24 همه چیز برای انجام در 24 ساعت در هیگرزتاون MD

آن را معمولا می رود یکی از دو راه: شما هم نشنیده Hagerstown, MD در زندگی خود را و یا شما می دانید دقیقا همان جایی که در آن است و شما آن را دوست دارم یک روز و از آن متنفرم ، Hagerstown است با نام مستعار “مرکز شهر” به دلیل شلوغ قطار اقدام که مورد استفاده قرار می گیرد وجود دارد. در حال حاضر آن را بهتر شناخته شده برای آن محل مناسب و انواع تجربه. به دنبال تبادل نظر پرنیان در راه خود را به و یا از او در دانشگاه مریلند تاوسن و یا حتی جایی در واشنگتن D. C است ؟

اتمام 24 همه چیز برای انجام در هیگرزتاون در 24 ساعت.

6:00 A. M. شروع روز راست

facebook.com

چه بهتر از راه برای شروع روز خود را از تماشای طلوع آفتاب? تماشای آن را از بالای 1800 فوت ارتفاع ، بالا سنگ واقع شده است خاموش آپالاچی نوین و استفاده می شود به معروف نقطه برای قطع هواپیمای بی موتوری پرواز. “Hagerstown واقع شده است در بین جبهه های جنگ داخلی به علاوه Appalachian trail اگر دوست دارید, هوای آزاد, تفریح” Momodu Jalloh گفت: Hagerstown Community College student مطالعه قبل از قانون و امنیت سایبر. امروز آن را یک محل عالی برای پیاده روی و گرفتن برخی از هوای تازه. نقاشی های دیواری-آراسته لبه باعث می شود برای خنک عکس نقطه در میان بازدید کنندگان خود را. “من می خواهم بگویم اگر هر کسی که بازدید از آنها باید با استفاده از تمام مکان سرگرم کننده در خارج از منزل مانند سد سازی و پیاده روی مسیرهای پیاده روی و غیره” گفت: Carly بومن یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه مریلند.

7:00 A. M. چنگ زدن نیش

yelp.com

وجود دارد هیچ کمبود مکان برای غذا خوردن در هیگرزتاون اما برای یک صبحانه سریع, نظر Krispy Kreme. Krispy Kreme یکی از جدیدترین اضافات به Hagerstown داشتن باز فقط در سال گذشته. آن را خوب گریز از مکان های مشابه در منطقه و قهوه indescribably خوب است. شما حتی می توانید برای دیدن چگونه آنها را به همه درخواست خود را از طریق یک لوله شیشه ای جدا نانوایی از این ناحیه. به عنوان هر کس می داند که لعاب است که واقعا تنها چیزی دیگری است.

8:00 A. M. A راه رفتن را از طریق زمان

wikipedia.org

اگر شما لذت بردن از تاریخ معماری یا فقط, مسن, مکان های Hagerstown محل ایده آل برای شما. در سراسر شهر شما هنوز هم می تواند پیدا کردن ساختمان های کسب و کار و حتی قصرها شده اند که در وجود از این شهر تاسیس شد در 1762. شما می توانید یک قدم زدن از طریق مرکز شهر و یا بازدید از خانه Jonathan Hager این شهرستان بنیانگذاربه عنوان دور به عنوان یک مورد علاقه نمایش (آن) را باید بهار در انبار با سنگ آهک در کوره فولاد سازی دهان” کی Osmer که متصدی گفت. “که اتاق به طور خاص واقعا حمل و نقل بازدید کنندگان بازگشت به دوره استعمار و به آنها یک حس زندگی در این مرز و نیاز به ارائه خود را.” اگر شما می توانید‘t خودتان یک تور عرق نیست آن; بازدید از پارک شهر راه آهن موزه به جای. این موزه که در یک قصیده به این شهر قدیمی قطار کسب و کار و شما می توانید قطار قدیمی آهنگ های گردان تمام شهرستان.

9:00 A. M. قدم زدن در پارک

facebook.com

پارک شهر در هیگرزتاون یکی از ترین آن نادیده گرفته شده و لکه های. “هنگامی که آب و هوا خوب است, من می خواهم به راه رفتن در اطراف پارک شهر. آنها این بزرگ نقاشی دیواری و سرد انتزاعی, هنر و عکاسی, تزئین اطراف پیاده روی مسیر” دارن ارزا گفت: یک دانشجوی سال دوم علوم کامپیوتر در دانشگاه مریلند است. در این پارک شما می توانید دیدار با تمام انواع از افراد جدید و یا شما می توانید خنک کردن به تنهایی توصیف views.

10:00 A. M. فروشگاه تا شما قطره

tripadvisor.com

Hagerstown بسیاری از مکان های بزرگ به سرعت به خرید چیزی و یا تمام روز را صرف خرید. مرکز شهر وجود دارد که مجموعه ای از فروشگاه تخصصی فروشگاه های صرفه جویی و مکان با vibes. در صورتی که چیز خود را, سپس شما باید به سر به دره بازار یا Hagerstown, رسانه های حق بیمه. در رسانه های شما پیدا متعدد تجاری بزرگ مانند فروشگاه تامی هیلفیگر پولو رالف لورن و رسانه های ورزشی مانند آدیداس و Under Armour. شما تضمین شده است برای لذت بردن از زمان خود را در هر مکان شما انتخاب می کنید.

11:00 A. M. ناهار

yelp.com

بعد از این همه پیاده روی شما انجام داده اند در حال حاضر از آن زمان برای ناهار. چون Hagerstown یک شهرستان که در آن بسیاری از interstates برش از طریق غذا گزینه های بی پایان هستند. سعی کنید چیزی جدید در حالی که شما وجود دارد و آن را فقط ممکن است در نهایت علاقه جدید خود را. اگر شما می خواهید معتبر مواد غذایی اتمام مکزیکی Tacos Carlitos های پرو Sardi یا چینی ایالات بوفه. این همه مکان های مواد غذایی که مواد غذایی دقیقا به عنوان اگر شما در آن کشور است. در نظر آن را یک یادآوری از چیزهایی که شما ممکن است معمولا. “مکان های مورد علاقه من به خوردن پیتزا و شور خلق چون حتی اگر آن را گران آنها کیفیت مواد غذایی و هر کسی که کار می کند وجود دارد بسیار خوب است” هانا Yoder گفت: یک دانشجوی پرستاری در دانشگاه تاوسن.

12:00 P. M. رنگ رنگ رنگ

yelp.com

سر به سفال توسط من و صرف یک ساعت نقاشی و آرامش بخش است. این فروشگاه همه چیز شما نیاز به شروع از رنگ به قلم و سفال های بزرگ و کوچک. این دنج فروشگاه به نظر می رسد به بیرون آمدن از یک فیلم. دیوار و سایر سطوح در مغازه ها نقاشی شده است. حتی کوچک, حمام, در پشت فرار نیست براش. مطمئن شوید که برای گرفتن سریع عکاسی از خود در مقابل gorgeously دیوار نقاشی شده است. خانم ها که اجرا فروشگاه نیز شیرین ترین و همیشه خوشحال برای کمک به. “من پیشنهاد می کنم برای اولین بار-تایمر برای ایجاد چیزی نه بیش از حد دقیق تا زمانی که آنها احساس برای محصولات. ما با ارائه دستورالعمل گام به گام و کمک به شما در ایجاد شاهکارهای عالی” گفت: صاحب ویکی مارتین. “ما با ارائه متنوع, محدوده قیمت, بنابراین حتی با بودجه محدود ما موارد را انتخاب کنید.”

1:00 P. M. خود را صرفه جویی در

facebook.com

مرکز شهر Hagerstown بسیاری از منحصر به فرد صرفه جویی فروشگاه ها و مغازه های عتیقه فروشی. قدم زدن از طریق مرکز شهر و فهرست تمام مغازه های مختلف آنها. زیرا این فروشگاه بخشی از هر بزرگ زنجیره ای مانند Hub شهرستان صرفه جویی شما مطمئن هستید برای پیدا کردن بسیاری از قطعات منحصر به فرد. “ما با قرار دادن آیتم های جدید هر روز” جو کالدرون صاحب فروشگاه گفت. “با ما انواع مختلفی از لباس است که طیف وسیعی از قدیمی به جدید و مد روز و قیمت های پایین ما ما قادر به دیدار با اکثر دانش آموزان’ کمد لباس نیاز در قیمت مقرون به صرفه.” فروشگاه است که تقریبا در مرکز اصلی مرکز شهر, خیابان, که باعث می شود آن را به یک محل مناسب.

2:00 P. M. کافه

yelp.com

مربع های عمومی کافه دنج کافی شاپ در گوشه ای از یکی از Hagerstown, اصلی, خیابان, خیابان واشنگتن. این یک محل کوچک اما هیچ کمبود از همه چیز را به منظور. این محیط واقعا می تواند دریافت آب خلاق خود را جریان. اجازه ندهید فضای کوچک شما احمق منو سرشار است. از تعدادی از تازه مخلوط به شیرینی و البته قهوه. آنها در خدمت مقدار زیادی از ناهار موارد مانند سالاد و ساندویچ. کافه شیشه ای در سراسر بنابراین شما می توانید لذت بردن از مشاهده شلوغ مرکز شهر با نوشیدنی خود را.

3:00 P. M آلمانی فروشگاه

yelp.com

در همان جاده وجود دارد دو آلمانی فروشگاه های مواد غذایی هستند که همیشه با زندگی شلوغ. شما فکر می کنم که آنها رقیب یکدیگر چرا که آنها کمتر از یک مایل از هم جدا اما این مورد نیست. سر به Aldi یا Lidl و خودتان ببینید. شما ممکن است نیاز به انجام هر گونه خرید اما you برنده‘t پیدا کردن محصولات خود را در هر نقطه دیگری است. در Aldi شما می توانید خرید تمام شکلات آلمانی که خواسته های قلبی خود را و نانوایی در Lidl خارج از این جهان است. بهتر است نه فروشگاه با استفاده از کیسه های پلاستیکی به طوری که آنها خوب برای اشتها و برای محیط زیست است.

4:00 P. M. هنرهای زیبا

tripadvisor.com

موزه هنرهای زیبا در هیگرزتاون یک محل عالی برای صرف زمان در. آن را ممکن است نیاز به بیش از یک ساعت چرا که آنها بیش از 6000 نقاشی مجسمه و قطعات دیگر از هنر است. خود نمایشگاه همواره در حال تغییر هستند اما آنهایی که در حال حاضر شامل جشن 100 سال از زنان و پاریس عکاسی مجموعه است. “وزارت امور خارجه با هدف تحریک خلاقیت و الهام بخش ایده ها و مردم را قادر می سازد به کشف و رشد از طریق دسترسی به آن هنر پویا مجموعه های فعال در هنر-ساخت و ارتباط اجتماعی” ربکا Massie لین مدیر گفت. آنها همچنین پیشنهاد پذیرش رایگان و پارکینگ رایگان.

5:00 P. M. کردن در دریاچه

facebook.com

شهر پارک شده در حال حاضر اما بسیار وجود دارد شما می توانید انجام دهید وجود دارد. یکی از آن چیزهایی است که اجاره یک paddleboat. لذت بردن از دریاچه و یک کمی سرگرم کننده ماجراجویی در محیط جدید. صحبت از مناظر مطمئن شوید که به شما در حلقه. نگاهی به چند عکس استراحت و فراموش نکنید که به آن لذت ببرید با آن است. بسیاری از ساکنان Hagerstown نمی کشد استفاده کامل از پارک های عمومی پس از بررسی آنچه که آنها از دست رفته.

6:00 P. M. MR. KRABS

yelp.com

اگر مریلند است به یاد هر چیزی بدیهی است که خرچنگ. مریلند ساکنان عاشق این غذاهای بسیار آنها را قرار داده و آن را بر روی پرچم اگر آنها می تواند. که آن هم یکی دیگر از چیزی که آنها دوست دارند فوق العاده است. چنگ زدن به یک خرچنگ شام در خرچنگ قرمز یا بهتر است سعی کنید آن را در جایی که شما هرگز شده است. وجود دارد بسیاری از مکان های که به نوبه خود آن سخت پوستان به غذاهای دوست داشتنی شده توسط همه. شیرجه در Schula جلو پنجره و آرسنال. اگر شما نمی خواهید برای دریافت کثیف اما هنوز هم می خواهید در عمل حل و فصل برای یک کیک خرچنگ است که شما می توانید پیدا کردن در هیگرزتاون خانواده کسی که شام میخورد.

7:00 P. M. DRIVE-IN MOVIE

pexels.com

گرفتن یک پتو یا چیزی نشستن و سر را به یک فیلم در فضای باز در پارک شهر. شهر سازماندهی این حوادث اغلب مردم و عشق به نوبه خود برای آنها. این یک کارایی خود را از معمولی فیلم تنظیم و به طور کلی فضای بزرگ. تماشای یک فیلم خوب در زیر ستارگان و آن را مطمئن شوید که به شما را در خلق و خوی خوب برای بقیه شب.

8:00 P. M. سرگرم کننده در شیب

yelp.com

شیب studio یکی از آخرین اضافه شده به دره بازار. بزرگ فضایی است چیزی برای همه. شما می توانید بازی های مورد علاقه خود را بازی مینی گلف و یا لیزر تگ. شما همچنین می توانید برنده جوایز از بازی شما بازی و تصاویر سرد در نقاط مختلف.

9:00 P. M. بستنی شکستن

facebook.com

ده فوت دور از شیب استودیو ملکه های لبنی و ژولیوس سزار محل. پس از تمام انرژی شما صرف در شیب گرفتن سریع قند افزایش. شما قطعا نیاز به آن وجود دارد هنوز هم خیلی از چپ به انجام!

10:00 P. M. گرفتن یک فیلم در شاهوار

با دو سینما این یکی از محبوب ترین ها در هیگرزتاون. آن را همیشه یک مجموعه از تمام فیلم های که در حال حاضر در دفتر جعبه را. آنها همچنین به تازگی شروع به نوسازی کل تئاتر است. آنها برنامه ریزی برای تبدیل همه عادی خود صندلی بسیار راحت تر خمیده هستند. پس از نوسازی تئاتر به طور کلی این فیلم علمی تخیلی زیبایی به آن است.گزارش این آگهی

11:00 P. M. هدف اجرا

giphy.com

شما ممکن است فکر می کنم که چرا من باید به هدف این فروشگاه ها همه جا هستند. حق با شماست اما این یک گام مهم برای فعالیت های بعدی در برنامه سفر خود را. پس به اطراف نگاه کنید برای یک کمی خود را انجام دهید معمول هدف خرید. مطمئن شوید برای بررسی از تمام فروش در بخش کتاب. این محل هدف نیز به فروش می رساند فقط آب (بله نام تجاری با جیدن اسمیت) است که نه به طور گسترده ای به فروش می رسد در مکان های دیگر در هیگرزتاون بنابراین وجود دارد که.

12:00 A. M. استارباکس

giphy.com

اگر شما یک Hagerstown محلی شما ممکن است آشنا با این. اگر نه خواندن. Hagerstown های استارباکس مکان. در اینجا چیزی که همه آنها قابل ملاحظه ای متفاوت است. بنابراین در اینجا یک کمی بازی را امتحان کنید اگر شما در این منطقه است. دو مکان در نزدیکی یک دیگر را در هدف (از این رو هدف اجرا) یکی است سراسر از بازار و گذشته است که کمتر از هفت دقیقه رانندگی. اگر شما می توانید سفارش اندازه قد از همان نوشیدنی از هر سه مکان. این صدا ممکن است هرج و مرج اما هر سه نوشیدنی را مزه خیلی متفاوت آن را مانند آنها نیست همان نوشیدنی است. یکی هست که سلیقه بهترین اما سعی کنید آن را برای خودتان.

1:00 A. M. بولینگ ساعت

tripadvisor.com

هفت ده بولینگ باز است تا 2 A. M. در روزهای جمعه و شنبه. چه بهتر به انجام در این ساعت از برخی از بولینگ ؟ آنها معمولا آرایه ای از حوادث برای تمام مهمانان و چیزهای دیگر به بازی شبیه بیلیارد. این محل کاملا فانتزی برای سالن بولینگ و یک نقطه پاتوق با دوستان

2:00 A. M. تاکو بل اجرا

giphy.com

که می گویند هیچ به tacos? تاکو بل مکان در هیگرزتاون باز هستند تا در اواخر صبح. این راه مناسب برای دریافت انرژی خود را به پایان برساند تا بعد. شما هنوز هم یک بیت از چپ به کشف و بازدید خود را واقعا به یاد ماندنی!

3:00 A. M. فرهنگی نوین

tripadvisor.com

فرهنگی دنباله منحصر به فرد پارک به Hagerstown. دنباله پر از گیاهان زیبا و گل مانند یک مینی باغ. نیز وجود دارد بسیاری از برجسته هنر و فرصت برای یادگیری بیشتر در مورد این شهر تاریخ است. بهترین بخش از همه این است که باز است 24 ساعت. شما به احتمال زیاد به جای خود و کشف آن را به عنوان شما می خواهید.

4:00 A. M. کروز فرودگاه

commons.wikimedia.org

یکی از جوشیدن از یک شهر به خود فرودگاه است که به کشف آن است. هنگامی که فرودگاه ترافیک کاهش می یابد در این ساعت شما می توانید راه رفتن در اطراف و یا درایو باند برای برخی از سرگرم کننده. شما ممکن است حتی یک فرصت را به نگاه در برخی از منحصر به فرد هواپیما به دلیل یک هوانوردی مدرسه است که درست در کنار فرودگاه.

5:00 A. M. طلوع آفتاب که در آن آغاز شده

giphy.com

نمی توانید به اشتباه با یک آخر پیاده روی. پایان روز خود را در راه آن آغاز شده توسط پیاده روی بالا سنگ و تماشای طلوع آفتاب در این شهر کوچک. شما احتمالا احساس خیلی متفاوت در مورد این منطقه از زمانی که شما آغاز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید