17 میدلسکس

زسان | No comments

لوول — چهار نامزد بازگشته اند مقالات به اجرا برای 17th, Middlesex منطقه از جمله وقت David Nangle یک لوول دموکرات بود که تحت تعقیب به اتهام تقلب و استفاده نادرست از بودجه مبارزه انتخاباتی در ماه فوریه است.

دو حزب دموکرات — لیزا آرنولد و Vanna Howard — و یک جمهوری خواه — مارتین برک — نیز بازگشت مقالات به گفته وزیر امور خارجه ویلیام گالوین و لوول انتخابات ، داوطلبان تا روز شنبه به بازگشت به مقالات با امضا به انتخابات محلی ،

با توجه به دولت آرنولد و هوارد تبدیل شده اند در همه امضا و سایر اطلاعات مورد نیاز به نظر می رسد در انتخابات.

Nangle هنوز هم نیاز به ارائه یک اخلاق رسید با دولت, به گفته یک نماینده از گالوین ، این سند ارائه شده است برای نامزدها توسط دولت اخلاق کمیسیون “پس از تسلیم نامزد بیانیه ای از منافع مالی” با توجه به آنلاین دستورالعمل.

برک ثبت مقالات در لوول و هنوز به دولت ارائه شده که از صبح روز چهارشنبه.

نامزدها باید تا ژوئن 2 تا فایل مقالات و اسناد دیگر با دولت به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال حاضر فرستاده شده امضا به دولت یا دفاتر محلی.

Nangle — که برگزار کرده است صندلی خود را برای دو دهه و چند چالش مواجه به re-انتخابات — التماس کرد گناه نیست در ماه فوریه به 10 فقره تقلب سیم, چهار فقره از تقلب در بانک نه فقره از اظهارات نادرست به یک بانک و پنج فقره پرونده کاذب مالیاتی.

پرونده او در حال انجام است در دادگاه فدرال هر چند تاریخ دادگاه بعدی او نشده است برنامه ریزی شده با توجه به دفتر ثبت دعاوی حقوقی.

مدت کوتاهی پس از کیفرخواست اعلام شد او به شدت پایین به عنوان بخش دوم صندلی در خانه و از تکالیف به خانه کمیته اخلاق و کمیته مجلس در قوانین.

چند هفته بعد آرنولد کشیده مقالات به اجرا برای صندلی. او مدیر کمپین برای شهر سابق عضو شورا کارن Cirillo. آرنولد همچنین یک عضو لوول دوچرخه ائتلاف و هماهنگی کمیته همبستگی لوول.

هوارد یکی از دستیاران سابق برای کنگره ایالات متحده Niki Tsongas بازگشت مقالات در اواخر ماه آوریل است. او به ایالات متحده نقل مکان از کامبوج و در حال حاضر رئیس بخش خارجی و روابط دولت در لوول جامعه مرکز بهداشت.

برک قبلا به چالش کشیده Nangle در سال 2012 برنده فقط خجالتی از یک سه ماهه از رای دادن. او اجرا می شود یک ارزیاب املاک و مستغلات کسب و کار از یک دفتر در مرکز شهر لوول.

سه نفر دیگر از ساکنان که کشیده مقالات بازگشت نیست امضا مهلت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>