10 سنت برای زنده ماندن نهایی نجومی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو

کالج مگزین | No comments

به عنوان بیزاری از فینال هفته بافندگی نزدیک و دانشجویان سراسر کشور, تقلا برای دریافت خود را مداد تیز یادداشت در محل شارژ لپ تاپ و کتاب های درسی باز است. نوشابه های انرژی زا و قهوه نشستن stoically در لبه های دانش آموزان و میز در یک دست برسد. کیسه های چشم زینت ما خسته و خسته مواجه است. این تلخ زمان at UC San Diego.

خوشبختانه سنت های خاصی را برای شکستن Tritons دور از هدف قرار دادن کتاب…بیش از حد سخت است.

1. Geisel کتابخانه

finals traditions - Geisel Library
en.wikipedia.org

رسیدن به پایان سه ماهه ما scathed با حجم کار سنگین تخلیه اما به نوعی هنوز هم زنده است. نسبت به پایان هفته 9 UC سان دیگو Geisel کتابخانه دگردیسی به یک بازی گرسنگی آرنا–هر کس در شکار برای صندلی. اسکن شما در حال ملاقات با سرسری نگاه, سکوت مورموری بسیاری از خم گردن و سریع تند و تایپ کردن. آدری, کافه, کافی شاپ است گیج کننده به اتهام رضایت بخش محروم از خواب Tritons با سرد brews و espressos برای حفظ خود مطالعه کردند. به عنوان شما صعود به سطح ساکت تر و ساکت تر. طبقه چهار از طریق هشت هستند عملا هاردکور, تحصیل نقاط. “Geisel به عنوان راحت ترین, جهانی, محل مطالعه به مطالعه با دوستان و جداگانه خود را در مدرسه از زندگی اجتماعی خود را. بودن در Geisel باعث می شود من احساس می کنم مجبور به کار در مدرسه” گفت: Jason Isa یک دانشجوی سال دوم. برای بسیاری از دانش آموزان Geisel خانه دور از خانه.

2. آنجلا فضا

finals
unsplash.com

با نزدیکی آن به Oceanview تراس سالن ناهار خوری (پیتزا برای مردن) و مارشال اقامت سالن آنجلا را با فضای دنج و راحت مطالعه نقطه. مجهز با میز و نیمکتها منطقه است که بشود نسبت به گروه جلسات مطالعه. “آنجلا فضایی است که به راحتی در نزدیکی خوابگاه من و دارای مقدار زیادی از خاطرات مثبت برای من” گفت: Prothit Halder یک UC سن دیگو دانشجوی سال اول. آنجلا فضا به عنوان محل مناسب برای جلسات مطالعه و خنده مسری.

3. وسط Muir

finals
unsplash.com

شناخته شده توسط بسیاری به عنوان مادر در این سالن ارائه می دهد تخت و میز و صندلی و کامپیوتر و پرینتر, فروشگاه و یک کالا فروشگاه. مادر نیز میزبان open mic شب spotlighting استعداد دانش آموز, فرهنگی, موسیقی و اجرای رقص. دانشجویی-کارکنان مادر خوشحال هستند برای کمک به دانش آموزان در پیدا کردن آبی (آزمون) کتاب و scantrons نوشیدنی و اسنک, ساندویچ و سالاد سرد brews و lattes و یک انتخاب منحصر به فرد Muir merch. مامان نهفته است بهترین کافی شاپ در محوطه دانشگاه Muir Woods قهوه خانه. با نمایشگاه-تجارت آلی و عجیب و غریب, قهوه, لوبیا و حق بیمه چای برگ در چرخش Muir Woods است که قطعا مورد علاقه در میان دانش آموزان است. Baristas مهمان نواز هستند به عنوان آنها در صنعت نوشیدنی ها و شیرینی. حمام کردن در ضربه کافئین و عطر ظریف قهوه, دانش آموزان, عشق آسیاب کردن آن در Muir Woods در فینال فصل است.

4. قیمت مرکز هممککس

finals
giphy.com

راحت و بی سر و صدا هممککس خارج قیمت مرکز UC سان دیگو مواد غذایی دادگاه هرگز خالی است. تخمگذار وجود دارد در زیر نور خورشید با چشم بسته و مچ پا عبور کمک می کند تا دانش آموزان تصور خوشبو شکستن در گیج کننده نهایی در هفته است. واقع فقط یک فاصله کوتاه از Geisel, دانش آموزان حتی می توانید یک بعد از ظهر زیبا پرز در این هممککس (شانس سختی پیدا کردن و باز کردن نقاط هر چند). پایان دادن به استرس است که در نزدیکی…

5. ق

Finals Traditions Reddit
unsplash.com

UC San Diego, بزرگترین Reddit جمعیت را در میان دانشگاه کالیفرنیا در مدارس. اگر چه ق کاربران کلیشه ای مشخص به عنوان دور و گریزان از اجتماع داده می شود گاه به گاه عوارض و بدبینی در پست های خود را ویرایش کاربران at UC San Diego بسیار نشاط بخشی و مفید است. با 35.4 k Tritons در جامعه ق بسیاری از دانش آموزان رفتار و برخورد و ارائه مشاوره به هر یک از دیگر بر روی پلت فرم. می شود آن را به ارائه و یا به دنبال مشاوره و یا به اشتراک گذاری نشاط بخشی الگوهای رفتاری با UC سن دیگو شرکتmmunity دانش آموزان فعال تر هستند در ق در دوران پر تنش آخر فصل.

6. غروب شده توسط سیاه و سفید ساحل

Finals Traditions Blacks Beach
flickr.com

سیاه را به دو نوع از مردم: nudists و خوانندگان. در مقایسه با همسایه La Jolla سواحل Black ساحل بسیار آرام و خصوصی. در طول سال تحصیلی بسیاری از دانش آموزان پیاده روی به پایین سیاه و سفید برای یک صبح زیبا گشت و گذار و یا به صخره شاهد سن دیگو غروب زیبا. بیش از فینال فصل تعدادی از دانش آموزان جسارت به سیاه و سفید را به دیدن غروب خورشید را افزایش می دهد. چیزی وجود دارد به طوری آرام در مورد تماشای رنگ قرمز و صورتی و زرد رگه در سراسر افق و ذوب به لاجورد. “غروب برگ من تجدید است که بسیار مورد نیاز پس از مطالعه برای ساعت” گفت: Jadyn کیم first-دانشجوی سال. بودن در این شرکت از دوستان و طبیعت را فراهم می کند فرار از اضطراب امتحان.

7. خورشید خدا مراسم

Finals Traditions Sun God
flickr.com

At UC San Diego, ما عبادت خدای خورشید الوهیت. خورشید خدا مجسمه 14-قد بلند و رنگارنگ پرنده مانند موجودی نشسته در بالای یک 15-فوت ارتفاع بتن قوس تحت پوشش در انگور واقع شده است در Muir, کالج, است و بخشی از استوارت مجموعه هنر. در طول midterms و نهایی دانش آموزان راه رفتن و یا هاپ عقب از طریق قوس با چشمان خود را بسته و موفق باشید.

8. این ساده اجرا

finals
giphy.com

آه بدنام ساده اجرا از UC سن دیگو. در 11 p. m. روز چهارشنبه از نهایی هفته گروه از دانش آموزان نوار به لباس زیر خود را در مقابل Geisel کتابخانه و اجرا به Revelle چشمه به عنوان یک بازی سرگرم کننده final سنت. اولین میزبانی در 2005 “UCSD دانش آموزان برای جذاب پردیس” اختصاص داده شده جمعیت از کون چادری دانش آموزان (متشکل از هر دو مردان و زنان) جمع آوری شده برای ساده اجرا یک رویداد طراحی شده برای استراحت دانش آموزان از خود را سرکوب عادات مطالعه برای سلامتی, خنده و البته embarrassment. دانش آموزان مشغول به تحصیل در Geisel شادی کردن در منظرهدمیدن تا داستان های خود را در اسنپ چت و Instagram.

9. اولیه جیغ

finals
giphy.com

دقیقا 10 p. m. در طول پایانی هفته هر سه ماهه فریادهای تمام اکتاو و زمین طنین انداز از طریق UC San دیگو برای پنج دقیقه پس از توزیع رایگان Krispy Kreme دونات. دانش آموزان در سراسر پردیس آزادی خود را مقید کردن استرس و اضطراب بیش از خود غوطه وری نمرات شرایطی زندگی اجتماعی از هم پاشیده رویاهای حرفه ای و همه چیز را در بین, به اولیه جیغ جمعی ناله از احساس وحشت و نگرانی و پریشانی. “بهار در سه ماهه من در سال اول زمانی است که من در واقع فریاد زد بعضی از استرس دور و آن کمک کرده است. این وحشی. مردم جیغ از خوابگاه خود ویندوز اگر آنها نمی خواهند به راه رفتن به جایی که دونات هستند” تاریخ و Francheska باتیستا گفت. جیغ, استرس را از درجه اعتبار ساقط و شنوایی دانش آموزان دیگر انجام همان است که فوق العاده با انتشار تجربه.

10. اسیاب هرگز متوقف نمی شود

Finals Traditions UCSD
facebook.com

UC سن دیگو یکی از 15 درصد از دانشگاه های کشور به جزرای دادن تحت یک چهارم سیستم. در چنین سیستم midterms را در طول هفته چهار و هشت و پس از نهایی پس از هفته ده. پراکنده بین عمده حوادث, مقالات, پروژه ها و تکالیف. به عنوان یک نتیجه, دستورالعمل اغلب با عجله از برنامه های بسته بندی شده حجم کار سنگین و ساعت مطالعه ، “من همیشه احساس وجود چیزی است که من نیاز به انجام…کل سه ماهه یک مسابقه است و سپس ما آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره با یک مجموعه جدید از کلاس دانشجوی سال اول Waverly کیم گفت. به UC سن دیگو Tritons به عمل خرد کردن یا اسیاب هرگز متوقف نمی شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>