20 هدیه برای پدر و مادر است که آنها در واقع می خواهند


اتمام هدیه برای پدر و مادر 2019.

1. محلی بلیط تئاتر

قیمت: متفاوت

پدر و مادر خود را سزاوار یک شب در شهر. تئاتر های محلی قرار داده شناخته شده موزیکال مانند Mamma Mia, Jersey, پسر بچهو شیر شاه که می خواهید به پدر و مادر خود را به آواز خواندن همراه به آهنگ. و اگر شما می خواهید برای بهار برای مد نشان می دهد مانند همیلتون سعی کنید ورود به قرعه کشی برای بیشتر مقرون به صرفه قیمت بلیط. و یا پیدا کردن آنها بلیط به نشان می دهد آنها در حال حاضر دوست دارم که آیا این بدان معناست که یک برادوی نشان می دهد, اپرا, موسیقی کلاسیک, عملکرد و یا چیز دیگری. جایزه اگر شما نمره یک صندلی برای خود در نشان می دهد بیش از حد.

2. حکاکی گردنبند

سفارشی حکاکی گردنبند: $17.99

پدر و مادر خود را’ دل را درد لحظه به لحظه شما را بیرون بکشد از جلوی خانه به سر به عقب به مدرسه و یا رفتن به فرودگاه. آنها را به یاد تکه ای از قلب خود را همیشه در خانه است. “[من می خواهم] چیزی با بچه من نام در آن است. شاید یک گردنبند با نام خود را حک شده در پشت. که راه آنها همیشه به قلب من نزدیک” گفت: اینا Pullum.

3. یک Roomba

iRobot Roomba i7 (7150) ربات خلاء: $699

“من بسیار بسیار شبیه مادر من است که من دوست دارم برای پاک کردن و تمیز کردن خانه است. بنابراین در سال گذشته پدر من و من تصمیم گرفتم به مادرم Roomba و او کاملا آن را دوست داشتم” گفت: دانشگاه فلوریدا دانشجو الیزابت Heidrich. “او خیلی مجذوب آن که او فقط ایستاده بود و تماشا آن را تمیز خوب 10 دقیقه قبل از او جامعی از آن است.”

4. Instagram-شایسته عکس های خانوادگی

family photos gifts for parents
pexels.com

به عنوان یک کودک پدر و مادر خود را cooed بر شما بی پایان گرفتن عکس با هر صدا شما grunted. در حال حاضر آنها به شما التماس در وسط شام به صورت دانه دانه selfies از شما اواسط نیش برای به اشتراک گذاشتن با خود, دبیرستان جوانه on Facebook. آنها را انجام دهد و خود را به نفع, پیدا کردن یک عکاس است که با تمرکز بر شیوه زندگی, عکاسی. “ما تا به حال نشده [عکس های خانوادگی] انجام می شود پس از همه جوانتر بود و این امر می تواند بسیار ویژه به آنها انجام می شود زمانی که شما همه رشد” گفت: Darcey Spensley. شیوه زندگی, عکاسی, تصویر برداری از هر روز زندگی واقعی لحظه. بنابراین به جای نشستن برای سفت پرتره شما و خود را sibs شما یک کاندید خانواده شات است که قطاری از همه شخصیت.

5. یک یخچال کوچک

hOmeLabs نوشیدنی یخچال و فریزر و کولر: $279

مینی یخچال = مینی گریز در گاراژ. پدر و مادر خود را ممکن است ساعت صرف تکمیل خانه محوطه سازی و یا تعمیر اواسط عمر خود را از بحران عتیقه sportscar. در هر صورت آنها قدردانی دسترسی سریع به سرد و تنقلات خود را از مینی یخچال. “من قرار داده و آن را در گاراژ من تا هر زمان که من را به کار وجود دارد من می توانم اقامت هیدراته گفت:” ری Deliz. بررسی مینی یخچال دفعه بعد شما سر خانه برای یک دیدار—آنها همچنین ممکن است پنهان کردن خوب آبجو و شراب کهنه از شما در آن وجود دارد.

6. فانتزی آشپزخانه پوشیدن

Gotham جراحی 1752 نهایی 15 قطعه همه در یک, آشپز, آشپزخانه مجموعه با نچسب: $119.99

در 70s 80s 90s یا هر دهه از پدر و مادر خود ازدواج, خانواده و دوستان, باران آنها را با هدایای بسیار است. و برخی هنوز هم ممکن است استفاده از آن تیره رنگ گلدان و تابه اچ با خاطرات سوخته شام گذشته است. به پدر و مادر خود را’ آشپزخانه ارتقا دهید. “من هرگز خودم خرید مجموعه ای زیبا از ماهی تابه نچسب. من عاشق پخت و پز و هر بار که من با استفاده از آنها را من فکر می کنم دختر من” گفت: سیندی بورگین. به علاوه این باعث می شود بهانه ای مناسب برای آنها را به مورد علاقه خود را در خانه غذا پخته شده.

7. کوره

وبر 45010001 روح II E-310 سیاه, LP, هوای آزاد, کوره گاز: $449

صحبت از فانتزی آشپزخانه پوشیدن و چگونه شما می خواهم برای لذت بردن از ضخامت استیک آبدار در هنگام مراجعه به خانه ؟ “مورد علاقه من هدیه کریسمس خواهد بود… [زمانی که] جسی به من داد [a] کوره گفت:” چارلز Cato. پدر شما لذت بردن از تا بدانند همه از کوره به ویژگی های با تکنولوژی بالا. و شما لذت بردن از chowing تمام مواد غذایی او باعث می شود برای شما در آن است.

8. لوکس لباس خواب

Yugo ورزشی مردانه لباس خواب مجموعه : $55+

ماهیگیران زر و زیور زنان EcoFabric پیژامه مجموعه: $54.99

شما سخت تر از آن می شود به خواب راحتی. شما نمی توانید به سهولت مفاصل سفت و یا کمر درد که با سن آمده است. اما شما می توانید به پدر و مادر خود را لوکس سهامی خاص که احساس بسیار راحت است که آنها را فراموش کرده ام ، “من [پدر و مادرم] لباس خواب و sweatpants مثل پنج یا شش سال پیش. جای تعجب آنها واقعا آن را دوست داشت” گفت: دلاور جامعه دانشجویی Damarr ماه.

9. رستوران مجلل کارت هدیه

درمان پدر و مادر خود را به شام در یک مجلل steakhouse مانند مورتون را پایتخت پنجره مشبک یا رستوران استیک روت کریس. “من مانند کارت های هدیه چرا که آنها ساده تر و راحت تر برای دیگر به ویژه برای کسانی که یک زمان سخت گرفتن” گفت: Carole Meuser.

ناجور در مورد هدیه برای پدر و مادر خود را?

کوپن به صورت رایگان آغوش شد شایان ستایش زمانی که ما در مدرسه ابتدایی بودند اما در حال حاضر که ما بزرگسالان از آن زمان به ما هدیه دادن بازی. نگران نباشید, ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین هدیه برای پدر و مادر به زندگی خود را آسان تر است.

نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن ما بالای 20 هدیه برای پدر و مادر که همه چیز را برای کمک به شما در از بین بردن پدر و مادر خود را در این فصل تعطیلات. نیاز به چیزی سریع و آسان است ؟ شما نمی توانید به اشتباه با این مورد علاقه:

برترین هدیه ایده ها و هدایای کریسمس برای پدر و مادر

1. چیزی احساساتی

خرید در حال حاضر!

خرید در حال حاضر!

واقعا وجود دارد هیچ چیز پدر و مادر بیش از عکس های خانوادگی. اگر چه آنها می توانید آنها را و آنها را چاپ کنید فورا? هر پدر و مادر رویا به حقیقت می پیوندند. قلاب پدر و مادر خود را با یک Instax. و یا فانتزی و قاب احساساتی عکس در قاب عکس. شما حتی می توانید خلاق با یک کولاژ عکس. هر دو سرگرم کننده و آسان ایده ها وقتی که می آید به هدیه برای پدر و مادر.

اگر شما می خواهید به آن را فوق العاده ویژه, کتاب, ویژه عکس های خود را با خواهر و برادر و یا اعضای خانواده. “من همیشه می خواستم بچه ها من برای گرفتن تصاویر حرفه ای گرفته شده برای هدیه” گفت: Darcey Spensley. “ما به حال آنها را انجام داده پس از همه جوانتر بود و این امر می تواند بسیار ویژه به آنها انجام می شود زمانی که شما تمام شده است.”

آماده به گوش پدر و مادر خود می گویند “Awww–شما در حال شیرین ترین!”

دریافت بقیه بالا 20 هدیه برای پدر و مادر در اینجا.

حتی بیشتر هدیه برای پدر و مادر که همه چیز!

شما نمی توانید به اشتباه با فن آوری هدیه. پدر و مادر عشق آخرین فن آوری و آنها را درک خواهد کرد که شما رفت بالا و فراتر از آن برای کمک به آنها را trendiest پدر و مادر شما تا کنون ملاقات کرد.

راه به آمده تا با این بهترین هدیه برای پدر و مادر خود را همیشه. هیس…ما نمی خواهد به آنها بگویید که شما در اینجا بودند.

P. S. ما اضافه شده و حتی بیشتر هدیه مانند پتو دنج, باور نکردنی دمپایی و گلف کوله پشتی. شما در حال رفتن به #برنده هنگامی که می آید به گرفتن پدر و مادر خود را بهترین کریسمس سالگرد و تولد هدیه!

1. روشن شدن

خرید در حال حاضر!

باور کنید یا نه, کیندل قیمت حذف شوند. هنوز هم این هدیه ممکن است کمی شیب دار برای بسیاری از کالج بودجه. اما اگر شما واقعا می خواهید به از بین بردن پدر و مادر خود را در این سال آن را یک هدیه بزرگ گزینه است. Kindles عملی (به خصوص برای bookworm پدر و مادر) و آسان برای استفاده.

2. گربه کوله پشتی

gifts for roommate

خرید در حال حاضر!

gifts for parents

خرید در حال حاضر!

3. دماسنج دیجیتال

خرید در حال حاضر!

بسیاری از ما فقط به بررسی تلفن های ما برای آب و هوا اما این دماسنج دیجیتال یک هدیه برای پدر و مادر که هنوز انجام آن راه قدیمی از مد افتاده. این به شما می گوید زمان دما و چگونه مرطوب است. به علاوه در می آید و تعداد زیادی از سرگرم کننده رنگ.

4. اسباب بازی گلف

golf gifts for your parents

زدن توپ زدن در مورد مردمی همتراز سه قرار دادن رنگ سبز: $29.91

اگر پدر و مادر خود عشق گلف شما نمی توانید به اشتباه با تغذیه اعتیاد خود…منظور من عاشق این ورزش است. این ابزارها خواهد بود یادآور فقط چگونه اندیشمندانه شما به سرگرمی های مورد علاقه خود را در نظر بگیرید. گلف هدیه = نهایی هدیه برای پدر و مادر.

5. بی سیم مجلس

خرید در حال حاضر!

دوستداران تکنولوژی را توجه داشته باشید: این نیست معمولی خود را به بلندگو. این بلوتوث بی سیم قابل حمل در فضای باز و سرپوشیده سخنران هدیه ای مناسب برای پدر و مادر به خاطر آن متناسب با تمام موسیقی خود را بازی نیاز دارد. آنها می توانید آن را برای شام خانواده یا BBQs. آن را فوق العاده آسان حتی برای پدر و مادر خود را به استفاده از و آهنگ بازی از iPads خود را. اگر پدر و مادر شما هنوز نمی توانند بفهمند باستان سیستم استریو در خانه و یا آنها فقط پخش موسیقی از تلفن خود را هنگامی که شما در یک جمع خانوادگی در خارج از آن ممکن است زمان آنها را به خوبی ارتقا دهید.

6. ادبی بالش

Great Gatsby Pillow Gifts for Parents

خرید در حال حاضر!

7. Teavana چای ساز

Teavana Perfectea ساز: $29.99

این هدیه نهایی برای هر پدر و مادر که می خواهم برای شروع روز با یک فنجان چای. به سادگی شیب دار خود را سست برگ چای با آب این دستگاه به صورت خودکار به گونه های خود را هنگامی که قرار داده در هر اندازه لیوان. در نظر گرفتن ساخت سفارشی لیوان برای رفتن با آن را برای یک متفکر به علاوه کاربردی پدر و مادر هدیه. حتی اگر آنها نمی دوستداران چای کاملا در عین حال آنها خواهد شد به زودی.

8. دانلود جدید دوربین

خرید در حال حاضر!

پدر و مادر عشق دوربین است. این یک واقعیت است. و پس از پدر و مادر خود را هرگز قطع از گرفتن عکس بر روی آی فون خود را کمک به آنها در رفتن به مدرسه با یک تعیین شده دوربین است که کمک خواهد کرد حتی بیشتر از فن آوری به چالش کشیده پدر و مادر گرفتن عکس های عالی.

9. Mophie شارژر

gifts for parents

خرید در حال حاضر!

در قرن 21 همه پدر و مادر نیاز به وصل. کمک به پدر و مادر خود را نگه دارید تلفن های همراه و تبلت ها و دوربین های شارژ به حداکثر با یک شارژر قابل حمل است که پدر می تواند به طلا دوره و مادر می توانید برای صبحانه با خانمها.

10. UGG Slippers

خرید در حال حاضر!

پدر و مادر خود زندگی را به شما داد تا شما را به آنها بدهید دمپایی. نمایشگاه مناسب است ؟ برای کمک به حتی نمره آنها بالای خط کفش به نگه داشتن انگشتان خود را گرم و حتی در سردترین زمستان.

11. عکس فوری عشق

خرید در حال حاضر!

“من مادر آسین عاشق polaroids بنابراین من قصد گرفتن او را به یک چاپگر مانند این که او می تواند نسخه قابل چاپ کردن تمام تصاویر گرفته ایم در طول سال در سبک او را دوست دارد” گفت: UC برکلی دانشجوی سال اول میا Rubem.

12. اکو Tech

اکو نقطه 3rd Gen: $29.99

“مادر من را دوست دارد او الکسا, من صادقانه فکر می کنم او در نظر او یک کودک است. پدرم از سوی دیگر ترجیح می دهند اگر مادر من نمی داد برای الکسا کمک از سه اتاق دور پس از گرفتن بلندگو در اتاق های متعدد کمک خواهد کرد که حفظ صلح” گفت: دانشگاه اوکلاهما ارشد کلی استرن.

13. نام خانوادگی هنر
Gifts for parents who have everything

شخصی, قدیمی, نئون, شهری, معماری, نشانه: $79.95

چه می گوید “غرور و افتخار خانواده” بهتر است که یک نشانه بزرگ از نام خانوادگی خود را? نه چندان با استانداردهای ما. شاید یک خانواده تاج, ولی برای کسانی که سخت به آمده است.

14. Key Finder عشق

کاشی Pro با باتری قابل تعویض 2-بسته: $49.87

“پدر من است به طور مداوم از دست دادن کلید های خود را, بنابراین من می دانم که هر دو او و مادر من خواهد بود بسیار سپاسگزار از هر ابزار است که کمک می کند تا آنها را از درب سریع تر گفت:” دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو junior لیلی قهوه ای است.

15. موسیقی عشق

Bose SoundLink چرخند Portable Bluetooth 360 سخنران: $199

“من عشق را به بازی موسیقی در زمانی که دختران بیا برای صبحانه, اما من نمی دانم که خیلی در مورد بلندگو و مانند آن. من دوست دارم کمک از بچه های من در راه من با یک بلندگو بنابراین ما می توانید گوش دادن به Lizzo هنگامی که ما نوشیدن mimosas” گفت: جینی Whelan, یک, مادر, از Ann Arbor, MI.

16. دستگاه مخابره ترانزیستوری خانواده تعطیلات سرگرم کننده

خرید در حال حاضر!

“دستگاه مخابره فیلم ناطق من را به این روز زمانی که بچه بودند ، وجود دارد بسیاری از خاطرات از دستگاه مخابره فیلم ناطق و پتو قلعه ها در اتاق نشیمن” گفت: پدر از چهار Lee Tully.

17. لمس صفحه نمایش با دستکش

خرید در حال حاضر!

“من می خواهم یک جفت از این صفحه نمایش لمسی دستکش آنهایی که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از تلفن خود را. من می خواهم برای رفتن بر روی پیاده روی در صبح و آن را بسیار سرد است” گفت: Michael Siu یک پدر از سیاتل ،

18. بلیط هواپیما خانه برای تعطیلات

gifts for parents plane ride in the sky
unsplash.com

“هیچ مواد مورد که آنها در خانه برای کریسمس و آنها شاد و در صلح و درک معنای واقعی کریسمس و با خانواده بودن و گرفتار شدن در هدیه” گفت: کیم Wiegand یک مادر از اسپنسر, Iowa.

19. جنگ ستارگان Onesie

جنگ ستارگان مردان Chewbacca اتحادیه با توجه: قیمت ها متفاوت است

دانشگاه مریلند دوم Yasmeen بروکس گفت: “من پدر را دوست دارد ستارگان بنابراین در سال گذشته من او Darth Vader onesie از خارج شده است. او در واقع آن را می پوشد هر روز در طول زمستان.”

20. وفل آهن زوج با خانواده صبحانه

gifts for parents waffle iron

خرید در حال حاضر!

“من فکر می کنم بهترین هدیه بچه ها من هر به من داد این بود که آنها هم با هم مخلوط پول خود را به من وفل آهن گفت:” ترزا سالیوان یک مادر از Viroqua ویسکانسین. “این چیزی است که همه ما می توانید استفاده کنید و لذت ببرید و باعث می شود من فکر می کنم آنها را.”

21. چیزی sparkly

پاندورا لحظات جذابیت نقره دستبند با قلب قلاب: $54.99

پاندورا زنان مادر قلب جذابیت: $42.75

“من همیشه می خواستم یک گردنبند الماس و یا جواهر مجموعه برای کریسمس” گفت: Darisa Cespedes, یک, مادر, از, خواندن, Pennsylvania. شما احتمالا نمی توانیم به مادر خود را در آن الماس تا پس از پرداخت آن وام های دانشجویی, اما شما می توانید او را یک دستبند افسون که اجازه می دهد تا به شما در حفظ و اضافه کردن خاطرات به مچ دست.

22. قشنگ بچه کوپن

gifts for parents

بد گویی کردن از بد گویی کردن کوپن: $8.18

“هدیه من لذت می برد ترین زمانی که شما بودند جوان و کارت های خود را و شامل یک کارت است که خوب بود برای یک آغوش یا back rub” گفت: Terry Wiegand, یک پدر و مادر از اسپنسر, Iowa. در واقع به جز از طریق در دنبال کسانی که کوپن های این سال خوب است ؟

23. یک بوم چاپ خود cutest خانواده pic

gifts for parents canvas print

Wall26 عکس شخصی به چاپ بوم دیوار هنر: $39.99

“من مادر من عکس گرفت از من و خواهر و برادر و دستور داد یک بوم چاپ همه ما… او گریه گفت: دانشگاه دانشجوی سال دوم Kimi حمام.

24. سرامیک چای در گلدان

خرید در حال حاضر!

“من اهمیتی نمی دهند چه هدیه بچه های من به من می دهد برای تعطیلات به عنوان طولانی به عنوان آن می آید از قلب است. دختر من ساخته شده من و سرامیک چای در گلدان سال گذشته به عنوان یک هدیه تعطیلات و من آن را دوست داشتم زیرا من می دانم که آن را از قلب” گفت: Rokshana Akter پدر و مادر از داربی پنسیلوانیا است.

25. اصلی صفحه اصلی ویدئو یا موزیک ویدیو

دوربین فیلمبرداری دوربین: $221.99

“هدیه به یاد ماندنی ترین من تا کنون دریافت شده از فرزندان من بود, موزیک ویدئو, آنها ایجاد شده برای من” گفت: Dayna Ingrum یک مادر از Dallas, Texas. “پدر خود را فیلمبرداری و آنها در عمل از تمام بخش های آن در مجموع ، در این روز هر بار فکر می کنم و یا تماشای ویدئو که آن را پر می کند قلب من با شادی و عشق و زیادی از اشک! من برای همیشه آن گنج!”

26. برخی از مقدار مورد نیاز از “زمان”

massage gifts for your parents
giphy.com

“از آنجا که من تمایل به overstress در زمان یک ماساژ مناسب خواهد بود رهایی از استرسبه خصوص در زمان تعطیلات گفت:” لری Ledbetter یک مادر از پنساکولا فلوریدا. “این امر به این معنی نیست که آنها (بچه ها) مراقبت در مورد من خوب بودن و اهمیت مرا در نظر گرفتن که در آن زمان برای خودم.”

شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی هدیه برای پدر و مادر. در اینجا بیشتر است.

توسط نانسی Mucciarone در تاریخ, Syracuse University, مجله, روزنامه نگاری

ما مطمئن هستیم که کیف پول خود را است احساس درد از تمام بشکه بشکه اواخر شب پیتزا و حزب تم لباس های شما خریداری این ترم. هنوز هم وجود دارد هدیه خریداری می شود در فصل دادن به خصوص برای مردم شما در مورد مراقبت. اگر شما تاکید در مورد چه هدیه برای پدر و مادر شما باید به نگه داشتن خواندن برای هدیه بیشتر از یک محدوده قیمت است که مناسب برای پدر یا مادر (یا هر دو).

27. تقویم پوستر

زیادی خشک پاک کردن دیوار تقویم: $69.99

هر افتخار پدر و مادر را دوست دارد برای دیدن فرزندان خود به خصوص زمانی که آنها در محل کار. این هدیه اجازه می دهد تا آنها را به یاد بزرگ بار با خود familieهر روز در حالی که آنها در دفتر.

28. قاب قول

Kate Spade New York, KS عزیزم نقطه قاب: $100.00

جستجو در اطراف خانه خود را و ببینید اگر شما می توانید یک کپی از پدر و مادر خود را’ عروسی پاکستان است. شما هم می توانید آنها را سفارشی قاب—اگر چه این می تواند بسیار گران و یا خرید یک قاب و انجام آن را به خودتان. پدر و مادر خود خواهد بود لمس اندیشه خود را و شما باید برخی از پول نقد در سمت چپ است.

29. بی سیم کباب دماسنج

ThermoPro TP20 از راه دور بی سیم دیجیتال پخت و پز مواد غذایی دماسنج گوشت با دو پروب: $55.99

این دماسنج اجازه می دهد تا پدر خود را به کوره در حالی که معاشرت و بدون نگرانی از سوختن گوشت. دماسنج شفاهی به شما می گوید زمانی که مواد غذایی است که “تقریبا آماده” و “آماده است.” دماسنج طول می کشد کار حدسی از کباب.

30. Iceless شراب چیلر

Huski کولر شراب: $64.99

این الکترونیکی شراب چیلر برای پدر و مادر که عشق داشتن مهمانی های شام و یا فقط لذت بردن از باز کردن یک بطری شراب برای به اشتراک گذاشتن با هم. شراب چیلر دارای یک دماسنج الکترونیکی که لرز بیش از 40 نوع از شراب به خود درجه حرارت توصیه می شود. این دستگاه همچنین دارای یک “سریع لرز” گزینه ای است که می شود شراب سرد سریع برای کسانی که در آخرین لحظات موارد است.

31. صنعتی الفبای عکاسی, چاپ قاب

خلاق نامه هنر: $59.95+

این قاب مستطیل شکل است و یک فرد نقطه برای هر حرف از نام خود و هر یک با پر های مختلف عکس های سیاه و سفید از چیزی است که به نظر می رسد مانند آن نامه. چاپ یک خانواده فوق العاده نماد و یک قطعه مکالمه است که پدر و مادر خود را خواهد شد عشق را به سوار شدن بر روی دیوار خود را.

32. میان وعده کلاه

تلاش تیم NFL میان وعده کلاه: $53.99

زمانی که پدر شما نیاز به یک استراحت از کار گیج کننده در هفته کمک به او استراحت در روز یکشنبه با این تیم فوتبال با مضمون اسنک کاسه. اندازه فوتبال کلاه ایمنی می تواند دستور داد برای هر تیم و شامل دو جابجایی ظروف برای تنقلات در صورت گارد و یکی در بالای کلاه.

نیاز بیشتر inspo? بررسي فايلهاي 10 بیشتر ایده های هدیه برای امن شما آرزو های مورد علاقه کودک ،

نوشته شده توسط Jordan Thomas

33. یک فعالیت خانوادگی

flickr.com

قیمت: متفاوت

هنگامی که شما به دور از خانه slaving دور در مطالعات خود خانواده را می خواهید برخی از زمان با کیفیت است. اغلب اوقات بهترین هدیه آمده در فرم از تجارب بنابراین برنامه ریزی یک سفر تفریحی است که اجازه خواهد داد که برای برخی از فراموش نشدنی مطابق با زمان و بانک شکستن نیست. شما می توانید هر چیزی را از رفتن به سینما برای حل فرار اتاق. “من لذت بردن از دریافت هدیه از بچه های من که شامل صرف وقت با هم. به من نه در مورد مسائل. من ترجیح می دهم به رفتن به جایی یا انجام کاری. یک فیلم شام یک پازل و یا فرار اتاق…چیزهایی مانند آن. آن را در مورد ایجاد خاطرات و داشتن سرگرم کننده” گفت: Carrie طرف. پدر و مادر خود را (احتمالا) به نظر شما بهترین هدیه آنها تا کنون دریافت کرده و آنها را گرامی تلاش شما را به صرف وقت با کیفیت با آنها.

34. یک دوچرخه

gifts for parents

خالص شهر کلاسیک گام به گام از طریق دوچرخه: $525.00

ممکن است فقط من اما گرفتن یک دوچرخه ممکن است بهترین هدیه شما همیشه می تواند دریافت. دوچرخه باید بسیاری از جوانب مثبت: آنها به شما عطا آزادی آنها اجازه دهید شما را خیس خود را در خارج از منزل کار می کنند بهتر است برای محیط زیست و به سادگی به عنوان قابل اعتماد و ارزان حمل و نقل روش. هر دلیلی دوچرخه حکومت. پدر و مادر خود را ممکن است هرگز خود را خرید یک دوچرخه جدید است اما این بدان معنا نیست که آنها نمی خواهد عشق را به یکی. فکر می کنم از همه سرگرم کننده مینی treks شما ارائه می تواند برای آنها در سبک مناسب.

35. یک جفت دمپایی فازی

gifts for parents

ULTRAIDEAS زنان دنج حافظه فوم دمپایی: $25.90

گاهی اوقات پدر و مادر خود را فقط می شود گرم است. بنابراین کمک به آنها را لطفا. دمپایی فازی به ما یادآوری از تعطیلات و گرما راحت بودن در داخل خانه در میان آب و هوای سرد. نکته این است که دمپایی می تواند یک راه طولانی به یاد کسی که شما مراقبت و آنها را به یک دنج فصل تعطیلات.

36. یک ژاکت برای حیوان خانگی در خانه

gifts for parents

کلاسیک شطرنجی سگ ژاکت: $7.99

دادن به سگ یا گربه خود را یک ژاکت به عنوان یک هدیه به پدر و مادر خود را, اما در واقع همه درگیر. فقط تصور کنید cuteness بالقوه با این یکی… سگ خود را به ژاکت سزاوار آنها در تغییر قیافه دادن پدر و مادر خود هدیه (شوخی). امتیاز جایزه اگر شما مادر Facebook و نوشته های عکس آنلاین.

37. یک مجله

gifts for parents

چرم مجله درخت زندگی: $34.95

یک مجله کار می کند به عنوان یک کامل فروشگاه-خرید هدیه ای است که هنوز هم ارائه می دهد مقدار زیادی از احساسات. شما می توانید یک مجله و یا گرفتن یک با پوشش ساطع می کند که مناسب شخصیت. “من درک یک هدیه شخصی چیزی نماینده از خودم نشان می دهد که کسی توجه و مراقبت. بنابراین یک مجله خواهد بود. من عاشق جمع آوری مجلات” گفت: Ron مارتین. شما به راحتی می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان یک مجله بسیار شخصی و منحصر به فرد که هر کسی دوست دارم. هرگز فراموش نکنید که هر فرد همیشه نیاز به یک مجله. که آیا آنها آن را می دانم یا نه.

38. دست نوشته نامه و یا اشعار

gifts for parents

دوست داشتنی, ناز, نوشتن, لوازم التحریر, کاغذ نامه مجموعه با 16 پاکت + 1 ورق برچسب مهر و موم برچسب: $11.99

حتی اگر ما به طور مداوم رشد در پیام کوتاه و مستقیم پیام در حال حاضر همه ما در مجموع به عنوان یک گونه عشق یادداشت های دست نویس. آنها را به ما ارتباطی بسیار انسانی تر و صمیمی و اگر شما را در زمان واقعی و تلاش خود را به نوشتن نامه پدر و مادر و یا اشعار از قلب آنها را گرامی داشتن آن و خواندن آن را بارها و بارها—به معنای واقعی کلمه برای همیشه لطفا برای. نوشتن در مورد زندگی خود خاطرات مورد علاقه خود را با پدر و مادر خود را به چیزهایی که شما به یاد داشته باشید و یا در مورد آنها و هر چیز دیگری که شما می خواهید. “بهترین هدیه دختر من به من یک کتاب دست نویس نامه. نامه در مورد او خاطرات مورد علاقه با من مورد علاقه خود سفر است که در زمان ما هم چیزهایی که او همیشه می خواستم به من بگویید و بیشتر. من هنوز هم آن را بخوانید در حال حاضر!” گفت: Connie Ferretti.

39. یک دست نقاشی یا چیز دیگری هنری

gifts for parents
giphy.com

قیمت: متفاوت

اگر شما از یک سمت هنری را نقاشی و یا دیگر قطعه هنری که شما می توانید خیاط به پدر و مادر خود را به طور خاص. خانگی, هدیه, همیشه رفتن بیش از شما می توانید نشان دادن استعداد خلاق خود به علاوه شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر چیزی که شما می خواهید به طوری که اثر هنری را می توان شخصی و خاص به شخص شما آن را به. “بهترین هدیه ای که من تا کنون دریافت کرده بود و یک دست ساخته شده نقاشی از همه تیم های ورزشی مورد علاقه “آرم و کلاه از دختر من” گفت: Connie Ferretti. بنابراین گرفتن یک بوم برخی از رنگ و برخی از برس و اجازه دهید خود را به سمت هنری درخشش در این فصل تعطیلات.

40. یک اشتراک به دیزنی Plus

giphy.com

قیمت: متفاوت

هیچ چیز بیشتر موضعی از هدیه کسی دیزنی به علاوه اشتراک. هر پدر و مادر دوست دارد از فیلم های دیزنی و قدردانی بسیار مورد نیاز جدید, جریان, خدمات محتوا. “[من می خواهم] یک اشتراک به دیزنی به علاوه! من خیلی اشباع شده در اشتراک در حال حاضر!” گفت: Sunii Benday. شما بهتر است عجله بسر می رسانید در حال حاضر آنها نیاز به گرفتن تا به آخرین قسمت از این Mandalorian.

41. نینجا گلوله

gifts for parents

نینجا شخصی مخلوط کن: $49.99

پدر و مادر شما هرگز نمی خواهد می دانم که آنها می خواستند یک نینجا گلوله را تا حد زیادی آن را درک با این وجود. بسیار کارآمد مخلوط کن زندگی خود را بسیار ساده تر, به خصوص اگر آنها را به صورت روان یا آب میوه. “من بلندر را شکست و فرزندان من را شگفت زده کرد من با [نینجا گلوله] در کریسمس و آن را گرم قلب من” گفت: سیندی استوارت. شما می توانید به معنای واقعی کلمه هرگز به اشتباه با هر یک فانتزی ابزار آشپزخانه.

42. سایه جعبه پر از جوک ها در داخل

gifts for parents

جعبه سایه مورد صفحه نمایش: $19.99

عجب خانواده خود را با این بازی سرگرم کننده راه برای یادآوری آنها را از سرگرم کننده و مخصوص زمان شما تا به حال در طول سال. “[این بهترین هدیه ای بود] هنگامی که شما ساخته شده من, shadowbox, با شوخی در داخل نقل قول است که ما تا به حال در طول عمر است. این یک هدیه ای است که نگه می دارد” گفت: هایدی کولاک. فقط یک جعبه سایه و اضافه کردن کلیپ از جوک ها در داخل شما باید دست نویس و عکس یادگاری. داشتن آنها را نمایش داده و همه با هم به ارمغان بیاورد خانواده با هم و به شما اجازه به یاد داشته باشید کسانی که گرامی بار در حالی که اجازه دادن به شما به جلو نگاه به آینده در داخل جوک.

شروع خود را در روز مادر, خرید و گرفتن هدیه ای برای پدر و مادر خود را قبل از آن خیلی دیر است.

نوشته شده توسط کندال راسل

مادران. آنها مطرح می شود خود را بد بو پوشک و خود را هورمونی نوجوان نگرش برای سال. بازپرداخت خود را برای همه کار سخت خود در این روز با 10 بیشتر ایده های هدیه (و اجازه می دهد تا واقعی پدر و احتمالا مانند آنها را بیش از حد).

43. غریب حمل و نقل کردن کیسه

gifts for parents

gifts for parents

چهار حمل و نقل کردن کیسه های: $21.99

مادرم همیشه نیاز به کیسه های جدید. چرا او را انتخاب کنید تا یک بازی فوق العاده زیبا هلویی حمل و نقل? و یا برای کسانی که گربه دوست مامان, گرفتن یک Mew نیویورکر حمل و نقل کردن. مناسب برای حمل تمام کسانی که “مادر” چیزهایی که آنها همیشه باید.

44. یک گیاه

gifts for parents

کاستاریکا مزارع مار گیاه در سیاه و سفید و طبیعی دکور زمینی: $27.99

انتخاب خود را مادر یک گیاه جدید از محلی خود را شناس. گرفتن یک مار زیبا گیاه و یا یک رنگ ارغوانی روشن به او خانه کمی بیشتر پر جنب و جوش. گل را نیز انجام دهید تنها در خرج کردن هر چند.

45. یک بطری (یا سه) از شراب

gifts for parents
unsplash.com

قیمت: متفاوت

اجازه دهید آن صورت, مامان و نیاز به شراب خود را (به خصوص در حال حاضر با تمام خانواده خانه در قرنطینه). پس چرا توقف ضروری liquor store و انتخاب کنید تا یک بطری مادر خود را مورد علاقه (یا دو).

46. آلبوم عکس

gifts for parents

خود چوب چرم صفحه آلبوم عکس: $25.99

“این قطعه کوچک از تمام خاطرات خوب ما هم تا به حال. آن را واقعا کمک می کند نشان می دهد تمام زمان های شگفت انگیز ما به عنوان یک خانواده” دانشگاه کنتاکی junior Kaylee Poling گفت.

47. زیبایی محصول مراقبت از سبد

gifts for parents
unsplash.com

قیمت: متفاوت

مادرم همیشه نیاز به آرایش جدید, شامپو, شستشوی بدن و مو محصولات مراقبت پس چرا همه آنها را با هم در یک DIY سبد? شما او را نجات دهد یک سفر به فروشگاه مواد غذایی و او را به یک آبگرم کوچک در روز است.

48. هدفون بی سیم

gifts for parents

Bose SoundLink در اطراف گوش هدفون بی سیم: $159.00

شما در صفحه اصلی در همه زمان ها در حال حاضر—مامان شما قطعا رفتن به نیاز به لحن شما را از زمان به زمان اگر او در حال حاضر نیست. به او هدیه نهایی از صلح و آرام با مناسب هدفون به شما را نادیده بگیرد.

49. Hulu اشتراک

gifts for parents

قیمت: متفاوت

ما همه خسته و مادر خود را بیش از حد. نشانه او را تا برای یک Hulu اشتراک بنابراین او می تواند سازمان دیده بان مورد علاقه خود را نشان می دهد مانند 90 روز نامزد یا Brooklyn Nine-Nine. او با تشکر از شما بعد از آن.

50. Bedsheets/تسلی دهنده

gifts for parents

خانه شیک Cheryl 10 قطعه تسلی دهنده مجموعه: $88.71

مادر خود بوده و خود را شستشو ورق تمام زندگی خود را. از آن زمان به هدیه او را با یک مجموعه جدید. پرتاب جدید در تسلی دهنده و برخی دنج پرتاب بالش و شما باید هدیه ای مناسب.

51. یک وعده غذایی خانه پخته شده

gifts for parents
unsplash.com

قیمت: بی بها

“هنگامی که شما را به یک وعده غذایی خانه پخته شده شما می توانید دقیقا آنچه را که آنها دوست دارند به غذا خوردن و شما می دانید که مادر خود را بهتر از هر کس دیگری. همچنین هنگامی که غذا پخته شده با آن طعم و حتی بهتر” دانشگاه کنتاکی ارشد پاییز پین گفت.

52. پاندورا دستبند افسون

gifts for parents

پاندورا دستبند افسون: $65.00

هدیه ای است که نگه می دارد در دادن. هر چند ممکن است کمی گران مادر خود را به ارزش آن است. او یک دستبند افسون با یک یا دو حلقه برای شروع. سپس برای تعطیلات و جشن های تولد برای آمدن شما همیشه رفتن به هدیه ای برای مادر.

در حال حاضر که شما پیدا کرده ام هدیه ای مناسب برای پدر و مادر خود را بررسی کنید ما باور نکردنی هدیه برای دوست دختر خود را.

10 gifts your girlfriend actually wants

نیاز به یک ستارگان هدیه برای بورس خود? فکر کردم تا.

best gifts for your best friend

*به روز شده در نوامبر 26, 2016 شامل هدیه جدید برای سال 2016 هدیه جدید تصاویر و هدیه اضافی برای پدر و مادر است که تعطیلات خود را فوق العاده ویژه Rocio کسم.

*به روز شده در دسامبر 14, 2016 شامل بیشتر هدیه جدید و به نقل از پدر و مادر توسط والری Siu.
*به روز شده در 15 نوامبر سال 2017 توسط سلینا Pelaez شامل آخرین هدیه و بیشتر نقل قول از پدر و مادر است.
*به روز 20 نوامبر 2018 توسط سلینا Pelaez-Arias شامل 10 هدیه برای پدر و مادر 2018.
*به روز 20 نوامبر 2018 توسط نانسی Mucciarone شامل 6 بیشتر هدیه برای پدر و مادر.
*به روز شده در مارس 10, 2019 توسط سلینا Pelaez-آریاس به بیشتر شامل هدیه جدید و به نقل از پدر و مادر است.
*به روز شده در 2 دسامبر 2019 توسط Jordan Thomas شامل 10 هدیه بیشتر و نقل قول.

*به روز شده در آوریل 5 سال 2020 توسط کندال راسل شامل 10 هدیه بیشتر و نقل قول برای پدر و مادر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im