“این بهشت؟” “این آیووا.” ماندن در منزل این بهار ما بیمار از خانه ما اما نه از شهرستانها ما و همه آنها ارائه دهد. مردم آیووا نمایندگان شان نباید نوشتن تابستان فقط به این دلیل آنها نمی بینم Iowa State Fair کره گاو این سال است. ما می توانیم این فرصت را به آغوش میدان رویاها حکمت و درمان دولت به عنوان یک گریز. دور انداختن همه چیز شما در مورد Des Moines و آیووا و ببینید چه چیز دیگری شما می توانید پیدا کردن چه چیز دیگری شما می توانند یاد بگیرند. بدون نیاز به صرف تابستان چسب به Netflix و دیزنی+ با کل دولت به اکتشاف.

این 10 COVID امن فعالیت های خود را کمک خواهد کرد تابستان در Des Moines پرواز.

1. پیاده روی و آهسته دویدن, oh my!

A hiking trail
عکس Giada Morresi

Des Moines مردم محلی می دانم که خود را رفتن به تفریحات نقاط: پارک های محله, خاکستری, دریاچه های Pappajohn مجسمه سازی باغ. این بیماری همه گیر به آسانی خسته این چرخه معمولی گردش. که ” چه ما در حال حاضر?’ احساس تحت فشار قرار دادند و آنها را به بررسی شهر های نزدیک مانند, مطالعه که در آن به تناسب قطعه بعدی در یک اره منبت کاری اره مویی پازل. “با من شریک ما شده ایم گرفتن و پیاده روی بیشتر. قبل از این من استفاده می شود به تنها رفتن به راه رفتن در اطراف به شدت قاچاق مکان هایی مانند خاکستری دریاچه یا فواره [پارک]” دریک دانشگاه ارشد ماری Nalan گفت. “ما بدست بر روی برخی از مسیرهای پیاده روی که در طول Des Moines رودخانه و سرد برخی از مسیرهای پیاده روی در Saylorville [منطقه].” شناخته شده به هر مرکزی Iowan های نیل اسمیت دنباله بادهای برای 26 کیلومتر از مرکز شهر Des Moines به شهرستان پولک, صفحه اصلی, به, Big Creek State Park.

دنباله و یا یکی از 83 پارک دولت انتظار آماده برای ارائه یک افزایش هوای تازه و مناظر مهم نیست که در Des Moines شما منجر می شود. “مورد علاقه های شما هستند فورت Des Moines, پارک, عید پاک, دریاچه و Saylorville” دریک دانشگاه گراد Giada Morresi گفت. در بالا پیدا کردن مسیرهای جدید چرا سفر آنها را در راه های مختلف? “من یک دوچرخه در Facebook, بازار,” Nalan گفت. “پس من میرم دوچرخه سواری بیشتر که سرد است چرا که من استفاده می شود به دوچرخه خیلی قبل از دانشگاه و من متوقف شود چرا که من در اینجا.” جایگزین این تابستان نیز ممکن است به معنای نگه داشتن تا با عادات قدیمی. “من در بسیاری از راه دور اجرا می شود هنوز هم” دریک دانشگاه گراد آنا نلسون گفت. “من هنوز در تلاش برای دریافت آن در صبح قبل از کار قبل از آن می شود بیش از حد گرم است.” آیووا میراث طبیعی پایه و اساس فراهم می کند یک نقشه به عنوان به خوبی به عنوان یک برنامه برای پیدا کردن مسیرهای پیاده روی و دوچرخه. آیووا DNR وارد این لیست کامل از پارک ایالتی.

2. اتخاذ یک کرکی هم اتاقی

person and a dog
عکس آنا نلسون

در چند ماه گذشته پناهگاه در سراسر کشور در واقع فرار از حیوانات — آن اتفاق می افتد. اگر شما صرف این بهار آغوش گرفتن حیوانات خانگی خود را به destress شما می دانید چرا. آنها به راحتی سرگرم کردن و منحرف کردن ما با شخصیت متمایز و antics که ما پیدا کردن مخفیانه شایان ستایش است. “من هرگز قادر به داشتن سگ در خانه و [پسر] رشد در مناطق روستایی آمریکا پس از او تا به حال تن از مزرعه حیوانات” نلسون گفت. “من هیچ تجربه با سگ, اما من همیشه می خواستم یک سگ شکاری طلایی, من می خواستم به او نام لینکلن و من می خواستم یک نر بنابراین رویای من این است که وصله با هم [در حال حاضر].” هنگامی که حیوان خانگی خود را حل و فصل و به احتمال زیاد بر روی خود را تازه رختشویی آنها را دوست دارم زمان بیشتری است.

امکان استفاده از زمان شما باید برای نوازش, بازی و پیاده روی (catwalkers متحد!). “من واقعا فکر می کنم این است ایده آل ترین زمان برای به دست آوردن یک سگ از آنجا که شما می توانید انجام تمام این آموزش با او در خانه [و] قطار احمقانه او را در خانه” نلسون گفت. “شما می توانید با او را از طریق این زمان از زندگی که در آن او کرکی و کوچک و پر از انرژی. در عوض اگر من مشغول به کار بود [در کار] در حال حاضر و من می خواستم برای به دست آوردن یک توله سگ من هرگز نمی تواند او را ببیند.” اگر چه پناهگاه جمعیت کاهش یافته است مقدار زیادی از حیوانات خانگی باقی می ماند بدون یک خانه و یک انسان به اذیت کردن ، دوستان خزدار پناه و نجات حیوانات, لیگ باز هستند تنها با وقت قبلی در مکان های مختلف در سراسر Des Moines: پرس و جو در مورد اتخاذ یک حیوان خاص یا پرورش! برای کم-تعمیر و نگهداری, همراه, آیووا, مواد غذایی حیوان خانگی و Seascapes و آدم آبزیان خدمت Des Moines,’ ماهی حیوان خانگی نیاز دارد.

3. فراموش تاکو شنبه takeout شب

gif of lemurs
giphy.com

در جستجوی خود را برای کیفیت مکزیک و آمریکای لاتین آشپزی, Des Moines,’ صحنه رستوران به شما می دهد هیچ دلیلی برای حل و فصل این رستوران های زنجیره ای. “[من و من] لذت بردن از کمک به کسب و کارهای کوچک, بنابراین ما سعی می کنیم برای جلوگیری از مانند Chipotle و پاپا جانز” نلسون گفت. “ما به تاکو شنبه, بنابراین ما سعی می کنیم سعی کنید متفاوت کوچکتر رستوران مکزیکی در اطراف و یا تاکو کامیون.” به نام بهترین رستوران محلی مکزیکی, Los Laureles نشسته در شرق روستا و محله در نزدیکی آیووا ساختمان کاپیتول با یک پاسیو بزرگ در حال حاضر باز برای ناهار خوردن در.

در طرف دیگر از I-235 به Taqueria وراکروز تاکو کامیون پارک در شرق خیابان دانشگاه. آنها در خدمت همه چیز از tacos به quesadillas سنتی پر کردن مانند گوشت گاو زبان سر و روده. اگر کسانی که نه برای شما, آنها همچنین پیشنهاد carne asada و گوشت خوک. “این واقعا خوب واقعا معتبر, و من احساس می کنم بهتر است در مورد خرج کردن پول وجود دارد به دلیل آن را کمک به کسب و کارهای کوچک” نلسون گفت. “دوستان من و من به تاکو سهشنبه هر پنج شنبه از ماه اوت گذشته تاکنون … Abelardo را پنج tacos 5 دلار در روز سه شنبه بنابراین برای ماه اول ما همیشه وجود دارد. در فوریه, مارس, ما شروع به سعی کنید جاهای دیگر وجود دارد و یک جای تعجب تنوع زیادی.” با ده ها تن از نقاط پراکندگی Des Moines منطقه خود را تاکو سه شنبه ها هرگز نا امید.

4. کشف سنگهای پنهان در اطراف Des Moines

des moines Salisbury House
facebook.com

مردم آیووا نمایندگان شان همیشه می دانستم که چیزهای کمی وجود دارد – آرام گوشه در یک پارک محلی; تاریخی و یا نقطه عطفی در معماری — اما بهانه ها و برنامه های نگهداری آنها جمع شده در پشت ذهن خود را. تا به حال است. “یکی از چیزهای مورد علاقه من به انجام این کار قبل از همه این آمار و من فکر می کنم آنها در حال شروع به رفتن به موزه ها و سایت های تاریخی” دریک دانشگاه ارشد امیلی فروردین گفت. “بسیاری از من [می] راه رفتن و رفتن به Salisbury خانه در نزدیکی 42nd خیابان… من مطالعه در خارج از کشور در لندن در سال گذشته و من تمام سایت های تاریخی و موزه ها. من آن را دوست دارم و آن را از دست وحشتناکی به طوری که آن را در حیاط خلوت خود یک انفجار است.” شروع به حفر به Iowa تاریخ با این مناظر.

اگر آن چیزی که شما را به جاده بدون مقصد و ببینید اگر شما تلو تلو خوردن بر روی کلارک برج تاریخی یا Amana مستعمرات. جستجو برای مقصد بعدی خواهد خود را به نوبه خود در تابستان به یک never-ending, رضایت شکار گنج. “زمانی که من وقت آزاد من را از یک درایو به یک مکان جدید است که من را دیده اند قبل از” گرند مشاهده دانشجوی سال دوم دانشگاه Mataya سنت اوبین گفت. “‘آیووا سفر جاده ای’ بسیار خوبی Facebook صفحه به دنبال آنها پست برخی از واقعا سرد مکان در سراسر ایالت آیووا که من می دانستم که هرگز وجود داشته است!” تن از صفحات و منابع در انتظار شما آنلاین به نقطه آن پنهان Des Moines, سنگهای.

5. نگاهی به خلاقیت برو با سفال از لعاب عبارات

A pineapple shaped jar
عکس Mataya سنت اوبین

بسیاری از کودکان و نوجوانان و همچنین در حال حاضر دانشجویان از مرکزی آیووا می توانم به شما بگویم در مورد خاطرات بازدید از لعاب عبارات برای یک جشن تولد یا برای جلوگیری از cloyingly مرطوب تابستان بعد. هر یک از ما می توانیم به یک خاک رس لیوان و کاسه و یا مجسمه سفالین رنگی که ما در زمان از یک تخته سنگ سفید به رنگی ایجاد شده است. “من را ساخته اند همه نوع از همه چیز از لعاب عبارات. یکی از جدید ترین قطعات است که یک آناناس [شکل] جار” سنت اوبین گفت. “من همیشه لذت بردم از هنر و رفته اند به لعاب عبارات از آنجایی که من بود جوان. من دوست دارم که قادر به ایجاد چیزی است که خود من است.” فروشگاه روشن و خوشگذران جو را تشویق می کند و تخیل در این تابستان هر کسی می تواند این احساس را با گزینه ای برای گرفتن پروژه به رفتن. جایزه: نقاشی در آشپزخانه شما معنی است که شما می دانید آن را به مطابقت با دکور. رسانه های فراتر از سفال به شمع بوم و چوب. چک کردن وب سایت خود را برای اطلاعات بیشتر!

6. به راحتی در ناهار خوری در Lua دم یا سلطنتی مایل پاسیو

des moines line of drinks in front of building
facebook.com

برخی مطرح ابرو زمانی که آیووا مجاز اتاق ناهارخوری به بازگشایی در نیمه و در حال حاضر ظرفیت کامل. این به معنای در نظر گرفتن مراحل احتیاط در هنگام بازگشت به به طور معمول شلوغ رستوران ، “من dined در چند پتیس از رستوران ها را دوباره باز و راحت ترین احساس زمانی که من قادر به ورود به پاسیو به طور مستقیم و بدون نیاز به رفتن به رستوران” Morresi گفت. “برخی از مکان ها تصمیم گرفتند برای کنترل از راه دور سفارش به این معنی که شما سفارش و پرداخت در یک وب سایت و تنها دیدن سرور خود را هنگامی که آنها را به مواد غذایی خود را.” Lua دم در مرکز شهر Des Moines باز برای ناهار خوردن در استفاده از کنترل از راه دور سفارش و تحت اخیرا به تصویب آیووا آنها در ادامه به ارائه خود را انتخاب آبجو به رفتن.

نقطه های مورد علاقه از دریک دانشجویان دانشگاه پاپا نوعی بازی شبیه لوتو را بازگشت به Dogtown با یک نام جدید پس از یک بیماری همه گیر ناشی از وقفه. “آنها دوباره مارک; در حال حاضر آنها به نام خمیر Co” ویلکاکس گفت. “این همان پیتزا غول پیکر تکه بنابراین ما به نشستن وجود دارد و باید یک آبجو. تنها جای من [خورده] مرکز شهر سلطنتی مایل صرفا به این دلیل آن را فقط در محل های مورد علاقه من. آنها واقعا بزرگ, هوای آزاد, پاسیو, و آنها همه چیز را از هم جدا شش فوت از هم جدا در رستوران, اما وجود دارد هیچ دلیلی برای نشستن در داخل زمانی که آن را به خوبی در خارج.” نه تنها پاسیو ناهار خوری در حال حاضر خطر پاییناما شما باید به خیس خوردن در آب گرم آیووا تابستان در حالی که آن را طول می کشد. در اینجا لیستی از برخی از Des Moines, پاسیو, نقاط, اما می دانید قبل از اینکه شما بروید و بررسی کنید رستوران خود را در مورد اقدامات احتیاطی.

7. بازدید یک اصلاح بازار کشاورز

Man at a food stand
facebook.com

مرکز شهر بازار کشاورز معمولا جذب صدها نفر از بازدید کنندگان به دادگاه خیابان هر شنبه به صورت محلی و گسترش تولید محصولات پخته هنر و میانه merch حسن نیت ارائه میدهد از کسب و کارهای کوچک مانند Bozz چاپ. اما در منافع ایمنی هفتگی همگرایی در مرکز شهر Des Moines به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت این تابستان. همه گیر لغو رویداد, اما نه محصول. “من به دنبال به جلو به حضور در جشنواره ها و بازارهای کشاورزان’ تمام فصل پس از آن ناامید کننده بوده است نمی شود قادر به انجام این کار” Morresi گفت. “من سپاسگزار هستم که سازمان دهندگان این رویداد شده اند قادر به محوری برای پیدا کردن راه برای ما برای لذت بردن از قطعات اصلی رویداد یا دیجیتالی یا از راه دور است.” برخی از فروشندگان منشعب و ایجاد یک تجربه با کمی بیشتر از آن بازار کشاورز احساس.

راه امن برای گرفتن خارج از خانه در دسترس هستند در همه جا. شما حتی می توانید تجربه چیزهای جدید از راحتی ماشین خود را. “یکی از فعالیت های است که آغاز شده است که من را نگه دارید انجام این درایو از طریق بازار کشاورزان در 70 خیابان و داگلاس خیابان در Urbandale” سنت اوبین گفت. آسمان بزرگ نان مستقر در اورباندال میزبان مینی بازار با تولید از دشت دریاچه هکتار دارچین بوداده گردو بادام و کاشو از Crazy4Nuts و بیشتر. “مورد علاقه های شخصی من هستند آسمان بزرگ نان —آنها واقعا خوب اپل نان و خط الراس چوب کشور در بازار به فروش می رساند برخی از واقعا عالی گوشت چوب” سنت اوبین گفت. شاید نمی آغوش کشاورزان و فروشندگان دیگر (با وجود شور و هیجان خود را) اما فراموش با تشکر از آنها را برای تلاش های خود را در این تابستان.

8. نگه دارید تا با علاقه Des Moines کامیون مواد غذایی

des moines a colorful bus
facebook.com

در دوران اجتماعی فاصله کامیون های مواد غذایی در حال رانندگی در فیلم از کسب و کار رستوران. فضای گرا طراحی به نظر می رسد مناسب برای ثابت نگه داشتن کسب و کار, اما, Des Moines, کامیون مواد غذایی هنوز هم نیاز خود را به مشتریان وفادار. “من فقط نمی خواهید برای رفتن به بالا بردن عصا یا مک دونالد بیشتر به دلیل آن باز می خواهید برای حمایت از کسب و کارهای محلی در حال حاضر” Nalan گفت. “در Juneteenth [من] ساخته شده یک نقطه به بیرون رفتن به یک مقدار زیادی از سیاه و سفید متعلق به کامیون مواد غذایی.” Wingz در Wheelz تضمین یک کم استرس تجربه با طرف ادم تنومند و بدقواره بال و چهار سس را امتحان کنید. “آنها آویزان از در AutoZone پارکینگ در دانشگاه” Nalan گفت. “شما [می] نشستن در اتومبیل خود را و پس از آن آمد و آن را انتخاب کنید که [است] واقعا سرد است.” بررسي فايلهاي خود را در Facebook صفحه به صورت منظم به روز رسانی.

کامیون مواد غذایی اغلب جذب مشتریان خود دمدمی نام; گیاهی Thumper, به عنوان مثال. (آیا هر کس دیگری باید فلش بک به تماشای Bambi?) “این وگان کامیون است که در عمل از یک اتوبوس مدرسه” Nalan گفت. “من کاملا به رفتن به عقب وجود دارد, آن را واقعا خوب است.” سعی کنید یک گیاه مبتنی بر ژیروسکوپ و یا کشیده “گوشت خوک” BBQ مک و پنیر. بررسی خود را در Facebook و یا خیابان یاب مواد غذایی و به دنبال اتوبوس! اتمام کامیون مواد غذایی و متعلق به رستوران در Des Moines. با استفاده از فصل تابستان سعی کنید همه آنها را.گزارش این آگهی

9. شناور و یا دست و پا زدن همراه در عید پاک دریاچه یا رودخانه راکون

Lake with a boat
عکس Giada Morresi

آیووا آب نمی درخشش و تحت تاثیر قرار دادن مانند سواحل, اما آنها شما را شناور نگه دارید. و برای یک دولت که در آن مردم دیدن مقدار آب تعداد نقاط برای کشف حتی شگفتی زندگی ساکنان. “یکی از چیزهای مورد علاقه من است که من پیدا کرده اند انجام دهید این است رفتن قایقرانی [یا] قایقرانی در دریاچه عید پاک. شما می توانید اجاره و یا باد کردن کیکس [و] kayaks ساعت در بسیاری از دریاچه ها در مترو” سنت اوبین گفت. Des Moines,’ waterparks و تنبل رودخانه ها باز نمی شود در این تابستان اما شما تضمین شده است فضای بیشتری برای خودتان bobbing پایین یک. “نیز وجود دارد چند لوله شرکت های که شما را راکون رودخانه برای 20 دلار یک فرد” سنت اوبین گفت. “پیدا کنم که این فعالیت ها در رودخانه ها [و] دریاچه های واقعا بزرگ هستند به دلیل آن است که فوق العاده آسان به خوبی حفظ فاصله از دیگران است.” راکون رودخانه گشت و گذار و راکون رودخانه لوله را به شما در راه خود را به یک آرامش سوار. بازدید از آیووا DNR سایت برای بیشتر دریاچه ها و رودخانه ها به تجربه و فراموش نکنید که زندگی قنتد, ژاکت!

10. ماندن در داخل و انجام مراقبت از خود

des moines gif of woman in a bathtub
giphy.com

در برخی از آیووا روز های تابستان شما فقط نیاز به ماندن در A/C, اما شما لازم نیست به ماندن خسته شدم. مانند یک گربه با هم به اندازه کافی در داخل ما را در انطباق با منافع ما و کشف امکانات جدید. اما در آن طول می کشد شکل فعالیت بدنی را فراهم می کند منحصر به فرد در ایران تاکید داشته باشید. “من همیشه دوست دارم, یوگا, اما من رفتن به کلاس های یوگا در جایی” Nalan گفت. “[هم اتاقی من و من] تصمیم به انصراف از سفر ما و همه ما واقعا غم انگیز در مورد آن. چیزهایی که احساس واقعا آخرالزمانی پس [ما] در بر داشت یوگا تصویری آنلاین و آن را یوگا برای اضطراب. ما فقط نشسته در اتاق نشیمن و آن را انجام داد و من به یاد داشته باشید احساس آرامش در آن لحظه.” گرفتن یک تشک یوگا برای استرس.

مهارت های هنری به کنار در نظر گرفتن زمان برای ایجاد چیزی و پیدا کردن لذت در روند همیشه پناه. “من به سویا شمع سازی, بنابراین من رفت و در Etsy و خریداری مقدار زیادی از منابع برای آن و من آنها را در آشپزخانه” Nalan گفت. “برخی از آنها بهتر از دیگران ، اما آن را سرگرم کننده برای کشف که شما احساس خلاق مانند”من ساخته شده است که‘ که خنک است در حال حاضر.” جمع آوری با دوستان (و اقامت شش فوت از هم جدا) به آن آب خلاق ،

با توجه به قرنطينه و محدودیت های مسافرتی, برخی از دانش آموزان زمان از دست رفته با دوستان و یا خانواده است که ممکن است به معنای بازگشت به نزدیکی پژمرده شکلی از ارتباطات است. “من بسیار فریبنده اما من به نوشتن کارت پستال. من این زیبا کارت پستال و آنلاین لوازم التحریر بنابراین من دستور داد [آن]” نلسون گفت. “من نوشتن آنهایی که به خواهر یا کالج من دوستانی که در مینه سوتا یا شیکاگو, من, نوشتن برای من پدر و مادر است. من فکر می کنم گرفتن پست الکترونیکی است که همیشه سرگرم کننده, بنابراین من فکر کردم آن را سرگرم کننده برای ارسال ایمیل.” این که آیا شما بازگشت به کلاسیک, سرگرمی و یا نقطه مورد علاقه های شما جدید اقامت در داخل نمی خواهد شما نگه بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net