104 ساله در پالم مرکز زنده COVID-19

زسان | No comments

چلمزفورد — هنگامی که 104 سال Loretta جونز متوجه او مبتلا به کروناویروس در مارس 18, خانواده اش نگران بود اگر او سالم بود به اندازه کافی برای مبارزه با ویروس. پالم مرکز خانه سالمندان که در آن جونز زندگی کرده بود پس از سقوط از سال 2017 تا به حال مثبت دیگر در مورد آن دست که آن را به حال تقلا برای رسیدگی به این تعداد افزایش یافته است. به خانم جونز پاسخ او روشن بود و ساده.

“من اصلا احساس خوبی که به من داد این حال؟”

این است که با توجه به نوه او شارون Paradis بود که یکی از اعضای خانواده به بررسی در در او در ماه نبرد با ویروس قبل از او آزمایش منفی در 8 مه و مه 13. پس از محدود بودن به اتاق خود و به سختی قادر به خوردن یک وعده غذایی کامل جونز به طور کامل بهبود و بازگشت به mingling با دیگر ساکنان نخل مرکز که خود نیز آزمایش منفی برای ویروس.

“امروز اولین بار است که او را خورده و همه از او غذا” Paradis روز دوشنبه گفت:. “او تا به حال خود را از دست داده اشتها در حالی که او بیمار بود و در یک نقطه خیلی ضعیف او تا به حال به تغذیه می شود. که تا به حال هرگز قبل از اتفاق افتاده است.”

جونز متولد شد و در ژانویه. 3, سال 1916 در لوول. رشد محلی او به دراکات پس از ازدواج با توبیاس جونز که در سال 1994 درگذشت. او زندگی می کردند در دراکات برای 55 سال بالا بردن او دو پسر ریموند و ویلیام و عبور از کوکی ها شیرینی زنجفیلی هر هالووین در خیابان غروب. پس از او فرزندان بزرگ شده و خانواده جونز تمدید شش نوه 14 نوه بزرگ و دو نوه بزرگ او در Hines برقی در لوول.

به گزارش coronavirus آغاز خزنده در اطراف اواخر ژانویه Paradis و شوهرش تام که هر دو پرستار در جنوب نیوهمپشایر مرکز پزشکی انتظار داشتند که آن را به می آیند در اطراف محلی و تعجب که چگونه مادر بزرگ او واکنش نشان می دهند به آن است.

“من در مورد سن او” Paradis گفت. “من می دانستم که او نسبتا سالم است اما تعجب اگر او تا به حال این ذخایر برای مبارزه با ویروس. ما تا به حال شنیده در مورد افراد جوان پیمانکاری بنابراین ما نگران بودند.”

Paradis گفت: مادر بزرگ او “نبود ترس در همه” از coronavirus و افزایش, گزارش بین ماه های ژانویه و مارس “نمی فاز ، اگر جونز در اصل آزمایش منفی برای این ویروس در اوایل ماه آوریل موارد مثبت در داخل نخل مرکز شروع به افزایش و جونز در نهایت آزمایش مثبت است. با آن Paradis و خانواده اش فنر اقدام به حمایت از دیرین خود مادر.

“من می خواهم تماس پالم مرکز هر روز و به آنها بگویید که چه غذاهایی او را دوست داشتم” Paradis گفت. “کف کارکنان مرکز واقعا سخت تلاش کرده تا به او کمک کند. آنها واقعا خوب به او. پزشکان گفتند که ما هم می تواند درمان او و یا او را راحت و به ما گفت: “او را درمان.'”

هر چند جونز محدود به اتاق خود در حالی که به دریافت درمان و مراقبت از Paradis گفت که او و سایر اعضای خانواده در بازدید از مادر بزرگ او هر روز دیگر. Paradis گفت که او و خانواده اش خواهد نشستن در خارج از پنجره جونز و موج به او برای بررسی در در او. به عنوان بیشتر به معنی بلند کردن روح او Paradis کاهش یافته است این دستور برای جونز’ در خانه مرغ سوپ رشته فرنگی و به ویژه سلامت کوکی ها ساخته شده از بلغور جو دوسر کشمش و دانه کتان.

“ما تا به حال به دست کشیدن بر روی پنجره و موج به او” Paradis گفت. “او می خواهم ضربه بوسه و موج به ما. او می دانست که ما وجود دارد.”

جونز’ نوه گفت که او به طور کامل بهبود از ویروس و آورده حس شادی را در این مرکز به طوری که کف مرکز اعضای هیات ساخته شده نشانه ای برای او با افتخار اعلام کرد او یک COVID-19 بازمانده.

“آنها خواهد او را هر چه آن را در زمان برای او به خوردن آنها واقعا بزرگ” Paradis گفت. “در حال حاضر او را در نقطه ای که او بسیار بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>