20 خانواده پسند همه چیز برای انجام در خانه به حفظ کل تیم ملی مشغول

کالج مگزین | No comments

قرنطینه رانندگی شما به خستگی? شده است وجود دارد انجام می دهند که. بچه ها چسب به سیستم های بازی و یا صفحه نمایش? یا شاید شما کل خانواده رفتن کمی هم بزنید دیوانه در تلاش برای پیدا کردن چیزهای جدید به انجام.

خوب, خبر خوب به خاطر کالج, مجله دارای 20 چیزهایی که هر خانواده می تواند لذت بردن از انجام در راحتی خود را قرنطینه خانه.

هیچ Fortnite و یا iPads ها لازم است.

1. کراوات رنگ

giphy.com

در مورد شما نیست تا آن را هنوز کراوات رنگ روند ساخته شده باز گشت. به جای خالی بیش از یک ثروت است که برای تطبیق sweatsuit تبادل نظر با خود شما کراوات رنگ کیت در خانه. شما می توانید کراوات رنگ کیت در هر هنر و صنایع دستی فروشگاه. اما با فروشگاه بسته شدن و یا اگر شما نمی خواهید را به یک سفر ویژه شما می توانید همیشه سفید کراوات رنگ. جهت ؟ ساده است. خیس کردن مواد در آب ایجاد الگوی خود را با باندهای لاستیکی (شما می توانید نگاه کردن الگوهای آنلاین) بریزید و سفید و یا رنگ رنگ در هر کجا که شما می خواهم. اجازه دهید آن را خیس کنید به مدت شش تا هشت ساعت شستن و خشک کردن و voila.

2. 1000 قطعه پازل

giphy.com

احساس می کنید مثل شما نیاز به انجام کاری برای ایجاد یک کمی بیشتر فعالیت مغز? که نمی کند ؟ و چه کسی می توانست تصور می کردند در این روز و سن که پازل خواهد بود به فروش می رسد ؟ بنابراین اگر شما می توانید دست خود را در یکی بزرگتر بهتر چون اگر تمام خانواده با هم کار می کند 1,000+ قطعه پازل طول می کشد تا برخی از زمان جدی. همچنین, آن را دریافت کنید چرخ چرخش و ایجاد برخی از جدی خانواده مطابق با زمان به عنوان اگر شما بدست نمی به اندازه کافی از آن در حال حاضر. نرم افزار نکته: اگر شما قصد خرید یک پازل در حال حاضر آنها را خرید به صورت فله چرا که آنها در حال فروش مانند hotcakes.

3. رنگ مو خود را سرگرم کننده رنگ

giphy.com

اگر شما و یا بچه های خود را بی حوصله از همان روال قدیمی و ادویه و همه چیز را با رنگ مو های جدید! نه به طور جدی. “بچه ها خسته شد و التماس برای انجام کاری سرگرم کننده,” مامان و hairstylist کریستین واکر گفت. “من نمی تواند به یاد داشته باشید اگر آن را به آنها و یا به من که گفت:” بیایید واقعا رنگ آن را!’ من خسته شده بود و کار از دست رفته بود, بنابراین من را به انجام برخی از رنگ. همانطور که من در استفاده از رنگ است که شب گاس (پسرش) گفت:”مادر این بهترین قرنطینه همیشه!‘ ساخته شده است که آن را به ارزش آن است. بنابراین اگر بچه شما به دنبال یک کمی من را انتخاب کنید تا آن را به من بدهید.

4. خواندن یک کتاب

Things to do at home
unsplash.com

شما می دانید که کتاب است که نشسته است در nightstand خود را برای ماه ها است که شما در حفظ و گفتن به خودتان به عنوان خوانده شده, اما شما “هرگز زمان؟” هیچ بهانه ای بیشتر در حال حاضر از آنجا که شما باید تمام وقت در جهان به کرک آن را باز کنید و شیرجه رفتن عمیق به طرح. این که آیا شما لذت بردن از راز, داستان عاشقانه, پلیسی, sci-fi, هر شناور قایق خود را, شما می توانید در نهایت تسخیر آن کتاب است. اگر شما در میانهی شب خیلی از خواننده در حال حاضر زمان برای تست آن. را بررسی کنید برخی از بهترین فروشندگان و ببینید که اگر هر یک از آنها کلیک کنید.

5. آنلاین تمرین در کلاس

unsplash.com

از دست رفته خود را به طور منظم استودیو و یا ورزشگاه ؟ پیوستن به باشگاه. گرفتن پیاده روی در هر روز را احساس نمی کند همان که خیس عرق پس از یک تمرین خوب sesh. تمرین مربیان که به همین دلیل است که استودیو و سالن های ورزشی را شروع کرده اند با قرار دادن کلاس های آنلاین. “بسیاری از شرکت ها و استودیو واقعا تا به حال به جهش به سرعت به پیدا کردن راه هایی را به اعضای خود ارائه و جوامع کلاس” مالک و مربی در روح انقلاب یوگا + دوچرخه سواری اشلی آیالا گفت. پیدا کردن راه هایی برای ادامه برای رسیدن به جامعه خود در فاصله شده است در زمان به چالش کشیدن اما او و تیم او از مدرسان اقتباس کرده اند به سرعت. “برای پیدا کردن که انگیزه و پیدا کردن که اتصال مردم واقعا لذت بردن از دیدن آن از مدرسان و اتمسفر است که آنها استفاده می شود به” آیالا گفت. آنها همچنان به لگد زدن خود را– آنلاین چگونه ’bout dat?

6. رفتن برای یک دوچرخه سوار

giphy.com

گرد و غبار کردن گرفتاری لحن آن دوچرخه و مسیرهای پیاده روی برای یک بعد از ظهر (آب و هوا اجازه). به خصوص اگر شما شده است در حال مرگ به بیرون بروید و می خواهید برای دریافت یک کمی قلبی دوچرخه سواری که فقط انجام خواهد داد. اگر شما از مسیرهای پیاده روی در شهر شما کامل نیست, اما اگر شما یک چرخش سریع در اطراف محله خواهد این کار انجام می شود بیش از حد. همچنین گفت که دوچرخه بود به مکانیکی? شما همچنین می توانید برگرد موتور خود را هارلی یا کاربری. شلاق و ژاکت چرمی خود را به جاده جک.

7. گچ پیاده رو

unsplash.com

باور کنید یا نه گچ پیاده رو سرگرم کننده است مهم نیست که چگونه شما هستند. گچ فعالیت است که تمام خانواده می توانید دریافت کنید. آن را به بیشتر از یک ماموریت شما می توانید نوشتن یک پیام و یا قرعه کشی تصاویر مثبت برای حفظ همسایگان خود و هر کسی که پیاده روی در یک روحیه ی خوب. این گچ را حفظ خواهد کرد بچه ها اشغال شده و برای کل بعد از ظهر. اضافه کردن برخی از هوای تازه به این معادله و شما می توانید می گویند در بستر هشت.

8. رفتن برای پیاده روی

giphy.com

آیا منظور شما در خارج از خانه ؟ بله. شما می توانید برای یک مدت طولانی قدرت راه رفتن و یا یک کمی پیاده روی به روز خود را. در هر صورت هر کس در خانواده را دوست دارم هوای تازه و تغییر از مناظر. شما حتی ممکن است دیدن برخی از همسایگان و در مورد به می گویند سلام ، شش فوت از هم جدا ، آن را ایجاد کامل تفرج برای تمام باند به کشتن چند ساعت.

9. تمیز کردن گنجه خود را

giphy.com

گیر بودن در خانه به معنی آنلاین ولگردی و قانونی شکنی خرید مناسب است ؟ بنابراین در حال حاضر شما نیاز به اتاق را برای جدید کمد لباس در گنجه خود را. قبل از آن بسته های ضربه آستان خود را رفتن را از طریق همه چیز را در گنجه خود را و تعیین اینکه آیا شما واقعا هنوز هم آن را می پوشند یا نه. شما حتی می توانید divvy تا به سختی پوشیده لباس به آرامی استفاده می شود و تصمیم می گیرید که آنهایی که شما می خواهید برای اهدای تجارت و یا فروش. به یاد داشته باشید لازم نیست ذخیره کردن لباس است که شما لازم نیست. و هنگامی که شما انجام می شود با گنجه خود را شما می تواند کمک به هر کس دیگری با ایشان است.

10. فیلم هری پاتر ماراتن

giphy.com

بسیاری خواهند گفت: “شما نیاز به خواندن این کتاب برای اولین بار” اما من فکر می کنم ما می توانیم موج که مفهوم قرنطینه و تمام. با اینحال خواندن کتاب و تماشای فیلم می سازد برای یک برنامه کامل با تمام زمان در دست ما است. به یاد داشته باشید آن را به نام فیلم “ماراتن” نه یک دو سرعت. طرح یک فیلم هر شب چون در آن زمان شما انجام می شود با همه آنها یک هفته را رفته اند و سپس شما خواهید بود تا به سرعت در داستان “پسر بچه ای که زندگی می کردند.” جلو بروید و خرید که هری پاتر چیزهای بی اهمیت بازی هنگامی که شما انجام می شود و آزمون دانش خود را و یا خود را به دامنه توجه.

11. پخت

instagram.com

چه می تواند بهتر از پخت موضوعات ؟ Ciarra Siller, Instagram وبلاگ نویس و وب سایت @peanutbutterpluschocolate شده است پخت یک طوفان. “من بوده ام پخت چیزهایی که من هرگز سعی پخت مثل قبل سرخ شده دونات و نان خمیر ترش اما وقتی که می آید به وبلاگ من پخت من شده است با تمرکز بیشتر بر روی ساده دستور و یا یک خدمت به دستور” Siller گفت. “بسیاری از من پیروی کرده است فاقد گلوتن یا وگان محدودیت بنابراین من همچنان به آن دستور العمل. من لذت بردن از به چالش کشیدن از تلاش برای ایجاد یک دسر کلاسیک به گلوتن و یا وگان, یکی,” او گفت:. گاهی اوقات رسانه های اجتماعی منجر شما به پیدا کردن شور و شوق شما نمی دانید می تواند یک حرفه ای است. “من همیشه عاشق پخت و من برای اولین بار شروع به یک Instagram صفحه برای تفریح فقط برای به اشتراک گذاشتن خلق من و قبل از من آن را می دانستند آن را تمام عیار وبلاگ غذا.” اگر شما به دنبال برای برخی از, جدید, خلاق, پخت دستور چک کردن وبلاگ خود www.peanutbutterpluschocolate.com.

12. اتش

unsplash.com

آیا کسی می گویند s’mores? جهنم بله! امکان استفاده از آب و هوای خوب در طول روز و در شب. جمع آوری fam در اطراف آتش و کباب برخی از مارشملو. اما اگر شما به دنبال چیزی جدید به غیر از s’mores سعی کنید ساخت کیک بیش از آتش با پای آهن. دو برش نان, پر کردن پای خود را انتخاب و کباب آهن در آتش برای دو تا سه دقیقه است. بادا بادا بینگ رونق, در خانه, اردو پای. S’mores یا پای بچه ها سقوط خواهد کرد از قند بالا در چند ساعت و از نور را دوست دارم. شما در حال خوش آمدید.

13. شراب خواری یک سریال در یک روز

giphy.com

شما ممکن است در حال حاضر شده است برای انجام این کار به طور منظم, اما اگر شما نیاز به کشتن یک یا دو ساعت پیدا کردن یک نمایش جدید به سازمان دیده بان در هر جریان خدمات شما به اشتراک. اگر شما نمی خواهم به سالن بر روی نیمکت برای چند ساعت در بعد از ظهر تماشای پشت به پشت قسمت بررسی به عنوان یک برنامه ریزی سری شروع در تلویزیون. در واقع ESPN شروع به انتشار یک مجموعه مستند در مایکل جردن “آخرین رقص.” این 10 قسمت سری خواهد شد در شب یکشنبه شروع مارس 19 از طریق مارس 17. امیدوارم اکثر بچه ها می دانید از افسانه Michael Jordan, اما اگر نه این سری را به صورت کامل مقدمه ای برای تمام اعضای خانواده.

14. بافتن یا دوختن

unsplash.com

در روز به طور متوسط قبل از, تاج, ترین نمی شلاق خود چرخ خیاطی را به صورت ماسک برای پزشکان و روزمره مردم است. اما امروز که دقیقا آنچه که مردم انجام شده. “ما می خواستیم به انجام کاری در این زمان برای کمک به جامعه” گفت: Abbie اندرسون, یک دانشجوی سال اول در دانشگاه علوم پزشکی هاربین. “مادر من را بیرون کشیده دوخت ماشین به او داده شده توسط من و ما به سرعت متوجه شدم که ما تا به حال هیچ ایده آنچه ما انجام شد. بنابراین ما به نام من و مادر بزرگ و خواهر و آنها آمدند و به ما یک دوره سقوط. آن را در زمان حدود یک روز به طور کامل گرفتن اما پس از آن ما در نیروی کامل ساخت ماسک mode.” اندرسون برآورد آنها ساخته شده ایم تقریبا 200 ماسک و شمارش. شما می توانید پیدا کردن مواد برای ایجاد ماسک در هر فروشگاه پارچه و یادگیری دوختن به پیدا کردن یک فعالیت جدید شما و خانواده می تواند اوراق قرضه بیش از.

15. استراتژی بازی روی صفحه

giphy.com

بلیط سوار ؟ سرنخ ؟ می گویند نه بیشتر. این بازی ها تولید کامل بازی رقابتی شب و نگه داشتن چرخ چرخش پس از ساعات مدرسه. بیشتر درک بازی سرنخ اما بلیط سوار شدن به یک مطلب غیر معمول بازی, تماس, تفکر استراتژیک, اما با این حال سرگرم کننده و رقابتی است. فکر می کنم از آن را مانند انحصار اما بدون پول شما با استفاده از رنگی کارت های خود را برای ساخت راه آهن از نقطه A به نقطه B. بازی نیاز به برخی از توجه جدی به نه تنها طرح خود را اما مخالفان خود را به عنوان به خوبی. اگر شما آن را ببینید در فروشگاه, قفسه, چنگ زدن به آن و آن را امتحان کنید.

16. فریفتن مسابقات

giphy.com

فریفتن می تواند یک بازی با ورق سرگرم کننده هنگامی که شما گرفتن بر روی قوانین است. بنابراین گرفتن یک عرشه از کارت های جمع آوری هر کس و پرتاب بچه ها به بازی به آنها میآموزد که چگونه به بازی. چون اجازه دهید صادقانه به یادگیری شما نیاز به یادگیری به عنوان شما بروید. فریفتن حول محور یک بازی استراتژی بلکه یک بازی از زمان. من صحبت کردن در مورد زمان تخمگذاری راست یا چپ bower; منظور من به طور جدی به آن طول می کشد نسبتا طولانی زمان را به بازی. و اگر شما آن را به یک مسابقه شما باید تمام روز خود را برنامه ریزی شده است. چنگ زدن به یک شریک برای ایجاد تیم خود را و به یاد داشته باشید هیچ جدول صحبت کنید.

17. خواب

unsplash.com

آیا شما شده است در حال خواب مانند sh-t? در حال حاضر شما می توانید یک شب معمول است که به شما ارسال خواهد شد به یک خواب عمیق تا زمانی که خورشید بالا می آید. به کمک این شب مراسم سعی کنید به نوبه خود گوشی خود را خاموش و یا هر نور آبی قبل از رفتن به رختخواب. سعی کنید مدیتیشن و تمرینات آرامش; تنفس تکنیک های عضله منبسط و آرامش و یا دیگران است که شما را پیدا مفید است. همچنین, سعی کنید برای جلوگیری از چرت زدن در طول روز است. چرت زدن می تواند به طور جدی خود را قطع الگوهای خواب و آن را سخت تر به خواب رفتن در شب. بنابراین کلید به برخی از جدی ، بدون چرت زدن بدون صفحه نمایش و لرز زمان.

18. نوشتن نامه به دوستان و خانواده شما از دست رفته

unsplash.com

زوم و FaceTime تماس خواهد انجام این ترفند بیش از حد, اما نه مانند دریافت یک نامه دست نویس. علاوه بر نامه نوشتن به شما و خانواده یک فعالیت را برای بعد از ظهر. پس از اتمام شما می توانید در تحویل اجرا به رها کردن حروف. “من نامه نوشت و به برخی از بهترین دوستان من هم تیمی ها و اعضای خانواده و پدربزرگ و مادربزرگ و در این راه از زمانی که من به تحویل نامه من می تواند صحبت کردن با خانواده و دوستان از راه دور” دبیرستان ارشد مورگان Herrig گفت. “این یک وضعیت برنده-برنده است.” دانستن که این نامه را به ارمغان خواهد آورد لبخند به چهره کسی که خارج از خانه چیز زیادی برای نگاه به جلو به. گزارش این آگهی

19. تنظیم مجدد و سازماندهی مجدد

giphy.com

پس از تکمیل با تمیز کردن گنجه خود را و قرار دادن خود را در لباس جدید خرید دور شما می توانید اتاق خواب خود را تنظیم مجدد و یا واقعا هر اتاق با این حال شما می خواهم. اگر شما شده است با تصور یک راه جدید برای راه اندازی خود را در اتاق نشیمن یا اتاق خواب از آن تست. بهتر است مجددا ایجاد زمان مناسب برای به روز رسانی و یا حذف هر گونه مبلمان شما نمی ساق بلند, وب کم با دیگر.

20. برنامه ریزی شام خانوادگی

giphy.com

گیر بودن در خانه برابر زمان مناسب برای ایجاد منظم شام خانوادگی. در واقع برخی از خانواده ها را در بر داشت راه برای جشن بزرگ لحظات از خانه های خود. University of Northern Iowa دانشجوی سال اول کایلی <url> به او کمک کرد تا خواهر بزرگتر ایجاد یک طرح B برای پدر و مادر خود را’ سالگرد عروسی. “سالگرد شام قرار بود در بی پروایی نشان دادن آسانسور در دوبوک. ما دعوت کرده بود و ما پدر و مادر کل حزب عروسی و همچنین برخی از خانواده های اضافی دوستان به تعجب پدر و مادرم” <url> گفت. اما آنها تا به حال به تماس قابل شنیدن زمانی که COVID-19 تعطیل رستوران پایین. “ما به جای شام سالگرد راه اندازی یک میز آرایش در اتاق نشیمن خود را. ما در تلاش برای آوردن سالگرد حزب به آنهاو ما دستور ایجاد کرد بار است که یکی از پدر و مادرم رستوران های مورد علاقه,” او گفت:. شما لازم نیست که به یک مناسبت خاص برای یک شام خانواده برنامه ریزی شده پس از تنظیم جدول و زمان را به نشستن و به اشتراک گذاری یک وعده غذایی با هر کس.

هر آنچه که شما برای انجام با خانواده مطمئن شوید که برای لذت بردن از زمان با هم در حالی که آن را طول می کشد. در پرتو این بحران ملی در رفتن سعی کنید به تمرکز بر روی چیزهای مثبت. همچنین اجازه دهید من می دانم چگونه آن کراوات رنگ پیراهن به نوبه خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>