا کنون سعی کنید ترکیبی از آنرا کباب میکنیم مرغ و اینکا کلا!

12.m: خرید سوغاتی در Mercado اینکا

منبع: tripadvisor.com

آیا واقعا سفر به یک مقصد جدید اگر شما نمی خرید سوغاتی? این Mercado اینکا یا Incan بازار بهترین مکان برای خرید معتبر پرو سوغاتی. در سراسر شهر, بازار ساخت و فروش یک انتخاب عالی از پرو محصولات. این محصولات شامل کارت پستال, لباس, کلاه, chullos (سنتی کلاه از ارتفاعات با earflaps) کیف پول و کیف. برخی از بوتیک های فروش معتبر نقاشی و متالورژی است که ارائه یک ویژه یاد سفر خود را به لیما.گزارش این آگهی

1.m: دیدن آب چشمه در Circuito Magico del Agua

منبع: facebook.com

این موضوعی پارک آبی همسایگان این ورزشگاه که در آن پرو تیم ملی فوتبال بازی می کند. “سحر و جادو آب مدار” را ارائه می دهد بازدید کنندگان خود این امکان را به شاهد آب چشمه ها با اندازه های مختلف و ابعاد. گردشگران و ساکنان لذت بردن از نمایش از سیزده مختلف چشمه که آب نشت کردن در با شکوه سرعت. “در طول روز پارک خوب است. اما در شب آن را می شود راه بهتر با چراغ و آب چشمه را نشان می دهد” گفت: متئو Jimenez بومی, Lima. بهترین بخشی از waterpark? می آیند و کشف رنگارنگ چراغ.

2.m: بازدید از بررنکو منطقه.

منبع: flickr.com

رنگارنگ و شلوغ محله گردشگران و مردم محلی پیدا کردن نقاشی های دیواری و نقاشی در سراسر بررنکو منطقه دیوار. از همه لیما مناطق بررنکو دارای جایگاه ویژه ای در بسیاری از مردم را در دل خود بسیاری از کافه ها و رستوران ها که در خدمت پرو مواد غذایی از مناطق مختلف. علاوه بر این بررنکو گهگاه, میزبان, سالن های موسیقی و تاریخی نمایشگاه از استعمار کلیساها و قصرها. این پل از مناظر (Puente de los Suspiros به زبان اسپانیایی) جذب بیشترین تعداد از گردشگران که برای بازدید از منطقه.

3.m رفتن به کندی پارک

things to do in Lima
unsplash.com

با بسیاری از منحصر به فرد و جاذبه های ویژه ای است که یکی از آنها را به بسیاری از بازدید کنندگان به کندی پارک در Miraflores منطقه بخندی. اولین چیزی که متوجه خواهید شد که راه رفتن به کندی پارک مواد منفجره تعدادی از گربه دروغ گفتن در اطراف بر روی چمن. با توجه به تعداد زیادی از گربه ها که پرسه زدن در اطراف مراجعان از این پارک می تواند اتخاذ اگر آنها سقوط در عشق با برخی خزدار. انجام ناامیدی نیست, این پارک همچنین تضمین برخی از سرگرم کننده برای دوستداران سگ. کندی پارک است که نه تنها حیوانات دوستانه اما همچنین فراهم می کند یک مرحله که در آن رقصندگان و خیابان کمدین میزبان سرگرمی را نشان می دهد. برای مهمان گرسنه کامیون های مواد غذایی را متوقف خیابان. حیوانات, سرگرمی و مواد غذایی ؟ تعداد دفعات مشاهده در.

4.m: لذت بردن از غذا در Mistura

منبع: PeruForLess.com

در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده به عنوان یک دیگ ذوب پرو غذاهای Mistura آشپزی نمایشگاه شامل ظروف از هر سه اصلی مناطق کشور: ساحل ارتفاعات و جنگل. پرو رستوران و نوار صاحبان مجموعه مربوطه لکه ها و بازدید کننده با ارائه نمونه مواد غذایی. محبوب ترین نقطه از نمایشگاه El Gran Mercado یا “بزرگ بازار است.” در اینجا commensals خرید تازه تولید محصولات تنها در دسترس در این نمایشگاهمانند دانه قهوه از ارتفاعات.

5.m: صرف یک زمان فوق العاده در کاستاریکا ورد

things to do in Lima
flickr.com

به یاد داشته باشید فوق العاده در دریا است که می تواند دیده می شود از Larcomar? کاستاریکا ورد یا “ساحل سبز” یک ساحل در کنار Circuito de پلیس بزرگراه و یا “ساحل مدار.” رانندگان که می خواهند برای رفتن به Costa Verde پارک اتومبیل خود را درست پس از detouring از بزرگراه. برای افرادی که نمی درایو خلیج شامل بزرگ راه پله است که تسهیل دسترسی به دریا. در حالی که شما راه رفتن توسط تنفس به شور هوای تازه از اقیانوس و تماشای خوانندگان کروز امواج. علاوه بر این Costa Verde نیز ارائه می دهد یکی از بهترین اما گران رستوران در پرو سرمایه رزا Nautica. در این رستوران commensals خوردن لذیذ به سبک پرو ظروف در حالی که لذت بردن از منظره دریا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>