21 آهنگ ها برای کمربند در حمام

یک روز طولانی از کلاس برگ من مایل چیزی بیش از یک دوش آب گرم و یک بت آمریکایی-سبک آواز جلسه. من تمام بهترین آواز خواندن در حمام—فقط بخواهید من هم اتاقی. نترس به کمربند از کسانی که آهنگ های خود را برای کل طبقه را بشنود. اجازه دهید جهان می دانم که شما یک ستاره است. و اگر شما در خلق و خوی برای vibes خوب فقط این آهنگ ها به کمربند را قطعا دریافت سروتونین flowin’.

نگه داشتن خواندن برای 21 آهنگ ها به کمربند از زمانی که شما نیاز به یک خوب جلسه جم.

songs to belt out

1. “Schoolin’ Life” توسط Beyoncé

بنابراین شما لازم نیست که به همان اندازه روح به عنوان Beyoncé می کند. اجازه ندهید که شما را متوقف از schoolin’ آن است.

10 آهنگ به آواز خواندن در حمام زمانی که هیچ کس نمی خواهد گوش دادن به دموی

نوشته شده توسط اندرو Checchia

giphy.com

در حالی که رویاها “بت آمریکایی” و “صدای” امیدوار پژمردگی دور با کابل تلویزیون ادامه داد مارپیچ رو به پایین و دانشجویان هنوز کمربند قلب خود را در دوش جمعی در سراسر کشور است. شما ممکن است آواز خواندن در طول روزانه خود را پاک و شانس خود را در شهرت, اما شما هنوز هم باید انجام بهترین آهنگ ها برای مناسبت. چک لیست ما را از یاد آهنگ ها و کاهش برای اضافه کردن به خود را چرخش از آهنگ ها که شاش کردن هم اتاقی های خود را. شاید این خواهد آن را انجام دهد فقط کمی کمتر است.

22. “کنترل خود” توسط Frank Ocean

Gen Z حالت عاطفی به طور کلی نوسان بین اینترنت-رادیکال خشم افسردگی بی تفاوتی و قریب به اتفاق عاطفی و ویرانی. بنابراین زمانی که شما می خواهید برای دریافت که در گذشته خلق و خوی گوش دادن به این آهنگ. گذشته از Frank Ocean موقعیت به عنوان یک فرهنگی در همه جا هنرمند “خود کنترل” می ایستد به عنوان یکی از بهترین نمونه های آهنگسازی از دهه گذشته است. زیبا, گیتار به سرایندگی ساخت و شعر در مورد عشق از دست رفته یکی شدن به, راه عالی برای شروع و یا پایان زندگی خود را در یکی از آن روزها است. سعی کنید برای دریافت فشرد تا در این فرآیند است.

23. “Mr. Brightside” توسط قاتلان

سفید پسر سرود ملی ممکن است soundtrack, indie در, بچه الگوهای رفتاری و التماس کردن خاطرات از صحنه های وحشتناک در, کالج, اما در هر کس می تواند با قاتلان’ برق قلاب و یاد شعر. شما نمی نیاز به باز کردن ریف گیتار یا درام پشتوانه به ریختن احساسات خود را به “بیرون آمدن از قفس و من انجام شده است فقط خوب است.” من نمی توانم تایید برای عوارض جانبی فریاد-آواز در یک جامعه اما شما فقط ممکن است برخی از جالب دوستان جدید.

24. “Freaky Girl” (feat. Lil Kim) توسط Nicki Minaj

برای Barbz—Nicki Minaj اختصاصی استن جامعه در سراسر جهان به نقل از برخی از صبح زود میله های از ملکه باعث می شود هر روز بهتر است. در این اوایل سال 2010 برش عمیق, Nicki برخوردار او علامت تجاری تغزل و جاذب قلاب در بالا از Gucci Mane را یاد “Freaky Gurl” instrumental گرفتن از یک صفحه از همکار جوان پول خواننده رپ Lil Wayne mixtape راهکار. “بیدار می شوم کوک سه overeasy تخم مرغ و سوسیس خدمت جو با شیر برای صبحانه و رفتن به کلیسا رفتن به کشاورزان محلی ما در بازار و خانه به دوش زیبا در حالی که جدا به ‘دختر Freaky به’ توسط Nicki Minaj,” Texas A&M دانشجوی سال دوم شین Pesek گفت. هیچ چیز می گوید: ‘Zoomer احساسات’ مانند یک بی تفاوت گوش دادن Nicki به گرفتن بر روی یک کلاسیک ضرب و شتم.

25. “این من نبودم” (feat. Rik Rok) با کرک

شما لازم نیست برای گفتن خیلی بیشتر از “این تصویر ما هر دو در لب به لب برهنه / Bangin’ در کف حمام.” این یاد 2000 رجعت می توانید حمام خود را تجربه فراوان و بی قاعده به عنوان شما آن را اجازه. در حالی که شما ممکن است مبارزه با کرک را لهجه محلی آیات (و احتمالا باید جلوگیری از توهین آمیز و تلاش) شما می توانید حق را به Rik Rok را کاملا صاف قلاب و شاید به خودتان یادآوری کنید به ماندن وفادار در این فرآیند است.

26. “خود من” (از Les Misérables) توسط سامانتا بانک

با این حال وحشتناک تهدید تئاتر بچه مایل به صحبت با شما در مورد موزیکال ممکن است به نظر می رسد گاهی اوقات موزیکال, می خواهیم به شما واقعا کمربند که در طول بعد از ظهر ، بدون قضاوت دیگران شما واقعا می توانید به آن کمی آوازی منقول و گزاف پل. مقدار زیادی از آهنگ های مناسب این لایحه اما این آهنگ از Les Misérables آن را بهترین. “این بسیار چشمگیر. من می توانم اضافه کردن اضافی اثر نمایشی در حمام” UCLA دوم Shay Embler گفت. من نمی توصیه یکی از این دانش آموزان با راکی هم اتاقی روابط اما برای کسانی که پیدا کردن اعتماد به نفس برای کسانی که یادداشت بالا!

27. “زندگی یک سگ ماده” (feat. AZ & Olu دارا) توسط Nas

“زندگی یک سگ ماده و سپس شما می میرند”—یک یادآوری جدی از مرگ و میر خواهد شد و پا زدن شروع روز خود را مانند هیچ چیز دیگری و چند هنرمندان انجام آن بهتر از Nas و از. AZ عفونی آیه اول خواهد نگه داشتن شما را سرگرم کار کردن قافیه طرح ها و الگوهای جریان همه خود را در آن اما یاد قلاب و ناس ” به همان اندازه ماهر آیه دوم را حفظ خواهد کرد دوش رپرهای درگیر و سکندری از طریق از دست رفته برای خطوط هفته قبل از استخوانی که کامل تفسیر. دفعه بعد که شما شروع به بخار کردن آپارتمان خود را در آینه فقط سعی کنید به فشار “Keepin’ این Schweppervescent خیابان نشین ذات و درون ما / ‘علت آن را ما فراهم می کند با بینش مناسب برای هدایت ما” به دو میله.

28. “نقض” با قطع.

بنابراین شما تسلط “زندگی یک سگ ماده” است و نیاز به یک چالش جدید برای صبح خود را raps? هیچ چیز می تواند توقف شما را از رفتن مستقیم به یکی از مهمترین شدت دشوار تغزلی تمرینات همیشه در تاریخ ثبت شده. یک چاقو در “نقض” از daveed را از دست Diggs led تجربی گروه رپ ش. برش از گروه 2016 sci-fi حماسه “شکوه و جلال & بدبختی” می تواند خود را اثبات کامل چالش به انجام. “این نسخهها کار میکند کاملا در حمام. با هیچ ضرب و شتم و سرد جو شما می توانید به تلاش دیوانه, رپ, مهارت” در جنوب غربی دانشگاه دانشجوی سال دوم جوزف ایتون گفت. بنابراین اگر شما می خواهید یک ورزش ذهنی در حالی که تمیز کردن خود را سعی کنید از این برش عمیق دفعه بعد.

29. “راست گرد” (feat. Ke$ha) توسط Flo Rida

گاهی یک آهنگ خوب واقعا فقط نیاز به یک قلاب خوب است. Flo Rida و Ke$ha به نظر می رسید به توافق کرده اند که زمانی که آنها درون یابی مرده یا زنده را 1985 آمار “You Spin Me Round (مانند یک رکورد).” آنها موفق به گرفتن یک در حال حاضر فورا به یاد ماندنی ملودی و تراشیدن آن را به حتی catchier ورزش در پاپ شیرین شیرین: کامل تقطیر به آواز خواندن در پشت این پرده حمام. هیچ کس نمی داند آیات اما چرا شما ؟ با یک گروه کر است که شما می توانید آواز خواندن آن را دور و دور را برای ساعت—فقط سعی کنید به اتلاف بیش از حد آب.

30. “نقدی گه” (feat. DaBaby) با مگان تو Stallion

“دختر داغ تابستان” فتح جهان به یک دلیل: مگان منحصر به فرد در سبک تغزلی هرگز نتواند به شما احساس بد ، هوستون Ççê ی خطوط به یاد ماندنی مانند “او می گویند او گرسنه این گربه آشپزخانه” را نقب زدن به سر خود را در تمام طول روز—بنابراین یا اجازه دهید آنها را غرق در پیاده روی خود را در سراسر محوطه دانشگاه و یا در معرض خطر گرفتن بیش از حد به کرات از به خواب رفتن در شب. و مراقبت با صریح DaBaby آیه باید به شما که دور. هم اتاقی های خود را ممکن است تماس شما بر روی آن یکی.

31. “S&M” توسط ریحانا

برای بزرگ تر قلاب که پمپاژ خون خود را تقریبا در هر ریحانا آهنگ ترفند. اما “S&M”‘s جنسی متهم کر و ابریشمی صاف آیات ترکیب برای تولید دوش کامل پیگیری برای ایجاد انگیزه در شما در اوایل صبح. شما احتمالا به یاد داشته باشید و می توانید آواز خواندن به معنای واقعی کلمه هر قسمت از این آهنگ با اعتماد به نفس پایین به “na na na بیا” شروع می شود که آن را خاموش. پس پیش بروید و بطور منظم احساس برخی از وسط مدرسه, خاطرات, پاپ, رادیو با این طور مستمر باور نکردنی throwback!

نیاز به یک جدید و جذاب پرده حمام بنابراین شما می توانید کمربند خود را مربا در حریم خصوصی دارند ؟

gummy bears shower curtain

Gummy Bears پرده حمام: $49.99

*به روز شده در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 توسط اندرو Checchia شامل آهنگ ها 16-25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید